anal?

Bo to co nas podnieca to też jest sex ! Seksualność kobiet a seksualność mężczyzn. O tym co my lubimy :-)

Wypowiedz z dnia 2007 / 01 / 21

michalpoznan27 napisał(a):Anal jest cudowny, zwłaszcza dla faceta.Próbowałem kilka razy i uważam że jest coś w tym tak podniecającego że jeśli ktoś raz spróbuje to już mysli o nastepnym razie:)
No i nie ma nic piękniejszego niż widok kobiecej pupy od tyłu:)


A widok kobiecej pupy od przodu? :lol:
lola
Szpileczka
Szpileczka
 
Posty: 317
Dołączył(a): 2007 / 01 / 19

Wypowiedz z dnia 2007 / 01 / 22

Ja chcę tego sprobowac z dwóch powodow.
Pierwszy jest taki, ze moj partner mnie o to poprosil i rzeczwiscie chce aby bylo mu ze mna jak najlepiej i nie myslal, ze nie lubie eksperymentowac.
A drugi powod wlasnie jest taki, ze lubie eksperymentowac:) A nóz widelec moze po jakims czasie mi sie spodoba? Albo odrazu. hehe. Fajnie by bylo. zawsze to jakies urozmaicenie.

PYTANIE DO FACETOW. JAKA JEST DLA WAS ROZNICA??
lola
Szpileczka
Szpileczka
 
Posty: 317
Dołączył(a): 2007 / 01 / 19

Wypowiedz z dnia 2007 / 11 / 17

Pieszczoty analne

Seks analny jest tylko jedną z form stymulowania silnej strefy erogennej jaką jest Twoja pupa. Miejsce to bardzo mocno związane jest z odczuwaniem przyjemności i może być pobudzane na wiele różnych sposobów. Zaczynać można delikatnie pieszcząc pupę wilgotnym na przykład namydlonym palcem. Już dotyk z zewnątrz pokaże Ci że jak czułe jest to miejsce. Początkowo włożenie czegokolwiek do środka może wydawać się nie do zrealizowania. Pojawiają się różne obawy, że to nie jest czyste, że Twoja pupa wydaje się taka wąska i ciasna, że to będzie boleć, większość z nich nie ma uzasadnienia. Nie musisz od razu robić jakiś niezwykłych rzeczy. Zacznij powoli, w ten sposób najlepiej poznasz swoje ciało, będziesz wiedziała co możesz zrobić i jakie z tym wiążą się odczucia. Dotykanie się z zewnątrz stanowi pierwszy krok, drugim jest dostanie się do środka. To jest w seksie analnym najtrudniejsze. Twoja pupa leży równolegle do pochwy i jest do niej bardzo podobna, z jedna różnicą - wejście do niej zamyka zwieracz. Jest to mięsień w kształcie pierścienia, zwykle mocno zaciskający 2-3 ostatnie centymetry pupy, dalej jest już luźno. Zwieracz jest zwykle suchy, żeby dostać się do środka należy koniecznie zastosować coś co zmniejszy tarcie, na razie może to być jakiś krem. Koniecznie należy posuwać się powoli, stopniowo poznając to nowe miejsce. Na początku nawet palec może wydawać się za duży, wtedy można zacząć od czegoś jeszcze mniejszego, kształtem przypominające długopis. W ten sposób łatwo poznasz przyjemne doznania, zobaczysz jak to jest, oswoisz się z tym nowym miejscem. Po takim przygotowaniu można rozpocząć naukę prawdziwego seksu analnego. Jak długo potrwa zanim będziesz chciała kochać się analnie, czy to zrobisz zależy od Ciebie. Ważne jest żeby spróbować poznać to miejsce. Nie musisz się kochać analnie, ale sprawdzić jakie doznania wywołuje delikatne dotykanie się z zewnątrz, zapoznaj się ze swoją pupą to przecież część Ciebie. A jeśli uznasz że wrażenia są tak bardzo niezwykłe, że chcesz spróbować więcej - pozostań na tej stronie i przeczytaj dalsze informacje o miłości analnej. Miłość grecka nie musi oznaczać wkładania penisa do Twojej pupy. Jeśli nie czujesz że jesteś na to gotowa. Możesz przeżywać przyjemności w inny sposóbOto kilka alternatywnych sposobów:

- Pośladki są silną strefą erogenną. Twój partner może pieścić je na przykład w ramach gry wstępnej. Jeśli położysz się na brzuchu, On będzie mógł delikatnie głaskać Twoje pośladki, również uda. Jeśli lekko rozchylisz nogi będzie mógł też dotykać Twoją pochwę. Niezwykle silne wrażenia wywołuje delikatny dotyk między pośladkami - poproś go jednak by nie próbował wkładać nic do Twojej pupy, będziesz się wtedy mogła rozluźnić i skupić na doznaniach płynących z jego dotyku.

- sama możesz dotykać się miedzy pośladkami na przykład w czasie kąpieli, możesz wtedy delikatnie poruszać namydlonym palcem, uważaj jednak jeśli włożysz namydlony palec do środka może to troszeczkę Cię szczypać.

- Jeśli jego dotyk spodoba Ci się tak bardzo że będziesz chciała więcej, możesz zgodzić się by ostrożnie próbował włożyć palec. Pamiętaj, że niezbędny do tego jest jakiś środek zwilżający. Delikatna pieszczota palcem może niewiarygodnie rozbudzić Twoje zmysły. Miliony zakończeń nerwowych ulokowanych wokół odbytu będą podniecały Cię wspaniale. Wspólnie ustalcie jaka pieszczota jest dla Ciebie najlepsza; czy jest to delikatne wkładanie koniuszka palca do środka, czy to jak opuszkiem palca krąży na zewnątrz, czy może to jak krąży nim w środku, a może gdy wkłada go bardzo głęboko i pieści punkt A? Poświęćcie chwilę na odkrycie tego, a pieszczoty staną się przyjemniejsze dla was obojga.

- Całowanie. Wszyscy którzy doświadczyli pieszczoty językiem łechtaczki, lub penisa wiedzą jak bardzo jest to przyjemne. W okolicy pupy znajdują się miliony zakończeń nerwowych subtelny pieszczota językiem potrafią sprawić że rozpłyniesz się w rozkoszy. Można pobudzać pupę samym językiem, całować wargami, można też próbować wsuwać koniuszek języka do środka. Przyjemności są niezwykłe, dużo jednak osób będzie czuło obawę. Owszem nie jest to bezpieczna forma miłości, ale jeśli robisz to ze swoim stałym partnerem to ryzyko jest niewielkie. Dużo osób ma też obawy ze względu na higienę, jeśli jednak podmyjesz się przed tym to naprawdę będzie czysto i dla osoby całującej nie będzie odczuwana różnica pomiędzy całowaniem pupy i ręki czy innej części ciała, pamiętaj to co jest w środku jest całkowicie odizolowane silnym mięśnie - zwieraczem, a na zewnątrz jest tylko zwykła skóra - tyle tylko że bardzo wrażliwa.

- wydaje Ci się że spróbowałabyś, gdyby penis Twojego partnera był mniejszy? Spróbuj pobudzać pupę czymś co ma wielkość jaką jesteś wstanie zaakceptować. W sex-shopach są do nabycia specjalne wibratory analne. Ich wielkość zaczyna się od wielkości palca. W ten sposób zobaczysz jak to jest w czasie stosunku. Takim wibratorem możesz też bawić się sama, co jest przydatne gdy nie masz partnera przy sobie, lub boisz się że partner zrobi coś nie tak, teraz będziesz miała kontrolę i włożysz wibrator tak jak zechcesz i przerwiesz zabawę kiedy zechcesz. Z partnerem natomiast będziesz mogła wykorzystać wibrator w trakcje zwykłego stosunku. Niezwykle przyjemnie bowiem dla obojga partnerów jest włożenie wibratora do Twojej pupy w trakcje stosunku. Orgazm jaki osiągniesz w trakcje takiej miłości będzie znacznie zwielokrotniony i o wiele bardziej pełny. Zwykle trzeba wibrator przytrzymywać by nie wysuwał się z Twojej pupy.

