jaka najlepsza depilacja?

Jak zachować młodość i atrakcyjność . Metody ulepszania i podtrzymywania urody.

Wypowiedz z dnia 2016 / 02 / 15

Standardowo robi się serię zabiegów, a po niej raz na jakiś czas zabieg przypominajacy.
Dorota123
Super obcasik
Super obcasik

Wypowiedz z dnia 2016 / 02 / 16

Depilacja laserowa jest bezpieczna i przede wszystkim wygodna. Polecam zabiegi w Vici Clinic w Krakowie, mają laser Light Sheer Duet, zabiegi są zupełnie bezbolesne. Na dodatek przy zakupie pięciu zabiegów, szósty dostajemy w prezencie :)
czarnuszka
Klapeczka
Klapeczka

Wypowiedz z dnia 2016 / 02 / 16

Do wąsika na twarzy najlepsze są plastry Veet natural inspirations z masłem shea - bardzo łatwo się je aplikuje i są bardzo delikatne, nie powodują powstawania wyprysków. Ale jeżeli włosków jest zbyt dużo, to może warto zrobić jakieś badania hormonalne?
coralick
Bucik
Bucik

Wypowiedz z dnia 2016 / 02 / 17

Mam te plastry do twarzy Veet z masłem shea, ale ja nimi brwi reguluję. Wąsika Bogu dzięki nie mam. Ale możesz mieć rację, że jak włosów na twarzy jest sporo i są ciemne, to może mieć to związek z większą ilością testosteronu niż normy przewidują. Warto to przebadać, bo ma to konsekwencje nie tylko w "wąsiku", ale niesie też przykre powikłania zdrowotne.
w.m.malgorzata
Klapeczka
Klapeczka

Wypowiedz z dnia 2016 / 02 / 23

Ja, podobnie jak wy, używam do depilacji twarzy plastrów z woskiem Veet tyle tylko, że do skóry normalnej. Używam ich do wąsika, normalnie go nie widać, niestety kiedy się umaluję wyglądam komicznie. Formuła do skóry normalnej też zawiera masło shea i dodatkowo wyciąg z czerwonych jagód. A co jaki czas powtarzacie zabieg?
Pandora
Klapeczka
Klapeczka

Wypowiedz z dnia 2016 / 02 / 26

Wydaje mi się, że jednym ze skuteczniejszych rodzai depilacji jest własnie depilacja laserowa. Przynosi ona najlepsze efekty. I chyba wolałabym ja robić u kosmetyczki. W salonach takich jak ten http://elite-kosmetologia.pl/zabiegi-laserem/ , wiem, ze wykonają ta depilacje profesjonalnie a ja nie będę musiała obawiać się, ze nie zobacze efektów.
czarnuszka
Klapeczka
Klapeczka

Wypowiedz z dnia 2016 / 02 / 29

Moim zdaniem najlepsza depilacją jest depilacja laserowa . Tylko trzeba poszukać w swoim mieście dobrej kliniki medycyny estetycznej , która posiada w swojej ofercie laser Vectus . U mnie w Warszawie jest np Klinika Miracki , która go właśnie posiada .A sam laser jest lepszy niz pozostałe z tego względu ,że podczas zabiegu czyta poziom melatoniny przez co nie poparza skóry . A co do samej kliniki to na prawdę polecam . wykwalifikowany personel .
Marysia82

Wypowiedz z dnia 2016 / 03 / 01

w.m.malgorzata napisał(a):Mam te plastry do twarzy Veet z masłem shea, ale ja nimi brwi reguluję. Wąsika Bogu dzięki nie mam. Ale możesz mieć rację, że jak włosów na twarzy jest sporo i są ciemne, to może mieć to związek z większą ilością testosteronu niż normy przewidują. Warto to przebadać, bo ma to konsekwencje nie tylko w "wąsiku", ale niesie też przykre powikłania zdrowotne.

