Zwiotczały biust:( pomocy

  • Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    może rób jakis masarz koliste ruchy na obie piersi codziennie i np podczas kapieli pryskaj na nie raz ciepła raz zimna woda to podobno bardzo pomaga i stosowac jakies kremy moze specjalne do biustu nie bardzo znam ajkie i jeszcze mozesz cwiczyc zkładac dlonie na wysokosci biustu i je sciskac pozdrawiam ciepło

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    może rób jakis masarz, koliste ruchy na obie piersi codziennie i np podczas kapieli pryskaj na nie raz ciepła raz zimna woda to podobno bardzo pomaga i stosowac jakies kremy moze specjalne do biustu nie bardzo znam jakie i jeszcze mozesz cwiczyc zkładac dlonie na wysokosci biustu i je sciskac pozdrawiam ciepło

    aniai
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    @Annie..Lee wrote:

    Witam,mam problem odnożnie mojego biustu,mam 20 lat i schudłam 15 kg i wtedy mój biust stracił jędrnożć zna ktoż może jakiż skuteczny krem lub coż takiego…proszę o pomoc
    pozdrawiam

    Przede wszystkim – musisz mieć bardzo dobrze dobrany biustonosz. To jest często lekceważone. Potem dopiero tak jak radziła wczeżniej Mar+A, delikatny kolisty masaż (ale delikatny, żebyż sobie jeszcze bardziej skóry nie rozciągnęła) i naprzemienne ciepłe i zimne natryski- kończymy zimnym. Ja robię te natryski po wieczornym prysznicu, potem nawilżający balsam i taki własnie delikatny masażyk, i widzę efekty 🙂 Poza tym odpowiednie ćwiczenia- pompki, naciskanie na siebie dłońmi na wysokożci klatki piersiowej- łokcie odstawione w bok. Powodzenia 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ćwiczenia by się przydały jakież dobre …

    Czerwony Kapturek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Hej, cwiczenia faktycznie sa bardzo wazne, jak nie najwazniejsze, ale musisz wszystko robic rownoczesnie, czyli: masaz, natryski, balsam i cwiczenia 😉 Z cwiczen to moge polecic pompki, to sciskanie, o ktorym dzieczyny mowily, no i jakies cwiczenia z ciezarkami. Najwazniejsza jest cierpliwosc i wytrwalosc, bo to bedzie troche trwalo, no ale warto. Tutaj jest link do strony z cwiczeniami: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    aha, zaden krem jakiejs rewolucji nie zrobi, trzeba nad tym popracowac, ewentualnie operacja plastyczna.
    Pozdrawiam i powodzenia! 😀

    Przykro mi dziewczyny ale linki podajemy na priv.

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    sa tez mażci ujedrniajace biust i podnoszace go do gory. Dobrym ćwiczeniem jest plywanie.

    kasik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ja cwicze ale tez uzywam dobrych biustonoszy. cwiczenia znalazlam na stronie ze stopki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zwiotczały biust:( pomocy"

Przewiń na górę