Co robić aby facet chciał mnie zdobyć?

  • Autor
    Odp.
  • alia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Witam!
    Pytanie kieruję do wszystkich mężczyzn i nie tylko.
    Od siedmiu lat jestem mężatką i nie mam wprawy w kokietowaniu mężczyzn(wiem, to błąd, bo powinnam cały czas uwodzic mojego męża). Chce by mąż chciał mnie zdobywać na nowo, co powinnam,a może czego nie powinnam robić. Jak zachęcić go by chciał mnie mieć!
    Muszę ratować nasze małżeństwo!!!
    Pomóżcie proszę!

    zdradzam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Wiesz na czym polega Twój błąd, ale nie masz zamiaru kompletnie nic z tym zrobić bo „nie masz wprawy”? Nie żartuj 🙂 Chyba nie było tak że Twój facet szedł sobie ulicą, zobaczył Cię, złapał za rękę i powiedział chodź, będziesz moją żoną 🙂

    Kochasz go, prawda? Proponuję abyż przynajmniej odrobinę wyszła poza przekonanie „to facet ma mnie zdobywać”, a będzie Ci łatwiej, bo jak na razie prezentujesz postawę wybitnie roszczeniową. A to nigdy nie jest dobre dla związku.

    sunny-007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Szczerze to sama się zastanawiam co zrobić aby facet mógł cały czas kobietę zdobywać, aby mógł czuć się nienasycony… co zrobić.. aby ciągle go mocno interesowała, aby ciągle był nią zafascynowany..
    Mężczyźni co zrobić ?????

    KOJAKO
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Moja taka mała rada, moje drogie Panie : Kupcie sobie jakiż odjechany erotyczny strój (np. coż w stylu Sexy Policjantka czy Uczennica ) 😆 i zobaczycie co się będzie działo w sypialni i jaki wasz facet będzie zapewne zadowolony 8)

    Hmmm tylko pytanie na jak długo to zadziała ?? 🙄 Na noc , dwie …
    Ale jak to mówią „Kto nie ryzykuję, ten nie wygrywa.”

    zdradzam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Szczerze to sama się zastanawiam co zrobić aby facet mógł cały czas kobietę zdobywać, aby mógł czuć się nienasycony… co zrobić.. aby ciągle go mocno interesowała, aby ciągle był nią zafascynowany..
    Mężczyźni co zrobić ?????

    Oj baby baby 🙂 Chcesz gotowej instrukcji, punkt po punkcie co zrobić? 😀

    alia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    „Oj baby baby Chcesz gotowej instrukcji, punkt po punkcie co zrobić? „

    Najlepiej by tak było od ponad 10 lat nie musiałam ,nie chciałam być zdobywana. Życie sie zmiania i zasady również. Ale teraz to już chyba nie ma znaczenia. Mój mąż dziż składa wniosek o rozwód,

    Nadzieja wygasa…

    Nie będę z nim walczyć, chce rozwodu to go dostanie, myżlę jednak że może kiedyż się obudzi i zrozumie że zrobił błąd. Oby nie było za późno…

    Troj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    A możesz nam facetom przybliżyć dlaczego wnosi o rozwód z tobą ?

    Troj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Szczerze to sama się zastanawiam co zrobić aby facet mógł cały czas kobietę zdobywać, aby mógł czuć się nienasycony… co zrobić.. aby ciągle go mocno interesowała, aby ciągle był nią zafascynowany..
    Mężczyźni co zrobić ?????

    Po prostu dbać o siebie, o swoje ciało. Nienaganna figura, lekka opalenizna, ciekawy i w miarę modny ciuch (Nie mówię tu najdroższych firmowych sklepach, bo nawet na na najprostszym targu można się fajnie i modnie ubrać). Nie możesz zapominać o sobie, bo zwykle kiedy kobiety są już długo w związku, przestają o siebie dbać.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    tak oczywiżcie trzeba o siebie dbać, ale często jest tak ze jak facet(lub kobieta) to ma wszystko, przyzwyczaja sie do tego, nie boi sie że to straci, przestaje mu zalezeć. I oto pytanie co robić aby znowu to odżyło? chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi

    Troj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Jeżeli jednej ze stron przestaje zależeć na ukochanej osobie, to według mnie ten związek i miłożć nie ma szans przetrwać i przede wszystkim nie ma sensu, bo wtedy oboje się ze sobą męczą i tracą nerwy.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Witam!
    Pytanie kieruję do wszystkich mężczyzn i nie tylko.
    Od siedmiu lat jestem mężatką i nie mam wprawy w kokietowaniu mężczyzn(wiem, to błąd, bo powinnam cały czas uwodzic mojego męża). Chce by mąż chciał mnie zdobywać na nowo, co powinnam,a może czego nie powinnam robić. Jak zachęcić go by chciał mnie mieć!
    Muszę ratować nasze małżeństwo!!!
    Pomóżcie proszę!

    alia, dziewczyno, po prostu pokaż mu jaka jesteż – ciałem i duszą – i ppotrzymaj go w odległożci – powiedz proszę, przyjrzyj nsię, zastanów, jak chcesz to odejdź, nie wiem czy nie powinniżmu=y sobie zrobić przerwy, nie dotykaj mnie, bardzo Cię peoszę, ale powiedz, czego Ci brakuje, do czego zmierzasz, jakie masz plany, chyba zasłużyłam na to, jak myżlisz… teraz zdejmij swoje rajstopy i wyjażnij mu swoją filozifię, sens, istote istnienia…

    dodaj nie chcę byż mnie pieprzył, lecz kochał… to robi wrażenie…
    nawet na najbardziej zapyziałym kutafonie! zachęcam!

    fitmann
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    brak zaangazowania to zly znak, ale sadze, ze poprzez rady podane wyżej możesz bliżej poznać problem, albo nawet go rozwiązać ; ) Pozdrawiam!

    alia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A możesz nam facetom przybliżyć dlaczego wnosi o rozwód z tobą ?

    Dlaczego ?? W sumie to sama nie wiem…mowil ze za wiele klotni w naszym zwiazku…ze nie chce wiecej byc kontrolowany i sprawdzany. Mnie sie osobiscie wydaje ze potrzebowal wolnosci…
    Dostal wolnosci i po 10 miesiacach rozlaki zdecydowal sie by wrocic. Nie myslcie ze przyjelam go tak odrazu..
    Ale od niedawna jestesmy znowu razem.
    NIe wiem czy dobrze zrobilam przyjmujac go, ale wiem ze chcialam tego i mam nadzieje na szczescie !!!
    pozdrawiam goraco i serdecznie!

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    rety, facet to jakis smiec ktory ma zdobywac kobiete i czuc sie nienasycony a kobieta to vampir sexualny, ktory potrzebuje czuc pozadanie mezczyzny, a najlepsze jest, jak tu z tego wszystkiego wychodzi ze na tym sie opiera zwiazek czyli wszystko to sex

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Może czas byż Ty go zaczęła zdobywać 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co robić aby facet chciał mnie zdobyć?"

Przewiń na górę