- zamiast wibratora można wykorzystać coś innego, co masz pod ręką. Nie będzie to wibrowało, ale może być łatwiejsze do zdobycia. Może to być długopis, szczoteczka do zębów, świeczka czy cokolwiek o podobnym kształcie. Nie powinno to być coś co ma ostre krawędzie, będzie trudne do wyjęcia, może łatwo pęknąć. No i oczywiście zastosuj środek nawilżający.Odczucia - Orgazm analny

Dotykanie pupy wywołuje silne odczucia. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak czułe jest to miejsce. W zależności od sposobu pobudzania uczucia są różne jednak zawsze bardzo przyjemne. Delikatny dotyk między pośladkami wilgotnym palcem przypomina dotykanie łechtaczki, niekiedy może lekko łaskotać. Jeśli mocno rozchylisz pośladki wtedy intensywność przyjemności zwiększy się, nie będzie też uczucia łaskotania. Najlepiej oczywiście jest poprosić partnera by pieścił Cię językiem. To będzie tak jak całowanie łechtaczki, bardzo intensywne i szybko zapomnisz o ewentualnym wstydzie. Penetracja łączy w sobie dwa źródła odczuć, pobudzanie wrażliwych obszarów i uczucie rozciągania zwieracza. Zwieracz jest zwykle mocno zaciśnięty, aby nauczyć się go rozluźniać potrzeba trochę czasu. O ile samo pobudzanie tego miejsca zawsze jest przyjemne, to rozciągnięcie zwieracza jest odczuwane różnie. Pojawiać się może uczucie wypełnienia, napięcia, ciepła lub uczucia zbliżającego się orgazmu. Na pewno przy wkładaniu czegokolwiek należy pamiętać o nawilżeniu, zmniejszy to tarcie i zwiększy przyjemność. Jeśli początkowo palec jest zbyt duży, można zacząć od czegoś mniejszego (np. w kształcie długopisu) Rozciągnięcie zwieracza jest intensywnie odczuwane, wiele osób to lubi. Wszyscy natomiast lubią to w chwili orgazmu i tuż przed nim. Orgazm wywołuje naturalne rytmiczne skurcze zwieracza, jego dodatkowe pobudzanie, na przykład palcem, znacznie zwielokrotnia przyjemność i sprawia że orgazm jest o wiele głębszy. Jeśli jesteś w środku, postaraj się wejść głębiej niż 3 centymetry. Tam zaczyna się kolejna strefa odczuć. Pupa jest już luźna i można pobudzać szczególnie wrażliwe obszary tak zwane punkty G i A. Uczucia przypominają pobudzanie pochwy, często są jednak bardziej intensywne. Pobudzanie tej strefy jest bardzo przyjemne, szczególnie jeśli odkryje się któryś z punków A lub G. Umiejscowione są one od strony pochwy, należy więc naciskać na przednią ściankę (w kierunku brzucha). Punkt G można łatwo odnaleźć palcem, znajduje się on około 4 centymetrów od wejścia, punkt A leży zdecydowanie głębiej. W tej strefie też mogą znajdować się nieczystości. Zwykle nic nie ma, ale na pewien czas przed wypróżnieniem miejsce to wypełnia się. Dlatego odkrywać przyjemności najlepiej jest około 2 godziny po wypróżnieniu, wygodnie jest to też robić w wannie w czasie kąpieli. Jeśli sprawa czystości jest dla Ciebie bardzo ważna załóż na palec prezerwatywę lub rękawiczkę gumową. Pobudzając punkt G w pupie bardzo łatwo będziesz mogła osiągnąć orgazm.orgazm analny

Sex analny jest bardzo przyjemny, daje też możliwość przeżycia prawdziwego orgazmu analnego. Praktyki analne, zwłaszcza na początku, bardzo intensyfikują rozkosz płynącą ze stymulacji z przodu . Jego palec w Twojej pupie w trakcje normalnego stosunku sprawi że w czasie orgazmu zobaczysz gwiazdki, odpłyniesz z rozkoszy. Ale to nie wszystko czego możesz doznać. Przyjemność mogą być tak wielkie, że przeżyjesz orgazm. Są dwie możliwości. Jedna stanowi że orgazm jest tylko jeden i nie ma tu znaczenia w jaki sposób się do niego dochodzi (stymulując pochwę, łechtaczkę, odbyt, piersi...). Ta strona przyjmuje jednak założenie iż istnieje oddzielnie orgazm analny. Nie wnikamy tu czy oddzielne są też inne orgazmy czyli pochwowy, łechtaczkowy. Z przeprowadzonych badań i wywiadów wynika że możliwe jest osiągnięcie orgazmu przez stymulację pupy i jest on inny od pozostałych orgazmów, możliwe jest też osiągnięcie obu orgazmów w tym samym czasie przyjemności nie podejmiemy się tu nawet opisywać, są ogromne (trudno jednak jest zgrać w czasie oba orgazmy). Tak więc, jak wzbić się na wyżyny rozkoszy. Orgazmu analnego trzeba się nauczyć. Kobiety są w wygodniejszej sytuacji, gdyż uczą się odczuwania przyjemności także w tradycyjnym seksie. Dla mężczyzn orgazm jest czymś naturalnym i nauka nowego typu orgazmu sprawia pewne kłopoty natury emocjonalnej. Jeśli się zastanawiasz to oczywiście że on też może przeżyć orgazm analny, jest to bardzo przyjemne, a dodatkową zaletą jest fakt iż może przeżywać je tak często jak kobieta. Po tradycyjnym orgaźmie z wytryskiem on zwykle musi odpocząć. Powracając do nauki, niektórym osobą przychodzi to łatwiej innym trochę trudniej, wtedy przydatna jest pomoc osoby która wie jak to robić i po kilku wspólnych lekcjach przy użyciu wibratora odkryje sekrety rozkoszy. Dla kobiety penetracja analna, jeśli nie jest bolesna powinna być bardzo podobna do stosunku pochwowego. Pomiędzy pochwą i odbytem znajduje się tylko cienka błona, pobudzane są więc wszystkie te miejsca które dają przyjemność przy zwykłym stosunku, a dodatkowo wiele innych. W pupie znajduje się bardzo dużo receptorów odpowiedzialnych za odczuwanie przyjemności mało kto o nich jednak wie, a np: zwieracz jest elementem silnie związanym z orgazmem, możesz to zaobserwować w trakcje każdego orgazmu wtedy zwieracz zaciska się rytmicznie warunkując przyjemność. W czasie penetracji analnej zwieracz jest pobudzany bezpośrednio, po dłuższym stosunku jest rozluźniony, lekko napuchnięty i jeszcze bardziej wrażliwy. Do penetracji dochodzi też pod trochę innym kątem daje to nowe doznania. Jeśli przeżywasz orgazmy w trakcje stosunku pochwowego może Cię bardzo zadowolić penetracja w pozycji od tyłu z nastawieniem na to by leżeć jak najbardziej płasko, możesz po prostu położyć się na brzuchu, ewentualnie z poduszką pod brzuchem. Jeśli macie wprawę, powinien poradzić sobie z wejściem, jeśli nie, przez chwilę kochajcie się w innej pozycji najlepiej na czworakach i w trakcje połóż się na płasko. Lekko unosząc pupę regulujesz pomiędzy doznaniami płynącymi z głębszej penetracji (pupa uniesiona) i z innego kąta penetracji gdy leżysz płasko. Za odmienność orgazmu analnego oprócz pobudzania zwieracza odpowiada stymulacja wnętrza pupy. Do silnego pobudzenia potrzebna jest dość długa penetracja, prezerwatywa zwiększa wrażliwość ścianek pupy, z nawilżaczy najlepsza jest zwykła oliwka lub wazelina, jeśli on nie może aż tak długo użyjcie sztucznego penisa najlepiej lateksowego. Sztuczny penis jest też przydatny gdy ćwiczysz sama. Zawsze jednak pamiętaj że rozluźnienie mięśni podbrzusza lub parcie (lub na przemiennie) bardzo zwiększają przyjemności. Jeśli stosunki analne są przyjemne warto podjąć dodatkowe kroki by nauczć się nowego orgazmu. Czy chcesz przeżyć swoje życie nie wiedząc jakie masz możliwości przeżywania przyjemności? Zawsze warto spróbować. Może spodoba Ci się?Nawilżenie

Pamiętaj - seks analny bez zastosowania środka zwilżającego może być bolesny!
Pupa zwykle wydziela mniej naturalnego nawilżenia, pojawia się ono zdecydowanie później, a dodatkowo tylko w środku. Pupę zamyka tak zwany zwieracz, który nie nawilża się naturalnie. Penetracja bez nawilżenia jest trudna i zwykle bolesna, natomiast z odpowiednim nawilżeniem można łatwo, przyjemnie, bez bólu i ryzyka powstania nieprzyjemnego otarcia wprowadzić do środka nawet bardzo duże przedmioty.
- najbardziej znanym środkiem jest Wazelina. Idealnie nadaje się ona do zabaw analnych, nie powoduje podrażnień, nie wysycha, daje optymalny nawilżenie.
- nie zawsze wazelina jest jednak pod ręką. Zwykle natomiast mamy różnego rodzaju kremy i balsamy do ciała, które możemy wykorzystać. Swoimi właściwościami przypominają one wazelinę i dają podobne rezultaty. Jaki krem wybrać: - najlepiej najprostszy, bez specjalnych dodatków. Zanim posmarujesz nim pupę, weź trochę na język i sprawdź czy nie powoduje szczypania, jeśli tak - to nie należy go stosować. Zwykły tłusty krem jak Nivea jest bardzo dobry.
- można kupić specjalny środek zwilżający tak zwany lubrykant, są one w sprzedaży w sex'shopach. W aptekach natomiast są środki zwilżające do pochwy (w aptece jest taniej tubka kosztuje poniżej 10zł) Te środki są zwykle robione na bazie wody ich wadą jest to że wysychają i co pewien czas trzeba dokładać więcej.
- super na pierwszy raz są specjalne preparaty do nabycia w sex'shopach specjalnie opracowane do seksu analnego. Największą zaletą jest ich działanie przeciwbólowe. (tubka takiego środka kosztuje ponad 20 zł) Polecane są do pierwszych prób z seksem analnym, lub jeśli dotychczasowe doświadczenia były bolesne.

