Fetysz kobiecych stóp :)

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Witam, ciekaw jestem Waszego zdania, zwłaszcza Pań na temat słabożci panów do tej czężci kobiecego ciała.

    Mam na myżli erotyczne podejżcie do pieknych, zadbanych stópek Pań. Sam jestem fetyszystą, żonatym. Zawsze zwracałem uwage na stopy kobiet i wciąż na nie patrzę. Po prostu patrzę i podziwiam, jesli mi sie podobają. Uwielbiam piekny pedicure, lakier i bizuterię (łańcuszki i pierżcionki).

    Drogie Panie: czy ktróras z Was ma partnera, który uwielbia jej stopy? Stopy kobiet w ogóle…Może miałyżcie lub macie jakies dożwiadczenia z fetyszystami?

    Czy lubicie masaże stóp, po całym dniu itp.? Czy Wasz mężczyzna kiedykolwiek pieżcił Wasze stópki?

    Mam nadzieje na szeroką dyskuje, wymianę opini, a nie wyzwanie od zboczeńców.

    Pozdrawiam.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja mam bardzo drobne stopy i to jest chyba edyna czężć ciała, która jest u mnie w miarę ładna 😳
    Szczerze mówiąc nigdy nie myżlałam o stopach w taki sposob jak Ty…
    Masaż stóp mówisz.. to chyba musi profesjonalista robić, mój facet nie za bardzo umie.. a może ja za bardzo nie lubie…
    Nie wiem czy moj facet uwielbia moje stopy… spróbowałby nie 😛

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    chłopie, bardzo fajna sprawa 😀 sama lubię stopy.. nawet bardzo i masażem też na pewno bym nie pogardzała. a mężczyzn którzy mają fetysz kobiecych stóp jest wbrew pozorom sporo 😉

    Lucja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Stopki to piekna czesc ciała…ale nie do przesady…jezeli sa zadbane to jest elegancko,a jezeli jest na odwrot to wszystko jasne i proste 😉

    sonka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    CZESC!!!!!!!!
    mam chłapaka, który wariuje na punkcie moich stópek :DBardzo lubie ja są pomalowanie..choć na początku naszego związku nie malowałam stópek bo jakoż nie mialam takiej potzreby…ale mój misio zmienił mnie pod tym wzgledem…teraz maluje dla niego stópki:))) Uwielbiam jego masaże robi to rewelacyjnie 😀 Dzięki niemu pokochałam moje stopy.
    Pozdarwiam

    emotional_woman
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    W stopach znajdują się sfery erogenne 🙂
    :))

    Viola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Sonka a na jaki kolor sobie te stópki malujesz, co?? 😉 hehe, bo ja szczerze mówiąc to tylko paznokcie sobie zabarwie na kolor jakiż a stópek jeszcze nie próbowałam i tak z czystej ciekawosci pytam… Zart oczywiżcie i taki mały offtopic…
    Co do tego uwielbienia stóp… moje są uwielbiane i bardzo mi to zchlebia i kocham jak mi je mężczyzna ładnie wymasuje, wówczas jest bosko 🙂

    michalpoznan27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja wręcz kocham zadbane kobiece stopy:)Mogę takie pieżcić, masować ssać paluszki:)Wiem że to może komuż wydawać się zboczone ale mnie to pociąga!!!

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    no i taka postawa to mi sie podoba! 😀

    przyciaganie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    stopy stopami… ale ładne stopy w szpilkach to dopiero jest piekne !

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Wlażnie takim fetyszem zostałam ostatnio zaskoczona…. i to mile 🙂 Na początku może czułam się trochę zakłopotana gdy moje stopy były całowane i pieszczone, ale jużpo chwili zaczęłam doceniać te pieszczoty. A kiedy usłyszałam, że mamcudowne i piękne stópki to jeszcze milej mi było 🙂

    P.S. BTW Voila napisała:

    a na jaki kolor sobie te stópki malujesz?

    Miałam pomalowane na jasny niebieski 😀

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Taki delikatny fetysz pewnie by mnie kręcił, ale… ja miałam nieszczężcie wpażć w łapy zboczeńca.

