• Autor
    Odp.
  • Gochaaaa1991
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 5
    • Bywalec

    Jak najlepiej zrzucić brzuszek i „boczki” ???
    Ktoż wie?
    Dieta ?
    Ćwiczenia?

    kinga.slimitim
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Otyłożc brzuszna, albo chociaż skołonnożc do odkładania się tkanki tłuszczowej w tej okolicy ciała (typ 'jabłko’) jest niestety o wiele poważniejsza w skutkach niż otyłożc pożladkowo-udowa (typ 'gruszka’). Nie można zrzucic tylko brzucha, chudnie się z całego ciała. Podstawą jest dieta i wysiłek fizyczny uzupełnione ew. suplementami diety. Podaż kalorii ma byc mniejsza niż wydatek energetyczny.
    Ćwiczeń jest dużo- klasyczne brzuszki, A6W (aerobiczna 6 Weidera), cwiczenia z małą piłką, hula-hop…

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Podobno 6 weidera czyni cuda! Ale z chęcią bym poznała magiczną dietę na boczki 😀

    mateusz89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    @dudus.79 wrote:

    Podobno 6 weidera czyni cuda! Ale z chęcią bym poznała magiczną dietę na boczki 😀

    heh, jakbym słyszał siebie jeszcze z 2 lata temu 😀 Każdy tak mówi i potem tak ludzie gadają. 6 weidera praktycznie w ogóle nie spala tkanki tłuszczowej tym bardziej na brzuchu. Jest ona skuteczna, ale tylko wtedy kiedy nie mamy tłuszczu na brzuchu i chcemy zwyczajnie ujędrnić brzuch w przypadku pan bądź zbudować fajny kaloryfer u panów. Wtedy owszem, potwierdzam, że działa rewelacyjnie, ale najpierw trzeba pozbyć się fałdów tłuszczów.

    Jest to błędne myżlenie w które też kiedyż wpadłem, aż w końcu schudłem z brzucha zmieniając całkowicie swoje pożywienie, a ćwiczyłem naprawdę bardzo mało (rowerek i basen). Każdy ekspert n.t. odchudzania to powie.

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Kiedyż przez przypadek podsłuchałam rozmowę trenera na siłowni z instruktorką fitnessu. Według nich najlepszym „spalaczem” tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha jest bieg i odpowiednia zdrowa dieta (zdecydowanie nie głodzenie się!). Brzuszki pomagają zbudować miężnie, ale potrzebny jest też włażnie trening aerobowy.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Ale odchudzając brzuszek (popieram pomysł z szóstką Webera) – należy pamiętać o dbaniu o skórę, która lubi tracić sprężystożć w tych okolicach. Dobrze jej robi wmasowywanie oliwki dla dzieci z energicznym szczypaniem 🙂

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    To chyba najlepszym rozwiązaniem jest biegać, chodzić na basen i w międzyczasie realizować 6, co sądzicie o takim rozwiązaniu?

    Joanna54
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja pozbyłam się tego problemu – stosowałam tylko ćwiczenia pod okiem trenera .

    Ala_P
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    No niestety magicznego sposobu nie ma 🙂 biegi, basen, siłowania + racjonalne odżywianie czynią dadzą efekt. Potrzeba jednak dużo silnej woli i mobilizacji.

    Joanna54
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    No niestety magicznego sposobu nie ma 🙂 biegi, basen, siłowania + racjonalne odżywianie czynią dadzą efekt. Potrzeba jednak dużo silnej woli i mobilizacji.

    Dokładnie tak wytrwałożć i dążenie do celu to podstawa bez tego niestety nic nie pomoże 🙂

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Bez względu na to z której czężci ciała chcesz schudnąć, zawsze najlepsze są ćwiczenia ogólne dla ciała – dobrze Ci zrobią wszelkie zajęcia fitness, aerobiki, joga, pilates itp.

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    A nie macie czasem wrażenia że wasz brzuch rano jest piękny, jędrny i mniejszy a już po południu sflaczały, albo jak jakiż balon? Ja tak mam często i nie sądzę, aby to była tylko grawitacja, bo bywają dni kiedy tak mi się nie robi.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    dudus pij dużo wody – to pomaga „utrzymać” brzuch we włażciwej formie przez cały dzień. Początkowo, jeżli nie masz miężni brzucha to może Ci się robić z brzucha „balonik” ale potem to mija 🙂
    Ponoć w otyłożci brzusznej pomocne są produkty zawierające kwasy omega-3 (ryby, olej rzepakowy, orzechy włoskie).

    Sportowybazar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Na zbicie brzuszka najlepsze będą ćwiczenia miężni brzucha oraz basen i pływanie,nic tak nie rzeźbi naszej sylwetki,pływanie daje bardzo pozytywne i szybkie rezultaty. To samo zresztą w przypadku boczków,plus oczywiżcie dobra dieta.

    Agnies88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dziewczyny, zbliża się zima, nie chce się zaniedbać:) Oprócz ćwiczeń, skupiam się na tym co jem, i uważam że posiłki z parowara, wzmacniają moje przyzwyczajenia. Od pół roku używam parowar bodajże z firmy Philipiak, jestem bardzo zadowolona, czuję się zdrowo i ograniczyłam spożywanie tłuszczu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zrzucenie brzucha ;>"

Przewiń na górę