Środki naturalne, są mniej skuteczne, przez co polecane są głównie osobą z doświadczeniem. Jeśli już kochaliście się analnie i było dobrze, a teraz nie macie przy sobie żadnego z powyższych preparatów można spróbować:
- ślinę - należy posmarować nią pupę i żołądź penisa. Nie nawilża ona zbyt skutecznie, ale jeśli partnerka umie się rozluźnić, to wystarczy, resztę dopełni śluz który znajduje się w środku w pupie, pojawi się on po chwili od wprowadzenia penisa. Początkowo należy poruszać się powoli, potem już powinno być normalnie.
- śluz z pochwy - jest bardzo dobry. Należy przenieść go z pochwy palcem, trzeba to robić ostrożnie, by nie przenieść bakterii z pupy do pochwy. Najlepiej przenieść odpowiednią ilość w okolice pupy i dopiero na końcu rozprowadzić go palcem. Nie należy wkładać do pochwy palca który był już w pupie.
Środki naturalne są mniej skuteczne, jednak ich największą zaletą jest to że zawsze są pod ręką.
Zdrowie / Higiena

Seks analny nie powoduje negatywnych zmian zdrowotnych, może nawet niekiedy pomóc. Pupa jest miejscem rozciągliwym i przystosowana jest do częstego rozwierania i kurczenia. Potrzeby fizjologiczne załatwiane są praktycznie codziennie, kał jest wielkością zbliżony do penisa, również może być twardy i pupa naturalnie przystosowana jest do takiego rozwarcia by wszystko naturalnie wyszło. Przed wypróżnieniem kał może być w środku od kilku minut nawet do kilku godzin i do tego też naturalnie przystosowana jest pupa. W czasie załatwiania spełnione są dwa elementy: starasz się rozluźnić mięśnie zwieracza i wytwarzany jest naturalny śluz ułatwiający przechodzenie przez zwieracz i ochraniający tkanki Twojej pupy. Dlatego w czasie seksu należy o tym pamiętać zapewniając wystarczającą ilość środka nawilżającego i rozluźniając mięśnie (parcie w trakcje penetracji uaktywnia naturalny odruch powodujący rozwarcie pupy). Pamiętając o tych wskazówkach można uprawiać seks analny nawet codziennie, bez obawy o swoje zdrowie.
LEWATYWA, mycie się w środku jeśli ilość wody jednorazowo wprowadzonej nie przekracza 1-2 szklanek również można a nawet należy stosować codziennie, jest to optymalny sposób higieny tej części ciała. Podcieranie się papierem pozostawia resztki kału, które rozkładając się podrażniają to miejsce, sam papier zwłaszcza tani makulaturowy działa jak papier ścierny drażniąc i raniąc skórę, w środku pozostają drobne resztki kału z których groźne substancje przedostają się do krwi. Wszystko to naraża pupę na niebezpieczeństwo nawet powstania nowotworu. Nowotwór odbytu jest jednym z najpowszechniejszych, a odpowiedzialne za jego pojawianie się są powyższe podrażnienia. Wypłukanie się w środku, najlepiej po każdym załatwieniu potrzeby fizjologicznej delikatnie usuwa wszelkie nieczystości z okolic pupy i z odbytnicy pozostawiając na długi czas uczucie świeżości i czystości chroniąc Cię przed strasznymi konsekwencjami ewentualnej choroby. Po podmyciu można zwieracz delikatnie pokremować.
Lewatywa głębsza jest również zdrowa (są nawet specjalne przychodnie wykonujące hydroterapię w Warszawie) w jej trakcje usuwane są złogi zalegające w jelitach mające negatywny wpływ na zdrowie (również mogące wywoływać nowotwory) Problem polega na tym iż nie jest to już tak naturalne jak płukanie odbytnicy i przy częstym stosowaniu może mieć również negatywny wpływ. Dlatego jeśli nie ma potrzeby nie powinno się tego wykonywać częściej niż 1-2 razy w miesiącu. Jeśli robi się to częściej należy przyjmować preparaty zawierające żywe kultury bakterii (jogurty, kefiry) i witaminy z grupy B. Głębsze płukanie usuwa dobre bakterie z jelit stąd potrzeba ich uzupełniania. Nie należy także zatrzymywać wody zbyt długo powyżej 10 minut. Jest ona wchłaniana w jelicie i może powodować obniżenie zawartości soli we krwi (można zjeść coś słonego lub dodać trochę soli do wody którą się wlewa pół łyżeczki na 2-3litry).
Nie prawdą jest że praktyki analne wywołują HEMOROIDY, jest wręcz odwrotnie (jedną z metod ich leczenia jest rozciąganie odbytu przez lekarza i to o wiele większe niż rozciąganie przez penis, robi się to w znieczuleniu stosując dużą siłę ). Po kilku tygodniach od rozpoczęcia współżycia mogą pojawić się nabrzmienia na zewnątrz zwieracza ale są one chwilowe i szybko znikają zwłaszcza jeśli są masowane lub kontynuowane jest współżycie analne. Praktykując regularny seks analny ponad rok czasu możliwość wystąpienia hemoroidów jest o wiele mniejsza niż gdybyś nigdy nie kochała się analnie.
Zainteresowanie tym miejscem sprawia też że wcześniej możesz zaobserwować ewentualne zmiany chorobowe (są one częste, a nie są badane tak jak ginekologiczne dlatego odkrywane są zwykle w wieku starszym gdy są już zaawansowane). Wczesne odkrycie niepokojących zmian może Cię uchronić przed groźnymi konsekwencjami, we wczesnym stadium nie dającym objawów mogą być łatwo leczone (np. polipy usuwane są bezboleśnie w 5minut). Dobrze jest zgłosić fakt stosunków analnych swojemu ginekologowi. Powinien wtedy w trakcje badania sprawdzić Twoją pupę, nie jest to bolesne badanie, powinien włożyć mały wziernik do środka i szybko zobaczyć czy wszystko jest w normie.
Tak więc miłość grecka jest bezpieczna, a wręcz może nawet przynosić korzyści.Bezpieczna miłość

Wstęp. Bakterie i wirusy są bardzo złe i pragną zainfekować każdego. Jeśli ktoś ma w sobie jakieś zarazki to nawet zwykły dotyk czy tylko przebywanie w tym samym pomieszczeniu może doprowadzić do przeniesienia ich na drugą osobę. Nasz organizm nie jest bezbronny i potrafi zwalczyć każdą infekcję. Czasami jednak to się nie udaje i rozwija się choroba. Trudno jest żyć w całkowitej izolacji, są też przypadki osób stale przebywających z chorymi i nie ulegającym infekcjom. Życie jest więc trochę jak ruletka. Albo zachorujesz, albo nie.
Bezpieczeństwo. Seks nie jest wyjątkiem. Nawet masturbacja brudnymi przedmiotami może spowodować chorobę. Co zatem robić? Prostytutki na przykład mają kilka zasad które ściśle przestrzegają:
-żadnych pocałunków
-żadnego dotykania intymnych miejsc
-seks tylko w prezerwatywie
-pobudzanie ustami penisa tylko w prezerwatywie
Jeśli wasz związek trwa tylko jedną noc to jest bardzo rozsądne stosowanie tych zasad. Dodatkowo mężczyzna może całować intymne miejsca kobiety przez warstwę lateksu uzyskaną z rozciętej prezerwatywy i pobudzać ją palcami w rękawiczce lateksowej. Powyższe zasady są bardzo rygorystyczne, a dodatkowo nie gwarantują pełnego bezpieczeństwa. Jeśli więc znacie się trochę dłużej to można je trochę złagodzić. Wtedy okaże się czy wybraliście zdrowego partner. Można też oczywiście się zbadać i pokazać wyniki partnerowi, niektóre choroby bowiem przebiegają bezobjawowo i tylko specjalistyczne badanie może je ujawnić. A najlepiej mieć jednego, zdrowego partnera.
Jak to jest w praktyce. W praktyce jest tak że jeśli z kimś mieszkasz to nie ma się co wyolbrzymiać zagrożenia. Bo albo jesteście zdrowi, albo odporni, albo już jesteś chora/y. Dlatego nie ma potrzeby stosowania jakiś środków ochrony. Seks analny nie jest szczególnie niebezpieczny, większością chorób można zainfekować się już przez pocałunek "z językiem". Więc jeśli się całujecie to nie musicie stosować zabezpieczeń. Jeśli lubisz seks analny i chcesz mieć wielu partnerów to koniecznie należy zaszczepić się na wirusowe zapalenie wątroby (WZW typu A i B) czyli żółtaczkę. Jest to najczęstsza, a zarazem najgroźniejsza (często nieuleczalna) choroba występująca w Polsce. Łatwo się nią zarazić w czasie kontaktów analnych, ale również u dentysty czy kosmetyczki. Bardzo łatwo można się przed nią obronić stosując odpowiednie szczepienie profilaktyczne. Jest ono odpłatne do 200zł, często organizowane są specjalne akcje szczepień tak zwany "żółty tydzień". Kochając się partnerem którego nie znasz lepiej jest zdecydować się na prezerwatywę. Stosunek analny bez zabezpieczenia jest bardziej bezpieczny dla kobiety niż zwykły stosunek. Mężczyzna natomiast dla swojego bezpieczeństwa powinien od razu po umyć penisa przynajmniej wodą z mydłem oraz powinien oddać mocz.
Podsumowując. Jeśli spotykasz się tylko na jedną noc to stosuj wszystkie możliwe zabezpieczenia. Jeśli wasz związek trwa dłużej to możesz o nich zapomnieć. Jeśli mieszkacie razem to nie ma sensu ich stosować Zaszczep się na WZW A i B
Za i przeciw - podsumowanie

