Kosz wiszący vs. fotel bujany

  • Autor
    Odp.
  • sangria
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czy znacie takie cudo jak wiszący kosz z rattanu ?

    Wg. mnie (i pewnie nie tylko) przebija on fotel bujany (glownie ze względu na to, że fotela bujanego nie wyniesie się na dwór).

    Jakie widzicie plusy i minusy ?

    pati_44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Fajnie wygląda, widać że jest lekki, więc swobodnie można go przenosić. Taki kosz to fajny bajer w pokoju nastolatki 😉 . Na pewno fajnie się w nim też ogląda telewizje, filmy, czytało książkę.
    A latem do ogrodu czy na taras, pełen relaks i leniuchowanie 😀 .

    malutka_mi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Wszystko OK, ale dla tego kosza nie jest konkurencją fotel bujany (zupełnie inne funkcje), ale hamak.

    sadzonka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    wg mnie fotel bujany jest lepszy.pamiętam z dzieciństwa taki wiklinowy fotel bujany… 🙂

    megan_fox
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    do ogrodu fajna rzecz na lato. lepsza niż hamak czy hużtawka. jak mniemam można kosz też zdjąć z całej konstrukcji i podwiesić na drzewie i będzie jak hużtawka 🙂 jest też z rattanu, a rattan jest mocny, więc szybko się nie zniszczy. 🙂

    arleta_kobieta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Super ten fotel 🙂 Po prostu pełen relaks. Bujane już faktycznie wychodzą z mody, a taki wiszący nawet fajnie wygląda w nowoczesnych mieszkaniach.

    malutka_mi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Powiesić to na drzewie, nie wpadłabym na to 🙂

    majsterkowiczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    W ogrodzie na trawie między drzewami i krzewami ustawić taki kosz, super sprawa.
    Jeżli jest zdejmowany to można go zapewne powiesić nie tylko w pionie, ale też w poziomie. Wtedy mogłaby się w nim zmieżcić nawet dwie osoby, ale nie wiem czy kosz by to wytrzymał. 😆

    megan_fox
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ktoż tu wspominał o oglądaniu telewizji z takiego kosza.

    Próbuję sobie wyobrazić: salon, tv a przed nim w kokonie osoba oglądająca programy TV czy filmy. Fajnie to musi wyglądać hahah

    Alojzy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie sądzę by się przewracał na wietrze. Konstrukcja na pewno jego jest tak przemyżlana by się nie przewracał. Chyba żeby była duża wichura.
    Myżlę że do salonu , przed telewizor te by się nieźle prezentował, taki urlop w salonie przez cały rok. 😀

    Stachursky1910
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    O takiej konstrukcji fotele były modne swojego czasu, tylko były one wykonane z tworzywa sztucznego i przypominały one trochę futurystyczne kule. Ale taki rattanowy kosz też może ciekawie się prezentować np. w salonie czy w pokoju nastolatka. 😀

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Całkiem fajny jest taki kosz. Kiedys sie do niego w sklepie przymierzałam, ale ja sie troche boję, że to się kiedyż urwie…. Wiec nawet ostroznie siadałam…

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem obie opcje są całkiem ciekawe. Wszystko zależy od aranżacji domu i od tego, czy ma się gdzie to cudo postawić/powiesić. Ale gdybym miała wybierać któreż z tych dwóch rzeczy, to chyba jednak postawiłabym na fotel bujany. Wydaje się jakby bezpieczniejszy.

    Masala-la
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    marze o takim koszu ale jeszcze nie spotkałam odpowiedniego modelu, ktory by mi w 100% pasował…

    mikro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja kiedyż miałem fotel bujany, ale był ciut za mały choć oglądając TV fajnie się się lekko pobujać.
    Co do kosza to on nijak ma się do fotela bujanego 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kosz wiszący vs. fotel bujany"

Przewiń na górę