Ja tylko tych normalnych próbowałam, ale jestem z nich bardzo zadowolona. Idealnie łapią nawet drobne włoski.
motylka
Klapeczka
Klapeczka

Wypowiedz z dnia 2016 / 03 / 02

Ja właśnie się przekonałam, że świetna jest depilacja pastą cukrową. Wszelkich części ciała :) Boli dużo mniej niż woskiem i skóra jest dużo mniej podrażniona. Pewnie, że trzeba to powtarzać raz na 4-6 tyg., ale mam nadzieję, że już będę musiała to robić coraz rzadziej. Ja jeżdżę do Warszawy http://medicaspa.pl/nasza-oferta/kosmet ... a-woskiem/ bardzo lubię ten salon
Anielka85
Klapeczka
Klapeczka

Wypowiedz z dnia 2016 / 03 / 04

Marysia82 napisał(a):Moim zdaniem najlepsza depilacją jest depilacja laserowa . Tylko trzeba poszukać w swoim mieście dobrej kliniki medycyny estetycznej , która posiada w swojej ofercie laser Vectus . U mnie w Warszawie jest np Klinika Miracki , która go właśnie posiada .A sam laser jest lepszy niz pozostałe z tego względu ,że podczas zabiegu czyta poziom melatoniny przez co nie poparza skóry . A co do samej kliniki to na prawdę polecam . wykwalifikowany personel .

Moja znajoma wykonuje zabiegi laserowe, więc mogę co nieco powiedzieć. Każdy je tutaj chwali, jednak nikt nie wspomina o tym, że są one wskazane głownie dla brunetek, jednak nie tych z bardzo ciemną karnacją - o tym polecam każdej z was poczytać przed wydaniem kilkuset złotych na pierwszy zabieg.
Jeśli chodzi o owłosienie na twarzy pozostaję nadal przy plastrach z Veet, nie podrażniają, wyrywają nawet najmniejsze włoski. Ja powtarzam depilację twarzy średnio co miesiąc i jest ok.

Zabieg laserowy trzeba powtarzać co rok. Jest wiele przeciwwskazań do wykonywania go i konieczności wykonywania zabiegów "kosmetycznych" przed nią i po.
Jak dla mnie ten sam efekt można otrzymać po plastrach, jest znacznie tańszy i mniej czasochłonny.
falkowska

Wypowiedz z dnia 2016 / 03 / 07

Ja na szczęście nie mam problemu z nadmiernym owłosieniem na twarzy i z resztą też w innych miejscach na ciele, więc używam tylko plastrów. Myślę że zabiegi laserowe są wskazane tylko dla osób mających problemy tego typu na tle chorobowym. Żeby tak z powodu zwykłego wąsika traktować się laserami… :roll:
irena3

Wypowiedz z dnia 2016 / 03 / 07

Skuteczna depilacja twarzy, to temat z którym borykałam się całymi latami, używałam plastrów, laserowo depilowałam i w końcu odkryłam. Dla mnie najlepsza laserowa, ale jak rozmawiam z kimś na ten temat to ile twarzy, tyle sposobów.
McKate

Wypowiedz z dnia 2016 / 03 / 12

irena3 napisał(a):Ja na szczęście nie mam problemu z nadmiernym owłosieniem na twarzy i z resztą też w innych miejscach na ciele, więc używam tylko plastrów. Myślę że zabiegi laserowe są wskazane tylko dla osób mających problemy tego typu na tle chorobowym. Żeby tak z powodu zwykłego wąsika traktować się laserami… :roll:

A więc tak jak i ja :) Trochę też się tego typu zabiegów boję: podobno bywają bolesne i kto wie, jakie będą mieć skutki uboczne po latach. A jednak wosk to wosk, przyłożysz pociągniesz i po sprawie. Z Veet jestem naprawdę zadowolona
coralick
Bucik
Bucik

Wypowiedz z dnia 2016 / 03 / 14

Ja bym się na laser nie zdecydowała, bo się zwyczajnie boję, że coś mogłoby pójść nie tak. Poza tym nie oszukujmy się - żeby było to skuteczne, to trzeba mieć kilka serii zabiegów - a to już jest kupa kasy. Wolę zostać przy moich plastrach Veet Natural Inspirations z masełkiem Shea. I tak nie używam ich zbyt często, bo włoski mi powoli odrastają. Zauważyłam też, że odkąd stosuję plastry, to tych niechcianych włosków na brwiach jest mniej i są zdecydowanie słabsze. Ktoś też tak miał? To jest ciekawe, bo jak używałam pęsety, to rosły grubsze i bardziej czarne.
w.m.malgorzata
Klapeczka
Klapeczka

Wypowiedz z dnia 2016 / 03 / 14

Ja nie zdecydowałabym się na laser zwłaszcza na twarzy. Mam za delikatne włoski i za jasne na tą metodę. A po depilacji plastrami nie mam nawet podrażnień. Kwestia kilku razy i nabrałam wprawy, a te z veet do twarzy są bardzo proste w użyciu, najlepsze jakie stosowałam. Długo się z nimi nie rozstanę. :D
Pandora
Klapeczka
Klapeczka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak być atrakcyjną