Dlaczego warto to robić?
Co takiego wspaniałego daje seks analny że warto jest spróbować? Czy zastanawiasz się po co kochać się w ten sposób skoro można to robić normalnie? Dlaczego tak wiele osób obawia się tego rodzaju praktyk? Czy obawy te są uzasadnione. Jaka jest prawda o seksie analnym? Na te pytania znajdziesz odpowiedź poniżej. Tu w punktach wymienione są wszystkie prawdziwe za i przeciw. Zawarte argumenty poparte są wieloma obserwacjami i rozmowami z osobami które mają bogate doświadczenie z seksem analnym.
Jakie korzyści daje miłość grecka?
Przede wszystkim seks analny jest niezwykle przyjemny. To całkiem nowe, wspaniałe odczucia. Pupa jest szczególnie erogennym miejsce, którego pobudzanie jest bardzo podniecające. Stymulacja pupy potęguje rozkosze orgazmu. Można także przeżyć nowy niezwykły orgazm analny. Jest to nowa bardzo podniecająca forma aktywności seksualnej. Największym wrogiem harmonijnej miłości jest monotonia. Seks analny dla wielu osób jest bardzo podniecający, gdy już się spróbuje okazuje się że jest bardzo przyjemny i przynosi ogromną rozkosz. Jest to atrakcyjna forma urozmaicenia w miłości. W ten sposób możesz kochać się nawet w trakcje miesiączki. Jeśli dla Ciebie okres jest przymusową przerwą w uprawianiu miłości może trzeba to zmienić? Seks w pochwie zwykle nie jest przyjemny w te dni, czasem wręcz niemożliwy. Jeśli jednak używasz tamponów to seks analny staje się wspaniała alternatywą w trudne dni. A trzeba wiedzieć że seks we wspaniały i naturalny sposób eliminuje nieprzyjemne objawy miesiączki, działa rozluźniajaco i relaksująco, zmniejsza ból i poprawia samopoczucie. Działania te mają większą siłę gdy kochacie się bez prezerwatywy i jego sperma pozostaje w Tobie (jej naturalne składniki wspaniale wpływają na Twoje ciało przynosząc ukojenie i uśmierzając ból). Seks bez prezerwatywy. Nie macie prezerwatywy? Lub lubicie kochać się bez prezerwatywy. Seks analny daje taką możliwość. W ten sposób nie można zajść w ciążę. Można się bezpiecznie kochać bez prezerwatywy. Pamiętać trzeba że każdy kontakt z inną osobą wiąże się z ryzykiem infekcji. Jeśli masz wielu partnerów przeczytaj o bezpiecznej miłości. Jeśli lubisz decydować w miłości greckiej to masz taką możliwość. Seks analny możliwy jest tylko przy Twojej pełnej akceptacji. Ty jesteś osobą która podejmuje ostateczną decyzję. Mięsień w Twojej pupie - zwieracz jest tak silny że bez Twojej zgody nie można nic włożyć do środka. Wolisz jak Twój partner dominuje? Najpopularniejsza pozycja seksu analnego - "na czworakach" sprawia że czujesz się jako strona pasywna, Twój partner bierze Cię, dominuje.
Jakie są negatywne strony?
pierwszy raz jest trudny i wymaga dobrego przygotowania. Większość osób musi nauczyć się jak kochać się analnie. Stosunek bez przygotowania może nie być przyjemny. Pierwszy raz kochając się analnie trzeba nauczyć się nowych rzeczy. Potem jednak jest już coraz przyjemniej! Istnieje wiele mitów które sprawiają że pomimo że seks analny jest kuszący to jednak obawy i fałszywe przesądy sprawiają że tak wiele osób nie decyduje się spróbować. Ból, higiena - to jedne z wielu problemów które mogą zniechęcać - należy jednak pamiętać że właściwe przygotowanie sprawi, że żadne problemy nie pojawią się, a sam stosunek będzie niezwykle pobudzający i przyjemny. Każdy kontakt z osobą której przeszłości nie znamy wiąże się z ryzykiem infekcji, dotyczy to również tego jeśli kochacie się bez zabezpieczenia analnie. Jeśli masz wielu partnerów przeczytaj o bezpiecznej miłości.
Pierwsze doświadczenia
Kluczowym elementem jest poznanie i stopniowe oswajanie się z doznaniami płynącymi ze stymulacji pupy. Przed współżyciem dobrze jest przez pewien czas przyzwyczajać to miejsce to zwiększonego zainteresowania. Twój partner lub Ty sama dotykajcie pupę palcem pokrytym środkiem zwilżającym, wazeliną lub po prostu delikatnym kremem. Śliski palec delikatniej wnika do środka, a ponadto skóra odbiera więcej przyjemnych bodźców. Dobrze jest abyś w trakcje tych pierwszych prób była już podniecona, możecie zastosować miłość francuską tak byś odczuwała podniecenie, ale jeszcze nie orgazm, również w trakcie, gdy Twój partner będzie zajęty Twoją pupą możesz sięgnąć ręką do łechtaczki lub innego miejsca erogennego i delikatnie się stymulować. Jeśli robisz to sama, jedną ręką pieść się w tradycyjny sposób, a drugą delikatnie stymuluj pupę. Wszystkie pozycje do tych zabaw są dobre, ale jeśli wstydzisz się wypiąć pupę wysoko do góry, gdy jesteś na czworakach by miał najlepszy dostęp do miejsca które on też poznaje, spróbujcie leżeć bokiem, pod kołdrą przytuleni do siebie - może to być bardzo romantyczne. Dobrze jest też by w trakcje stosunków Twój partner pieścił Cię i ostrożnie wkładał Ci palec do pupy. Oprócz zabaw z palcem możesz spróbować coś sztucznego, np: mały wibrator (są specjalne wibratory analne nie dużo większe od palca), ogórek lub coś podobnego (dobrze jest go wcześniej ogrzać pod wodą i założyć prezerwatywę) no i oczywiście świeczka która jest wspaniała do tych zabaw (np: dopasowuje się do kształtu Twojego ciała)


