biustonosz zapinany z przodu

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no to mamy problem:):)ja mam rozmiar 85c i tez nie moge takiego znalesc ale trezba szukac i szukac

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Oczywiscie, ze sa, tylko trzeba sie wybrac do odpowiedniego sklepu – TYLKO Z BIELIZNA.
    To sa biustonosze, ktore kazda kobieta nosi po porodzie, bo karmi piersia i tak jest wygodniej. Wlasnie duze rozmiary mozna wszedzie dostac, bo wiadomo, ze ten biust jest ogromny. 😀 Rozmiary miseczek D i E, to normalne w ciazy i po porodzie, jesli mialo sie C….jak ja. 😀

    P.S Modele sa naprawde rozne i bardzo sexy….

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja osobiżcie nie lubię zapinanych z przodu!! Nigdy juz sobie nie kupię, bo po prostu niewygodnie mi w nim jest 😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Są biustonosze rozpinane z przodu w takich rozmiarach. Moja mama nie wiem jaki ma dokładnie rozmiar ale na pewno jeszcze większy niż 85E 🙂 no i ma własnie taki model rozpinany z przodu. Tylko, że dostała go od siostry ze Stanów. Ale w Polsce z pewnożcią też są takie dostępne. Tylko musisz poszukac najlepiej w większych sklepach. Bo co tu dużo mówic taki rozmiar często spotykany nie jest 😀 😀

    kooonstancja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ojejku , to super, to może napisz po prostu która firma ma taką miseczkę S , myslę , że niektórym bardzo byż pomogła 😉 A co do Tiumpha , masz rację teraz jest wiele lepszych firm i nie mówimy tu o jakiż badziewnych polskich tylko np. niemieckiech i hiszpańskich

    kooonstancja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Raczej nie powoływałabym się na firmy które nawet 30 lat nie istnieją na rynku, a tym bardziej nie porównywałabym z frmami które mają historię 125 lat 😉

    kooonstancja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Hmm, w taki razie miło było się tu spotkać – ja bawię Ciebie , Ty mnie … 😉

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    @bella wrote:

    Może znacie jakież modele staników zapinane z przodu.Jest jeden problem- rozmiar 85E. Czy są takie na rynku? Z góry dziękuje za pomoc.Pozdrownienia.

    Oczywiżcie, że na rynku są dostępne biustonosze zapinane z przodu w różnych rozmiarach, 85 E jest to rozmiar nieco większy, ale z pewnożcią nie na tyle aby jakakolwiek modele nie były osiągalne. Zgadzam się z przedmówcami, że takich modeli bardziej szukałabym w sklepach internetowych, które zwykle mają szerszą ofertę.

    anamasco
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Raczej nie powoływałabym się na firmy które nawet 30 lat nie istnieją na rynku, a tym bardziej nie porównywałabym z frmami które mają historię 125 lat 😉

    Nie wiem, o czym była dyskusja, bo chyba jakiż nadgorliwy mod wyciął połowę, ale Twojej odpowiedzi nie rozumiem w kontekżcie czy bez. Jest cała masa firm „z historią”, które są bardzo słabe, oferują jedno wielkie gie (zwłaszcza, jeżli chodzi o biustonosze).
    I jest sporo nowych, które wyróżniają się nie tylko ofertą rozmiarową, ale i jakożcią (w tym firm żciżle polskich, od a do z!).
    I włażnie te nowe są z tych względów dużo lepsze od np. popularnej a słabiutkiej (nawet teraz! kilka lat od tej tu dyskusji NICZEGO nie poprawili!) pod względem oferty firmy na T.

    Ada-Bielizna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Tak na dobrą sprawę to wypowiedzi są zbyt ogólne,bo tradycja firmy to jedno a jakożć to co innego,pamiętaj że nie wszystko co nowe jest złe i nie warto zawsze sugerować się tylko i wyłącznie samą marką.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " biustonosz zapinany z przodu"

Przewiń na górę