• Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Mam problem z wylewającym się brzuszkiem itp.
    Chciałabym włażnie w talii zgubić parę centymetrów. Jestem człowiekiem strasznie leniwym więc dieta od razu od pada, tak samo jak robienie brzuszków.

    Dużo spaceruję,ale wtedy gubię w nogach, rękach ,nigdy na brzuchu.
    Poszukiwałam dobrego sposobu by zżucić parę kilogramów.
    Robiąc ostatnio porządki w moje ręce wpadło hula hop z dzieciństwa (przez wiele lat byłam nie do przezwyciężenia w kręceniu się hula hopem) z ciekawożci, zaczęłam się kręcić , ale po 1,5 h znudziło mi się konkretnie.

    Post ten piszę dlatego,by zapytać czy któraż z was kiedyż próbowała zgubić fałdki na brzuszku za pomocą tego urządzenia ?
    Czy warto ?
    Czekam na opinie.

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    nigdy nie próbowałam i raczej nie polecam…na dłuższą metę będzie to nudzące i męczące…

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    za pomoca TYLKO hula hop bez odpowiednieho odzywiania -NIE MOWIE DIETY BO JESTEM PRZECIWNICZKA DIET- i robienia brzuszkow bedzie ci baaaaaardzo trudno zrzucic faldki , niestety to nie jest takie proste wiec trzeba sie brac do roboty a hula hop za ciebie tego nie zrobi.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    czy to wszystko musi byc takie… hmm… meczace ….

    jolka_fanka_lolka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    wydaje mi sie ze hula hop to raczej dobry sposob na talie…

    czy to wszystko musi byc takie… hmm… meczace ….

    i czyja wiem czy to takie meczace? ja tam zawsze po aerobiku/basenie/rowerze itp dostaje niezla dawke energii…

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    meczace to i moze troche jest, ale… jak sie caly dzien siedzi i ma sie malenko ruchu, to jak dla mnie cwiczenia to dodaja energii i witalnosci, az chce mi sie cos potem robic, hcoc oczywiscie jestem tez nieludzko zmeczona:D

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    tak sie sklada,ze tez mam problem okraglym brzuszkiem i odstajacymi boczkami, zaczelam krecic hula-hop kilka razy dziennie po 15 minut i musze powiedziec zze juz widze efekty, do tego staram sie troszke mniej jesc, chodzic na basen i mam nadzieje,ze juz niedlugo osiagne wymarzony efekt;]

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    czy to wszystko musi byc takie… hmm… meczace ….

    męczące to to jest fakt, ale jak się zaweźmiesz w sobie to końcowy efekt wynagrodzi Ci ten trud ….. 🙂

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    czy to wszystko musi byc takie… hmm… meczace ….

    męczące to to jest fakt, ale jak się zaweźmiesz w sobie to końcowy efekt wynagrodzi Ci ten trud ….. 🙂

    mowiac szczerze tonie zawsze efekt wynagradza wlozony trud… a najciezej jest wtedy, gdy ten efekt ginie po tyg, bo sila woli wcale nie byl silna… 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Hula hop?"

Przewiń na górę