Pierwszy stosunek

Gdy już zdecydujesz się na pełne współżycie, upewnij się że w ciągu kilku ostatnich godzin wypróżniłaś się, jeśli masz wątpliwości zbadaj się palcem powinnaś być pusta, jeśli nie idź do toalety. Jeśli czystość jest dla Ciebie najważniejsza, a nie boisz się nowych eksperymentów możesz opłukać się w środku. Polega to na tym że wkładasz prysznic pomiędzy pośladki tak by strumień wody skierowany był na Twój otworek, rozluźnij się tak by woda wniknęła do środka, nie powinno to być dużo- ilość równą szklance wody, następnie wypróżnij się tak by woda nie została w środku, możesz się teraz zbadać, powinnaś być już czysta. Jeśli nie masz wcześniejszych takich doświadczeń nie powtarzaj tego więcej niż trzy razy bo woda wniknie za głęboko i wyjdzie dopiero w czasie stosunku brudząc wszystko.
Dwie pozycje są szczególnie polecane pierwszym razem. Pozycja misjonarska, tradycyjna, leżąc na plecach musisz tylko przyciągnąć nogi mocniej do piersi. Zaletą jest to iż bardzo przypomina zwyczajny stosunek, ponadto jesteście zwróceni twarzami do siebie możecie rozmawiać, całować się, obserwować swoje reakcje. Druga pozycja wskazana na początku to pozycja na czworakach, gwarantuje łatwy dostęp, rozluźnienie mięśni - penis łatwiej wniknie do środka, dla niego silny bodziec erotyczny jakim jesteś w takiej pozycji, a dla Ciebie możliwość decydowania o głębokości i kierunku penetracji. Możecie to robić na podłodze, uklęknij tyłem do niego, nogi lekko rozchylone i pochyl się. Jeśli pozostaniesz na łokciach będziesz miała dużą możliwość ruchu jeśli w trakcje penetracji coś będzie nie tak i Cię zaboli będziesz mogła odsunąć się, a jeśli będzie przyjemnie będziesz mogła poruszać się na przeciw jego ruchom tak by penis wnikał mocniej, lub poruszać się na boki co daje wspaniałą rozkosz dla Ciebie. W tej pozycji Twoje piersi będą luźno zwisały i on będzie mógł je bardzo przyjemnie pieścić. Drugim wariantem jest jeśli w tej pozycji nie będziesz podpierać się rękami i położysz głowe na poduszkę, ręce możesz trzymać z boku lub wyciągnąć przed siebie (wygląda to jak ukłon przed faraonem) ograniczy to trochę możliwość Twoich ruchów, ale on będzie miał wspaniały widok, Twoje ciało będzie wyglądać nadzwyczaj podniecająco, a także Twoja pupa będzie jeszcze lepiej wyeksponowana i jeszcze łatwiej będzie mu wprowadzić penisa do środka.
Dobrze jest rozpocząć tradycyjnym stosunkiem w dowolnej pozycji, tak by oboje osiągnęliście podniecenie (ale nie orgazm) potem przerywacie i ustawiacie się w jednej z pozycji opisanych powyżej, teraz niech on nasmaruje środkiem zwilżającym Twoją pupę wkładając do środka nawet dwa palce, może Cię już pieścić w trakcje stosunku. Ty leżąc masz najważniejsze zadanie rozluźnić się Twoja pupa na dotyk może reagować zaciskaniem i najważniejsze to opanować to ponieważ sex gdy zaciskasz pupę może wywołać ból. Gdy poczujesz sztywnego penisa naciskającego na Twoją pupę zacznij mocno przeć tak jakbyś chciała się wypróżnić ( nie obawiaj się w środku nic nie ma nic nie wyjdzie ), parcie spowoduje że Twoja pupa się otworzy, a dodatkowo nie zaciśniesz jej odruchowo przy dotyku. Najprzyjemniej jest jeśli penis sam wniknie do Twojej pupy, niech on naciska penisem na zwieracz a wtedy zacznij przeć - odbytnica się wysunie i obejmie czekającego penisa, niech wsunie go trochę głębiej poczeka chwilę i zacznie powolne ruchy. Sprawdź sama: zaciśnij usta i lekko naciśnij czubkiem palca, jakbyś chciała wsunąć palec do środka, trzymając palec wydmij wargi po chwili zaciśnij, palec powinien być już pomiędzy nimi. Twoja pupa przyzwyczai się po kilku minutach i już będziecie mogli kochać się normalnie. Wtedy możecie też spróbować wysuwać go całkowicie pupa pozostanie przez chwilę otwarta i ponowna penetracja nie będzie problemem. Pierwszym razem trudno jest przeżyć orgazm analny, dlatego w trakcje możesz pieścić łechtaczkę lub inne miejsce erogenne. Ważny jest środek nawilżający możecie stosować specjalne środki z sex-shopów, preparaty nawilżające pochwę (niedrogie z apteki), delikatne kremy (ważne żeby nie zawierał składników drażniących - może zacząć Cię szczypać, spróbuj trochę na język czy szczypie), no i oczywiście wazelinę. Jeśli stosujecie prezerwatywę unikaj ostatnich 2 preparatów. Zasadą jest że jeśli brałaś do ust jego penisa bez prezerwatywy to teraz też nie ma potrzeby jej stosowania, będzie czysto nawet bez prezerwatywy, w ciążę też nie zajdziesz (upewnij się że nie pomylił dziurki, jeśli partner jest nie wprawiony może prze pomyłkę trafić do pochwy). Po stosunku nie musisz robić nic specjalnego, przez chwile pupa może pozostać otwarta, ale szybko wróci do normalnego stanu, możesz wytrzeć nadmiar środka nawilżającego z okolic pupy, jeśli się myjesz to delikatnie tylko z zewnątrz, nie wkładaj namydlonego palca do środka - będzie szczypać, po wytarciu pokremuj pupę. Poproś też by on umył się, zwłaszcza gdy będzie jeszcze chciał dotykać Twojej pochwy.


Antykoncepcja

Seks analny czasami postrzegany jest jako forma antykoncepcji. Szczególnie wśród par stosujących prezerwatywę (gdy akurat jej nie mają) lub naturalne metody (w dni płodne, w które powinni zaprzestać stosunków, mogą kochać się analnie). Jeśli nie dochodzi do wytrysku (na przykład partner wycofa penisa z odbytnicy i wytryśnie gdzieś z dala od Ciebie) to ryzyko ciąży jest praktycznie żadne.
Jeśli jednak sperma została w Twojej odbytnicy, to dla zwiększenia bezpieczeństwa powinno się:
- wyjąć penisa dopiero gdy położysz się na plecach. Jeśli kochaliście się od tyłu (na czworakach) i nie masz możliwości się obrócić, weź chusteczkę higieniczną i przytrzymaj ją przy pupie (od strony pochwy) tak by gdyby coś wypłynęło, nie dostało się do pochwy.
- postaraj się po wyjęciu członka od razu zacisnąć pupę. Szczególnie jeśli kochaliście się dłużej, Twoja pupa może pozostać otwarta przez kilka minut, stwarza to ryzyko, że sperma wypłynie na zewnątrz i dostanie się do pochwy. Możesz jednak zacisnąć pupę, a dodatkowo położyć się na plecach, tak by jeśli coś się wypłynie nie dostało się do pochwy.
- wytrzyj okolice pupy chusteczką i upewnij się że Twoja pupa jest zaciśnięta.
- nie dotykaj już pupy, nie wkładaj niczego do środka, dalsze zabawy mogą doprowadzić do tego że sperma przedostanie się do pochwy. Dalsze zabawy bezpieczne są dopiero następnego dnia i dopiero po wypróżnieniu.
- Można także dla zwiększenia bezpieczeństwa stosować w trakcje stosunku i po nim preparaty plemnikobójcze. Trochę preparatu dodać do środka zwilżającego, lub zastosować plemnikobójczy środek zwilżający, po stosunku, można dodatkowo wprowadzić najlepiej i do pochwy i do odbytnicy trochę takiego środka.
- Nie pomyl dziurki! Pochwa i odbyt są bardzo blisko siebie i pomyłki naprawdę się zdarzają. Sprawdź, czy partner włożył penisa w odpowiednie miejsce. Możesz też trzymać rękę w tym miejscu, na przykład pieszcząc swoją łechtaczkę. Przed wytryskiem sprawdźcie jeszcze raz.
Normalnie bezpieczeństwo seksu analnego porównywalne jest do bezpieczeństwa stosowania prezerwatywy. Jeśli jednak stosujecie powyższe wskazówki to ryzyko ciąży praktycznie nie istnieje.Relacje z partnerem

Jeśli jesteś w sytuacji że masz na to ochotę, jednak Twój partner nie wykazuje takiego zainteresowania, nie zostawiaj tego, prawdopodobnie on nie sądzi że tego pragniesz i nie chce Cię urazić takimi propozycjami. Wasze pożycie może być przeciętne i takie pozostać z waszej obawy przed eksperymentowaniem z nowymi doświadczeniami. Jeśli masz już za sobą pewne doświadczenie (już wcześniej to robiłaś) możesz go poprosić by spróbował "z drugiej strony", możesz kierować jego rękę na Twoją pupę, lub pieścić jego pupę. Trochę trudniejsze zadanie masz jeśli jesteś dziewicą w tym względzie. Najlepiej by było gdybyś razem z nim poznawała ten rodzaj miłości, jednak jeśli on nie będzie wystarczająco cierpliwy by przez kilka tygodni pieścić Cię przygotowując do penetracji, będziesz musiała sama przygotować się do stosunku (zobacz: pierwszy raz) Gdy uznasz, że już wiesz jak się to robić zaproponuj mu stosunek, nie rób tego bez przygotowania, może Ci się nie spodobać. Warto jednak postarać się by to on zadbał o przygotowanie Cię do Twojego pierwszego razu.Czy to boli

NIE! Seks analny jest normalnie całkowicie bezbolesny, jest natomiast bardzo przyjemny. Dlaczego więc tak dużo osób obawia się bólu, lub kojarzy ten rodzaj miłości z bólem: Pupa jest miejscem bardzo wrażliwym, silnie odbiera przyjemne doznania, jeśli jednak coś robi się nie tak to wtedy może również boleć. Jest to bardzo delikatne miejsce i należy traktować je z ostrożnością, a wtedy na pewno nie będzie bolało.
Czego należy unikać, co może spowodować ból:
- gwałtowne rozciągnięcie zwieracza, na przykład włożenie czegoś bez przygotowania pupy.
- brak lub niewystarczająca ilość środka zwilżającego.
- czasami na początku ból może sprawiać głębsza penetracja.
- zmiany chorobowe w okolicy odbytu ( do najczęstszych należą: 1. hemoroidy, mogą objawiać się w czasie stosunku stałym ale nie bardzo silnym bólem, czasami zwłaszcza na początku penetracji ból może być gwałtowny. 2. szczelina odbytu, czyli niewielkie pęknięcie skóry kanału odbytu, objawia się silnym piekącym bólem. Zmiany chorobowe często też przynoszą dolegliwości w czasie codziennych wizyt w toalecie. Jeśli niepokoi Cię stan zdrowia Twojej pupy, możesz sprawdzić to u lekarza. Lekarz ginekolog w trakcje badania powinien także zbadać Twoja pupę. Często lekarze tego nie robią, bo pacjentki tego nie lubią, jeśli jednak powiesz że chcesz takie badanie, lub że coś cię niepokoi to wtedy lekarz na pewno to sprawdzi)


