Co sądzicie dziewczyny o facetach bez prawa jazdy?

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ma taki u was szansę?

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    dla mnie nie ma to większego znaczenia – prawo jazdy zawsze można zrobić i no w ostatecznożci każdy zda

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A od kiedy prawo jazdy jest wyznacznikiem 'fajnożci’ człowieka??
    Zasadniczy,ze swoim podejżciem do p****ół w życiu nie znajdziesz sobie kobiety! 😛

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Na razie nie szukam, skupiam się póki co nad sobą i doskonaleniem samego siebie. Zamierzam być mega ciachem dla kobiet. 😆
    A co do prawa jazdy – dla mnie jest po prostu przydatne w życiu i żwiadczy o umiejętnożciach faceta, kobietom na pewno to imponuje 😉

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Zasadniczy, widziałam, że odpowiedzieli Ci już ludzie na innym forum, to Ci nie wystarczy? 😆

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Dziewczyny mają głęboko w d** Twoje prawo jazdy. W dzisiejszych czasach każdy 18-latek posiada ten dokument i nie stenowi on jakiegoż wielkiego osiągnięcia 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    ciężko, żeby prawo jazdy komukolwiek imponowało 🙄

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    kurczaczki.. zasadniczy Ty nie masz większych problemów?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Kurde a ja nie mam karty rowerowej (jak się na nią zdawało w podstawówce to byłam chora a później to już nie było okazjii) i chyba jestem niepełnowartożciowym człowiekiem 😈
    A co dopiero takie prawo jazdy!!
    Ja to się teraz naprawdę dziwię,że znalazłam facet ai tak długo ze mną już wytrzymał-a wie,że nie mam karty rowerowej…

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Dziewczyny mają głęboko w d** Twoje prawo jazdy. W dzisiejszych czasach każdy 18-latek posiada ten dokument i nie stenowi on jakiegoż wielkiego osiągnięcia 🙂

    a widzisz ja mam 23 lata i nie mam prawka 😀 chyba sie pochlastam hahaha

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Dziewczyny mają głęboko w d** Twoje prawo jazdy. W dzisiejszych czasach każdy 18-latek posiada ten dokument i nie stenowi on jakiegoż wielkiego osiągnięcia 🙂

    a widzisz ja mam 23 lata i nie mam prawka 😀 chyba sie pochlastam hahaha

    Chlastam się z Tobą 8)
    Kala, ale masz inną kartę – karnet na siłownię 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ooo tak-zapomniałam 😆 To mi rekompensuje z nadwyżką brak karty rowerowej!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zasadniczy,a dlaczego 'doskonaląc samego siebie’ nie zaczniesz od charakteru? masz fałszywy obraz faceta,który może podobać się kobietą.Macho,prawo jazdy… chyba za dużo filmów się naoglądałes 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Warn, wszystko kształtuje charakter, dbać trzeba również o pewnożć siebie i samoocenę. Po prostu chcę być pociągający seksualnie dla kobiet i mieć u nich powodzenie

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Raczej prawko nie jest wyznacznikiem bycia „sexi”. Może wydaje Ci się, że to takie męskie? Nie jest męskie. Jest normalne. Zarówno posiadanie prawka jak i nie-posiadanie.
    Fajnie jak facet ma prawko, ale jak go nie ma, to z tego? Zawsze może zrobić 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sądzicie dziewczyny o facetach bez prawa jazdy?"

Przewiń na górę