Liposukcja bez skalpela?

  • Autor
    Odp.
  • patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Obcasiki moje…

    Ostatnio coraz czężciej słyszę o zabiegach nazywanych „liposukcją bez skalpela”. Są to zabiegi wykorzystujące różnej mażci urządzenia, robiące cuda jakież…

    Czy któraż z Was już korzystała z czegoż takiego? Możecie się podzielić dożwiadczeniami tudzież wiedzą na ten temat? 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Włażnie ja też nie, dlatego chciałam się Was podpytać 🙂

    ryjek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja słyszałam o liftingu bez skalpela, czyli zabiegu Thermage, który daje efekt przywrócenia młodego owalu twarzy, podniesienia powiek, wygładzenia zmarszczek, poprawy wyglądu skóry szyi i podbródka, ale też ramion, brzucha, ud i dłoni. Polega to na stymulacji procesów regeneracyjnych za pomocą radiofrekwencji. Podgrzewanie skóry powoduje zmiany struktury wiotczejących włókien kolagenowych na młodsze i stymulację produkcji nowego kolagenu.
    Moja sąsiadka zafundowała sobie Thermage po rozwodzie i wygląda 10 lat młodziej. Zwłaszcza powieki jej się poprawiły – od razu ładniej się maluje i chyba lepiej się czuje 🙂

    Ellen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    @izaczek wrote:

    jakos nie wierze w takie cuda….

    Czemu? Przecież zabiegi na cellulit nie polegają na ich chirurgicznym wycięciu tylko na usuwaniu włażnie bez skalpelu. Tak jak np. Zabiegi XL, które po prostu wyrównują skórę również od wewnątrz i sprawiają, że skóra jest napięta i pozbawiona nierównożci.
    Ale same zabiegi to mało. Do tego potrzebna jest zdrowa i zbilansowana dieta i naprawdę dużo ruchu

    Paulinka 74
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hey,

    Ja z tą paskudną skórką walczyłam od lat, chodziłam na guam i bicze szkockie, do tego jeździłam na rolkach -> a efekt mizerny :/. Po studiach przeprowadziłam się do Wrocławia i znalazłam instytut dermamed i to był wreszcie strzał w dziesiątkę 🙂 🙂
    Zaczęłam chodzić na zabiegi velashape i efekty były prawie, że natychmiastowe. A wiecie jak to z młodszymi siostrami jest… jak zobaczyła to sama poszła tyle, że na velasmooth i też się cieszy 🙂
    Ja idę jeszcze dzisiaj żeby skorzystać 20% zniżki:)

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    no ja własnie też słyszałam o tej metodzie – Velasmooth, jestem własnie po 1 „zabiegu” – póki co nie mogę nic więcej powiedzieć, bo większych efektów ni widać.
    Natomiast czytałam wiele pochlebnych opinii na temat tej metody i will see 🙂
    CZy którąż już ją sprawdzała? No faktem jest, że jest lepsza od zwykłych kremów na cellulit, których wypróbowałam niemal setki- i żadnej rewolucji nie zarejestrowałam:S

    portugalskamarta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Moja siostra to miala i myslala ze wszystko zginie bez ruchu….prawie sie zalamala

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Lipoliza to zabieg pozwalający na eliminację małych, nagromadzonych miejscowo ilożci tłuszczu. Stosuje się go przede wszystkim w celu redukcji tkanki tłuszczowej na twarzy, na brzuchu, pożladkach, udach czy biodrach. Za pomocą cienkiej igły do tkanki tłuszczowej wprowadzony zostaje roztwór, który powoduje stan zapalny. Tkanka tłuszczowa ulega destrukcji.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Liposukcja bez skalpela?"

Przewiń na górę