Aby seks analny nie sprawiał bólu, pamiętaj:
- przez kilka dni przygotuj pupę do stosunku, wkładaj palec, lub niewielkie przedmioty, ćwicz rozluźnianie mięśni zwieracza.
- przed stosunkiem w czasie gry wstępnej, pieść pupę palcem, lub niewielkim przedmiotem, rozluźnij się.
- stosuj bardzo dużo środka zwilżającego, (jeśli będzie go wystarczająco dużo i będziecie wkładać członka powoli to praktycznie nie będzie możliwości wywołania bólu)
- nie wkładaj członka zbyt szybko, ruch musi być bardzo powolny, tak by pupa miała czas aby rozluźnić się i rozciągnąć na tyle by wszedł on do środka.
- będąc już w środku nie wykonujcie początkowo gwałtownych ruchów. Pupa musi się przyzwyczaić przez kilka minut do wypełnienia, w tym czasie jest bardziej wrażliwa.
- ostrożnie z głęboką penetracją. Przy pierwszych stosunkach lepiej unikać zbyt głębokiej penetracji, jak już oswoicie się z seksem analnym, wtedy będzie czas na takie eksperymenty.
Jeśli zastosujecie się do powyższych porad, stosunek z pewnością nie spowoduje bólu i będziesz mogła cieszyć się nowymi rozkoszami.A jeśli jednak boli?

Jeśli próbowałaś i bolało Cię. Najpierw przejrzyj powyższą listę i upewnij się że zastosowałaś się do powyższych wskazówek. Wypełnienie tych wskazówek prawie zawsze eliminuje ból, gdy tak nie jest. Przyczyna może być choroba odbytu ( tak jest szczególnie gdy ból pojawia się także w trakcje wypróżniania oraz ból gwałtowny, który znika po kilku minutach stosunku - gdy go oczywiście nie przerywacie). jak to wygląda Gdy jesteś zdrowa, przy pierwszych stosunkach można stosować specjalny lubrykant do seksu analnego - zawiera on miejscowo działający środek przeciwbólowy, lub w ostateczności (tańsza wersja) maść na hemoroidy. W ten sposób będziesz mogła kochać się analnie bez obawy że będzie bolało, a po kilku razach Twoja pupa przyzwyczai się na tyle że będziesz mogła stosować zwykły lubrykant.Zabawki analne

Gdy masz już doświadczenie, stymulacja pupy nie jest dla Ciebie problemem możesz szukać nowych dróg do przyjemności jakich można czerpać z seksu. Poniżej przedstawione jest kilka sposobów by w wyrafinowany sposób osiągać rozkosze seksualne.
Zaopatrz się w jakieś zabawki. Wibrator można wykorzystać w trakcje seksu, on ma tylko jednego penisa, a Ty masz dwie dziurki. Sama oceń co wolisz, wibrator w pochwie, czy w pupie. Może to być ten sam wibrator, powinnaś go jednak umyć jeśli był on w pupie zanim włożysz go z przodu. Twojemu partnerowi na pewno to się spodoba, on też będzie czuł wibracje, a to na pewno usztywni jego penisa.
Popularną zabawką jest tak zwana zatyczka. Jej kształt jest taki, iż po włożeniu pozostanie ona samoczynnie na swoim miejscu. Jest to trochę jak wibrator wąski w jednym miejscu, Twój zwieracz zaciśnie się na tym przewężeniu i uniemożliwi wyśliźnięcie się jej z pupy. Można ją stosować np: gdy lubisz uczucie wypełnienia, lub by rozluźnić pupę przed stosunkiem.
W przygotowaniu do stosunku bardzo dobre są specjalne kulki (kulki gejszy). Są to dwie kulki na sznurku, które wkłada się do środka, mają one w sobie specjalny mechanizm (mniejszą kulkę), tak że w czasie gdy chodzisz poruszają się lekko w Tobie, rozbudzając niewiarygodnie Twoje podniecenie, dlatego na początek nie wkładaj ich na cały dzień, gdy wychodzisz - nie wytrzymasz i będziesz musiała się masturbować w toalecie. Gdy je wyjmiesz będziesz pragnęła by on jak najszybciej włożył swojego penisa i kochał się z Tobą. Gdy nie planujesz dużo chodzić, możesz kupić kulki z wibracją elektryczną, działają one jak wibrator, ale taki który jest w całości w Tobie (przez pupę wychodzi tylko kabelek do wyłącznika) coś jak wibrujący tampon. To są nowe odczucia, polecane gdy nie lubisz jak zwieracz jest rozciągnięty, lub gdy chcesz z tym chodzić, wibrator mógł by się wysunąć, przeszkadzał by też w chodzeniu. Inne kulki natomiast, mają odwrotne zastosowanie, są to zwykłe kulki, małej średnicy, ale jest ich więcej. Wkłada się je do środka, a następnie pociągając za sznureczek wychodzą powoli jedna za drugą wywołując przyjemność przez stymulowanie zwieracza. Można je włożyć do środka i wyciągać w czasie orgazmu co szalenie intensyfikuje rozkosz.
Gdy lubisz lewatywę lub uczucie gdy on ma wytrysk w środku, jest specjalny sztuczny penis z rurką, do której podłącza się wodę. W trakcje orgazmu możesz więc czuć ciepło wypełniającej Cię cieczy. Gdy masz odpowiedzialnego partnera, możesz posunąć się dalej mieć lewatywę w trakcje gdy on się z Tobą kocha (w pochwie oczywiście). W ten sposób połączysz przyjemność z seksu, z doznaniami z lewatywy, jemu też to się na pewno spodoba, będzie czuł napływającą ciepłą wodę, będzie też ciaśniej i bardzo go to podnieci. Zastanów się ile masz możliwości, warto jest to sprawdzić w każdej pozycji. Dla najbardziej zaufanych partnerów jest jeszcze naturalna lewatywa. Polega ona na wprowadzeniu moczu i niepodważalnie najlepiej jest to robić w bezpośredni sposób, czyli gdy on ma penisa w Twojej pupie. Jest to bardzo ekscytujące z dwóch powodów. Czynnik psychologiczny, robicie coś szczególnie intymnego, następuje wasze całkowite zespolenie, także w fakcje zaspokajania funkcji waszego organizmu. Czynnik cielesny, odczuwasz to jakby miał ogromny wytrysk, ciepły płyn wypełni Cie. Gdy skończy możecie się przez chwilę kochać, obecność jego moczu może bardzo Cię podniecać, może też pieścić Cię palcami jeśli jesteście wystarczająco dojrzali to jest do przyjemne doświadczenie. Jest też bezpieczne, na koniec wystarczy że się opłukasz.
Gdy podnieca Cię rozciąganie pupy i penetracja dużymi przedmiotami, przy odpowiednim przygotowaniu możesz czerpać przyjemności z wkładania praktycznie czego zapragniesz. Najważniejsze zasady to: 1) Musisz powoli, stopniowo się rozciągać za każdym razem zaczynaj od wąskich przedmiotów i stopniowo wkładaj coraz większe unikniesz bólu jaki towarzyszy gwałtownemu rozciągnięciu zwieracza i ewentualnych drobnych rozdarć naskórka. Możesz też masować zwieracz palcami. 2) Przy każdej zabawie używaj przedmiotu nie dużo większego niż poprzednim razem. Elastyczność zwieracza nabywa się z czasem, potrzeba dużo praktyki by pomieścić duże przedmioty. 3) Stosuj dużo środka nawilżającego, ochrania on tkankę Twojej pupy, redukuje tarcie i zapewnia poślizg potrzebny przy wprowadzaniu czegoś do pupy (bez nawilżania trudno jest wprowadzić nawet dwa palce). 4) Opanuj technikę rozluźniania zwieracza, jak dojdziesz do wprawy, będziesz mogła bez dotykania sprawić by Twój odbyt otworzył się.
Szczególną formą zabaw z rozciąganiem pupy, jest wkładanie całej ręki czyli tak zwany fisting. Jeśli zastanawiasz się czy jest to możliwe to Tak, a nawet jest to bardzo podniecające.

Lewatywa


Lewatywa jest stosowana z 2 powodów, jest to najlepszy sposób na oczyszczenie się w środku i także może być bardzo podniecająca. Są dwa rodzaje lewatywa płytka i głęboka.

