ile razy facet przed orgazmem moze wydzielac cos..?

  • Autor
    Odp.
  • mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Zastanawiam sie od czego to zalezy ze jednemu facetowi nic sie nie wydziela przed orgazmem a innym sporo. Czy to tylko raz a pozniej juz dochodzi czy tak moze wydzielac kilka razy co jakis czas? pytam bo od tego tez mozna zajsc w ciaze :/

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Można zajsc od tego w ciąze, bo w tej wydzielinie moga znajdowac sie plemniki

    reeversed
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    moja Miłożć wydziela to od zawsze… tzn od kad pamietam:P i bardzo zaskoczyło mnie stwierdzenie MISia co do tego ze nie wydziela sie kiedy nie ma wiekszej ochoty bo jakos nie patrzylam na to pod tym katem ale teraz bede Go sprawdzac:P a tak serio to….
    nie lubie tych wydzielin bo okropnie sie kleja… i jak tu bawic sie po francusku jak Ci sie takie cos ciagnie po brodzie? 😯

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ….

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    to wcale nie jest slodziutkie 😛

    reeversed
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    @Mar+A wrote:

    jak milosc francuska to przeciez masz to wszytsko w buzi;)
    mi to nie przeszkadza takie slodziutkie:D:D

    no tak ale piszac francuz nie mialam na mysli: gora dol gora dol trzy razy jezyk i sperma na twarz… 😆 😆 😆
    i słodkie tez nie jest… raczej mdlace… lub gorzkie w zaleznosci czymze sie moj Oprawca odzywia:P:P:P

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    to wcale nie jest slodziutkie 😛

    to jaki wydzielina czy sperma ma smak zależy od tego co twój partner je. Jeżli np pali papierosy to sperma jest obrzydliwa, jeżeli pije alkohol również.

    Jeżli je coż mlecznego, owoce, ogólnie odżywia się dobrze to ta sperma będzie słodziutka.

    Jednak największy wpływ na smak będą miały włażnie papierosy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ile razy facet przed orgazmem moze wydzielac cos..?"

Przewiń na górę