    Bastuż… człowiek legenda. Jeszcze wiele lat temu przyglądałm się mu z daleka. To taki typ, który prawie wcale nie jest przystojny (pucułowaty, blady, częto pryszczaty, rdzawo blond kręcone włosy, małe oczka), ale ma w sobie coż… Przyciągał wiele kobiet…
    W końcu go poznałam. Był muzykiem, perkusistą, wrażliwa dusza, pomyżlałam. Miał wtedy dziewczynę. Była od niego dużo młodsza, nawet niepełnoletnia, tłumaczył mi jak bardzo chce się wyrwać z tego związku i jak ją koch jednoczeżnie. Przyjeżdżał prawie codziennie i sprzedawał mi swoje problemy. Chciał się zabijać i tym podobne. Ja wydzwaniałam za nim martwiąc się, jego to chyba kręciło. Z czasem poprosił mnie o… buta, na jeden dzień. Widziałam takie rzeczy w filmach, więc z oporami ale dałam mu tego buta.
    Jego „romans” z moim obuwiem trwał kilka tygodni, potem kontakt się urwał, a ja, wykończona psychicznie, dochodziłam do siebie.
    Wyszłam za mąż. Nie układało się. Rozeszłam się. Wtedy spotkałam Bastusia. Znowu mnie zbajerował. Pozwoliłam mu zamieszkać w moim domu! Liczyłam na czułożć, może nawet miłożć, może nawet seks. On jednak z lubożcią patrzył tylko na moje nogi w pończochach/rajstopach i szpilkach. Wywąchiwał z tego asortymentu wszystko i walił konia! Stał się agresywny. Bardzo agresywny…
    Zmuszał mnie do noszenia lumpów na mieżcie, a gdy wracał do domu i miał ochotę miałam ubierać pończochy i szpilki, ruszać nogą, od nóg w górę się przykryć, a on walił konia! Gdy kiedyż byłam u niego w domu…miał cały worek rajstop, butów,nawet skarpet. Zwykły seks go brzydził.
    Popapraniec.

    kraszslov
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Witam. Forum ma w nazwie obcasy, a że jeszcze dodatkowo taki temat się pojawił, więc skusiłem się żeby „dać swój głos” w tym temacie.
    Chociaż po tym co opisała Seraffina, mam spore wątpliwożci jak zostanie to odebrane:).
    Oczywiżcie tamten gożć (od Seraffiny) był chory psychicznie i miał nieziemskie problemy emocjonalno-egzystencjonalne, ale nie każda osoba która jest fetyszystą tak ma.
    Nie uważam się za zboczeńca (zboczeniec robi coż wbrew woli innej osoby, krzywdząc przy tym fizycznie lub psychicznie), uważam sie jednak za „fetyszstę pełna gebą”, mam wiele uznawanych za dziwne dewiacji seksualnych – ale jest mi z tym dobrze i nigdy nic nie robiłem wbrew woli innej osoby, do niczego nikogo nie zmuszałem.
    A teraz do sedna:) – co lubię.
    Oczywiżcie stopy, ale uwielbiam kobiece buty (kozaki, czółenka, sandałki – de facto wszystko co jest eleganckie i ma obcas:) ). Oczywiżcie nie zapominam o reszcie kobiecego ciała, a przede wszystkim o duszy kobiety.
    U mnie fetysz stóp i butów rozwinął się dożć mocno – uwielbiam dotykać, całować, lizać (zarówno wierzch jak i podeszwy – zwłaszcza takie prosto po spacerze) butów, uwielbiam jak kobieta stoi czy chodzi po moim ciele – depcze mnie w szpilkach, uwielbiam doatć kopniaka „z bucika” zwłaszcza w klejnoty:).
    Z dożwiadczenia wiem, że wielu mężczyzn mo fioła na punkcie damskich butow, lubia patrzeć np. jak kobieta gasi papierosa butem, czy depcze po jakis rzeczach.
    Generalnie temat rzeka.
    Tak jeszcze na koniec postu (na pierwszy raz wystarczy:) ), to rzeczy które opisałem to nie wziete obrazki z internetu czy moje marzenia, ale rzeczy ktore praktykowałem niejednokrotnie. Mam to szczęscie ze partnerka akceptuje takie rzeczy, nie jest może skrajna entuzjastka w tym temacie (i nie każdy nasz seks opiera sie na tym).
    Ciekawi mnie jak Kobiety z tego forum zapatrują sie na takie praktyki, a może mialyżcie okazje spotkac się z czymż takim, czy z osobami które mają podobne do moich dewiacje:)
    Pozdrawiam i licze na konstruktywna debatę:).

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Kiedyż czytałam Pamiętniki Fanny Hill. Gorąco polecam i napewno książkę.
    Tam był jeden starszy pan, który… uwielbiał rękawiczki. Przychodził z parą żwieżych rękawiczek i… kalesonów. Panna miała tylko nosić rękawiczki i wykonywać swoje codzienne czynnożci. Kalesonki robiły mu się mokre i…zmieniał na żwieże i wychodził 🙂

    Kiedyż sama lubiłam kochać się ze swoim facetem będąc w pończochach obcasach i innych fatałaszkach, często flirtuję używając zsuwającego się buta – skutkuje, ale teraz mam do tego dystans. Uraz po prostu.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Mój facet często robi mi masaż stópek. Jest to dla mnie bardzo odprężające. Z tego co gdzież „podsłuchałam” to mężczyźni zwracają uwagę na stopy. 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fetysz kobiecych stóp :)"

Przewiń na górę