Lewatywa płytka
Polega na wprowadzeniu wody tylko do odbytnicy, miejsca gdzie gromadzi się kał. Jest to ilość 1-3 szklanek wody. Dlatego gruszka medyczna jest wystarczająca. Jeśli wprowadzasz więcej wody zwykle zaczynasz odczuwać silne parcie zanim woda wejdzie głębiej to jest punkt gdy odbytnica jest pełna (wprowadzenie wody głębiej - do jelita to lewatywa głęboka). Kilkakrotne wprowadzenie wody i jej wypuszczenie oczyszcza Twoją pupę. Nie ma potrzeby stosowania mydła. Zamiast gruszki możesz włożyć końcówkę prysznica między pośladki tak by woda skierowana była na odbyt, jak rozluźnisz pupę woda powinna wniknąć do środka, (dla ułatwienia możesz odkręcić końcówkę prysznic tak by został sam wąż i przykładać go do pupy - nie ma konieczności wkładania go do środka). Na początku nie będziesz wiedziała ile już weszło wody, po kilku razach jednak będziesz umiała to wyczuć. Na początek więc wprowadź trochę wody i obserwuj ile jej potem wypuścisz. W ten sposób poznasz jakiej ilości wody towarzyszy jakie uczucie (lub stosuj gruszkę, wtedy wiesz ile wody weszło). Takie dokładne podmywanie zalecone jest dla każdego codziennie po załatwieniu potrzeby fizjologicznej. Daje uczucie świeżości i czystości, a także chroni przed groźnymi chorobami odbytu. Na koniec możesz lekko pokremować pupę. Jeśli miewasz zatwardzenia jest to wspaniały sposób na łatwe wypróżnienie. Wprowadzenie niewielkiej ilości wody rozmiękcza nieczystości i ułatwia ich wydalenie.

Lewatywa głęboka
Polega na oczyszczeniu całego jelita grubego. Wprowadza się ponad 2 litry wody, specjalnym irygatorem. Jest to zbiornik na wodę z rurką który umieszcza się 1,5-2 metry nad łóżkiem. Rurkę, ze specjalną końcówką, wprowadza się nawet na 10cm do pupy, woda siła ciężkości wpływa do środka (jest to bezpieczne ponieważ przy takim ciśnieniu wody nie można wprowadzić jej "za dużo" - po prostu przestanie płynąć). Można też wykorzystać prysznic, najlepiej z odkręconą końcówką, tak aby został sam wąż. Jeśli on robi Ci lewatywę masz łatwiejsze zadanie po prostu leżysz najlepiej na lewym boku i starasz się rozluźnić brzuch, oddychaj spokojnie, jeśli czujesz parcie zaciskasz samą pupę. Jeśli mu ufasz i wiesz, że on się na tym zna bądź spokojna, możesz odczuwać nieprzyjemne skurcze ale jeśli się rozluźnisz szybko przeminą, spróbuj masować sobie brzuch, powiedz mu gdybyś źle się czuła i zastosuj się do jego poleceń. Jeśli natomiast sama to robisz, musisz wszystko przygotować. Jeśli używasz prysznica nie masz możliwości stosowania różnych mieszanin (np. wody z mydłem dla lepszego oczyszczenia) trudno jest też ocenić ilości wody, możesz to ocenić na podstawie czasu lewatywy i wyglądu Twojego brzucha. Jak będziesz już pełna Twój brzuch bardzo się zaokrągli. Odkręć powolny strumień letniej wody i wprowadź końcówkę do pupy. Czasami wypełnia się tylko odbytnica i woda nie chce wpływać dalej, czujesz wtedy silne parcie pomimo, że jest tylko trochę wody, próbuj kilka razy, staraj się przezwyciężyć parcie, zmień też pozycję. Gdy już uda Ci się wprowadzić wystarczającą ilość wody, postaraj się wytrzymać z nią w środku (do 10 minut), a następnie idź się wypróżnić. Może to zająć około pół godziny, część wody wypłynie, potem nastąpi przerwa i kolejna część i tak kilka razy. Powtórz lewatywę 2-3 razy. Jeśli używasz zestawu do lewatyw ze zbiornikiem, rurką i kanką (specjalną końcówką) wiesz dokładnie ile wody wprowadzasz, użyj około 2 litrów letniej wody, zawieś zbiornik półtora metra ponad swoim brzuchem, kankę staraj się wprowadzić jak najgłębiej, rozluźnij się i odkręć wodę. Jeśli pojawi się parcie zatrzymaj wodę na chwilkę, nie poddawaj się jednak, wszystka woda powinna znaleźć się w środku. Do wody możesz dodać trochę mydła w płynie, ale potem zrób lewatywę raz jeszcze z czystej wody by wypłukać mydło. Jeśli lubisz zatrzymywać wodę dłużej, dodaj łyżeczka soli na 2 litry (uchroni to organizm przed utratą elektrolitów).

Zabawy z lewatywą
Gdy lubisz lewatywę lub uczucie gdy on ma wytrysk w środku, jest specjalny sztuczny penis z rurką, do której podłącza się wodę. W trakcje orgazmu możesz więc czuć ciepło wypełniającej Cię cieczy. Gdy masz odpowiedzialnego partnera, możesz posunąć się dalej i mieć lewatywę w trakcje gdy on się z Tobą kocha (w pochwie oczywiście). W ten sposób połączysz przyjemność z seksu, z doznaniami z lewatywy, jemu też to się na pewno spodoba, będzie czuł napływającą ciepłą wodę, będzie też ciaśniej i bardzo go to podnieci. Zastanów się ile masz możliwości, warto jest to sprawdzić w każdej pozycji.
Dla najbardziej zaufanych partnerów jest jeszcze naturalna lewatywa. Polega ona na wprowadzeniu moczu i niepodważalnie najlepiej jest to robić w bezpośredni sposób, czyli gdy on ma penisa w Twojej pupie. Jest to bardzo ekscytujące z dwóch powodów. Czynnik psychologiczny - robicie coś szczególnie intymnego, następuje wasze całkowite zespolenie, także w fakcje zaspokajania funkcji waszego organizmu. Czynnik cielesny - odczuwasz to jakby miał ogromny wytrysk, ciepły płyn wypełni Cię. Gdy skończy możecie się przez chwilę kochać, obecność jego moczu może bardzo Cię podniecać, może też pieścić Cię palcami. Jeśli jesteście wystarczająco dojrzali to jest to przyjemne doświadczenie. Jest też bezpieczne, na koniec wystarczy że się umyjecie pod prysznicem.


Zabawy w doktora

Co zrobić jeśli Twój chłopak chce być Twoim doktorem. (Umieściliśmy ten dział bo były pytania chłopców jak badać dziewczyny, a dziewczyny także często lubią badania ginekologiczne możesz więc spotkać partnera który zaproponuje zabawy w doktora). Chłopcom sprawia przyjemność jeśli opiekują się swoimi partnerkami i mogą troszczyć się również o ich zdrowie. Jest to również dobry sprawdzian zaufania. Dlatego musisz zdecydować czy mu zaufasz, czy jest odpowiedzialny by powierzyć mu swoje zdrowie. Jeśli masz wątpliwości zaproponuj coś prostego tak by on mógł się wykazać a Ty byś pozostała bezpieczna. Możesz zaproponować by krótko zbadał Cię palcem. Gdy będzie to robił obserwuj na ile możesz mu zaufać, gdy poczujesz że coś jest nie tak zawsze możesz przerwać, jeśli natomiast chcesz by nie przerywał oznacza to że jest ok.
Jeśli zdecydujesz że nie chcesz tego robić po prostu powiedz że taka jest Twoja decyzja, na osłodę dla niego możesz mu obiecać że zabierzesz go ze sobą do prawdziwego lekarza. Nie obawiaj się ginekolog w trakcje właściwego badania na fotelu z pewnością każe mu poczekać na zewnątrz.
Gdy się zdecydowałaś. Jeśli chce Cię unieruchomić w jakiś sposób np przywiązać poproś by tego nie robił pierwszym razem, będziesz mogła przerwać gdy już Ci wystarczy lub będzie Cie bolało. Staraj się poznać jego doświadczenie w tej dziedzinie, na ile wie co robi, są to delikatne miejsca i pewnych rzeczy nie należy robić spróbuj się dowiedzieć czy on o tym wie. Jeśli po pierwszym razie uważasz że robi to dobrze powiedz mu że godzisz się na badania bo go kochasz sama możesz też zaproponować by Cię przywiązał, możesz mu powiedzieć jak bardzo mu ufasz i wiesz że nie zrobi Ci krzywdy dlatego oddajesz mu się w całości. On z pewnością to doceni, jeśli on to lubi to bardzo Cię pokocha, będzie się starał sprawić Ci jak najwięcej przyjemności i z pewnością nie zrobi Ci krzywdy.

Czego możesz się spodziewać. Najprawdopodobniej zrobi Ci lewatywę to jest całkowicie bezpieczne (może Cię boleć brzuch ale wytrzymaj będziesz potem czysta i nie pojawią się żadne niespodzianki w trakcje badania), prawdopodobnie będzie badał Cię też ginekologicznie. Do pupy może Ci włożyć czopek, zmierzyć temperaturę i włożyć jakieś przedmioty (świeczkę, długopis, ołówek, mały wibrator). Jeśli będzie miał jakieś rurki, światełka, jakiś prawdziwy sprzęt to jest profesjonalistą, nie zrobi Ci krzywdy. Jego badania będą dłuższe i bardziej dokładne, ale też bardziej przyjemne.
Olga_29
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007 / 11 / 17
Lokalizacja: Stolica oczywiscie

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 13

lola napisał(a):Ja chcę tego sprobowac z dwóch powodow.
Pierwszy jest taki, ze moj partner mnie o to poprosil i rzeczwiscie chce aby bylo mu ze mna jak najlepiej i nie myslal, ze nie lubie eksperymentowac.
A drugi powod wlasnie jest taki, ze lubie eksperymentowac:) A nóz widelec moze po jakims czasie mi sie spodoba? Albo odrazu. hehe. Fajnie by bylo. zawsze to jakies urozmaicenie.

PYTANIE DO FACETOW. JAKA JEST DLA WAS ROZNICA??Jaka jest roznica?
jak dla mnie glownie emocjonalna.
Fizycznie nie odczuwam wiekszej roznicy. Natomiast mam na to czasem ochote (zwlaszcza jak sie bardzo ztesknie za ma kobieta.)Bo czuje sie przez taki kontakt jakby blizszy ,emocjonalnie bardziej zwiazany. A tak wogle to zgadzam sie z Wami ze powinny tego chciec dwie osoby. Nic na sile. Facet moze co najwyzej zapytac partnerke czy ma ochote, w zadnym wypadku namawiac . :)
Avatar użytkownika
Zly
Klapeczka
Klapeczka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2007 / 07 / 08
Lokalizacja: USA

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 13

czyli umieszczajac penisa w otworze odbytowym partnerki poglebiasz z nia emocjonalna wiez, tak?

niesmaczne.
Avatar użytkownika
parvati
Super obcasik
Super obcasik
 
Posty: 4673
Dołączył(a): 2007 / 08 / 19
Lokalizacja: ...

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 13

Kiedyś myślałam, że może spróbuję, dam się przekonać. Jednak teraz może na starość (nie wiem) zaczynam mądrzeć. Nie jestem jakimś pudełkiem z otworami, żeby facet mógł sobie w każdy wkładać swojego penisa.

Dla mnie byłaby to niekomfortowa sytuacja, dlatego jak facet nie może się bez tego obejść, ma takie potrzeby niech idzie do takiej, która mu na to pozwoli, ale niech się już potem do mnie nie zbliża.
Manora
Super obcasik
Super obcasik
 
Posty: 1420
Dołączył(a): 2007 / 07 / 15

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 13

Manora napisał(a):Kiedyś myślałam, że może spróbuję, dam się przekonać. Jednak teraz może na starość (nie wiem) zaczynam mądrzeć. Nie jestem jakimś pudełkiem z otworami, żeby facet mógł sobie w każdy wkładać swojego penisa.

Dla mnie byłaby to niekomfortowa sytuacja, dlatego jak facet nie może się bez tego obejść, ma takie potrzeby niech idzie do takiej, która mu na to pozwoli, ale niech się już potem do mnie nie zbliża.
podpisuję się, nie jestem pudełkiem z otworami, do tych rzeczy mam jeden i nie szukam na siłę:)
Avatar użytkownika
Zielonooka
Super obcasik
Super obcasik
 
Posty: 3410
Dołączył(a): 2007 / 09 / 09

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 13

Jeśli po pierwszym razie uważasz że robi to dobrze powiedz mu że godzisz się na badania bo go kochasz sama możesz też zaproponować by Cię przywiązał, możesz mu powiedzieć jak bardzo mu ufasz i wiesz że nie zrobi Ci krzywdy dlatego oddajesz mu się w całości. On z pewnością to doceni, jeśli on to lubi to bardzo Cię pokocha, będzie się starał sprawić Ci jak najwięcej przyjemności i z pewnością nie zrobi Ci krzywdy.

Jak pozwolę facetowi bawić się w doktora to on mnie bardzo pokocha? :shock:

To co Ty opisujesz w głowie mi się nie mieści. Nie czytałam na tym forum chyba większych bzdur. :roll:
Jeśli facet lekarzem nie jest, czyli nie zna się na tym to niech nie ćwiczy na swojej kobiecie. Trzeba było pójść na medycynę. :twisted:

Badać może lekarz ginekolog, bo wie jak przeprowadzić badanie, a nie kompletny laik, któremu chce się w ten sposób zabawiać. :?
Poza tym gin nie wsadza świeczek do pochwy badanej kobiety.
Jak dla mnie: żenujące.
Avatar użytkownika
Olguś
Super obcasik
Super obcasik
 
Posty: 1270
Dołączył(a): 2006 / 07 / 13

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 14

parvati napisał(a):czyli umieszczajac penisa w otworze odbytowym partnerki poglebiasz z nia emocjonalna wiez, tak?

niesmaczne.Mniej wiecej tak. Za to przegladajac Twoje komentarze do roznych wypowiedzi na rozne tematy. "patrzac nienawisc w sobie poteguje".
Dziewczyno czy Ty naprawde lubisz tylko wszystko, wszystkim obrzydzac?
Przeciez wystarczy tylko nic nie pisac jesli sie z czyims zdaniem nie zgadzasz. :evil:
Avatar użytkownika
Zly
Klapeczka
Klapeczka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2007 / 07 / 08
Lokalizacja: USA

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 14

Zly napisał(a):Przeciez wystarczy tylko nic nie pisac jesli sie z czyims zdaniem nie zgadzasz. :evil:


Taaa, najlepiej być konformistą... To, że ktoś ma czasem inne zdanie, to nie znaczy, że nie jest ono prawdziwe. Od tego jest forum, żeby się opiniami wymieniać.
Manora
Super obcasik
Super obcasik
 
Posty: 1420
Dołączył(a): 2007 / 07 / 15

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 14

Zly napisał(a):
parvati napisał(a):czyli umieszczajac penisa w otworze odbytowym partnerki poglebiasz z nia emocjonalna wiez, tak?

niesmaczne.Mniej wiecej tak. Za to przegladajac Twoje komentarze do roznych wypowiedzi na rozne tematy. "patrzac nienawisc w sobie poteguje".
Dziewczyno czy Ty naprawde lubisz tylko wszystko, wszystkim obrzydzac?
Przeciez wystarczy tylko nic nie pisac jesli sie z czyims zdaniem nie zgadzasz. :evil:


rozumiem, ze przez cale zycie albo przytakujesz albo milczysz...

cieple kluchy.
Avatar użytkownika
parvati
Super obcasik
Super obcasik
 
Posty: 4673
Dołączył(a): 2007 / 08 / 19
Lokalizacja: ...

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 16

Obrzydlistwo jak dla mnie.
Avatar użytkownika
KrolewnaSniegowa
Klapeczka
Klapeczka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2007 / 12 / 28

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 16

ja tam chyba nigdy nie sprubuje tak jak w pewnym wywiadzie dziewczyna powiedziala mam jedna dziure od tego czy jakos tak hehe wiem ze dla faceta to jest przyjemne bo im ciasniej tym wieksza rozkosz....
Avatar użytkownika
rusalka
Szpileczka
Szpileczka
 
Posty: 392
Dołączył(a): 2007 / 12 / 19
Lokalizacja: Bochnia

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 17

ja nie neguje tych-które są definitywnie na "nie" i bije brawo tym-któe wynoszą z tego wieksza rozkosz... Wszystko jest dla ludzi i jak oboje partnerów to lubi to czemu nie?
Nie probowałam jeszcze, może kiedyś... ale to jeszcze nie postanowione :wink:
Avatar użytkownika
taisa
Szpileczka
Szpileczka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 2007 / 11 / 30
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Wypowiedz z dnia 2008 / 01 / 18

taisa napisał(a):Nie probowałam jeszcze, może kiedyś...
Moje podejście do pewnych spraw się zmieniało na przestrzeni czasu- i to bardzo, więc uważam, że do wielu rzeczy mogę się przekonać, co nie oznacza przełamywania się, robienia czegoś na siłę, łamania jakichś zasad, ale po prostu... idąc coraz dalej, krok po kroku, nagle zechcę (tak, zechcę! ;)) spróbować czegoś, co wcześniej wydawało się być odległe, nieosiągalne, nie do wyobrażenia. 8)
Avatar użytkownika
Olguś
Super obcasik
Super obcasik
 
Posty: 1270
Dołączył(a): 2006 / 07 / 13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kobiety i seks

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Grupa Obcasy


Portal dla kobiet. Jesteśmy z wami już 11 latMedia, TV, Kino, Kultura, Imprezy, Wydarzenia

Zostań fanką/fanem