co zrobic zeby miec ladne szczuple nogi ?

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    uwazam ze mam za grube uda co mnie bardzo denerwuje .. co mam zrobic zeby pozbyc sie tkanki tluszczowej z nog ? moze macie jakies dobre cwiczonka ? albo nie wiem diety… czy jazda na rowerze pomaga? bo slyszalam ze od tego sie robia miesnie na nogach-a tego chcem uniknac..nie podoba mi sie jak dziewczyna ma umiesnione nogi,ja chcem miec je chude.. co robic ?????????

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Skakanka jest dobrym rozwiązaniem, jednak to wymaga troszkę pożwięcenia. Bez diety też się nie obędzie.

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    musisz dobrać do siebie odpowiednie ćwiczenia dokładnie na te patrie ciała z których chcesz schudnąć

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja sobie wyszczupliłam uda takimi ćwiczeniami:
    pierwsze: leżąc na plecach z ugiętymi nogami podnosi się energicznie tyłek do góry i tak conajmniej 50 razy. trzeba pamietać, żeby kolana nie były skierowane na zewnątrz
    drugie: kleczysz oparta łokciami o podłogę i podnosi się zgiętą w kolanie noge do góry. palce u stóp muszą być zadarte 😀 można tez tak jak psy sikają podnosić nogę, ale to bardziej na tyłek ćwiczenia
    trzecie: lezysz na boku z wyciągnietymi nogami. jedną unosisz do góry i zginasz i prostujesz ja

    nie wiem, czy z powodu tych ćwiczeń, ale i uda i tyłek mi się zrobiły fajniejsze 🙂

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    a bieganie?

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    no od roweru robią się miężnie na nogach, ale jeżli ktoż zasuwa tyle co zawodowy kolarz… ( znaczy się codziennie po pare godzin!)

    sprawdziłam: co drugi dzień, najpierw pol dodziny, potem 45 minut, teraz godzinka (nadal co drugi dzionek) i po dwóch miechach zaczęłam nosić mini 😉

    tłuszczyk poszedł precz, a miężnie co najwyżej wysmuklały i nabraly ładnego kształtu

    polecam

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Mi bardzo pomogła zwykła dieta i codzienne rozciąganie. Wyrzeźbiłam sobie żliczne nóżki, ale nie miężnie. A przy okazji teraz mogę zaszpanować szpagatem na różnych imprezach, albo na zajęciach z wfu bądź tańca (:

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    jennyharris, po przeczytaniu Twojego posta odruchowo zdjęłam nogę z nogi… 😀

    Anitka83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ale ciężko jest się odzwyczaić od zakładania nogi na nogę. Ja nie mogę się tego oduczyć, ciągle się zapominam.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja od kilku dni tak sie pilnuje z tym zakladaniem nogi na noge ze dzisiaj przez pomylke mezowi zwrocilam uwage zeby tak nie trzymal bo bedzie cellulit mial 😳

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja od kilku dni tak sie pilnuje z tym zakladaniem nogi na noge ze dzisiaj przez pomylke mezowi zwrocilam uwage zeby tak nie trzymal bo bedzie cellulit mial 😳

    Malwina29
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Jakoż trudno mi w to uwierzyć, bo chyba cellulit ma podłoże genetyczne. Zakładanie nogi na nogę może ewentualnie powodować jego wzrost, ale jak ktoż go nie ma w ogóle, to nie sądzę aby dostał go od tego! Ja mam cellulit a nie lubię siedzieć w ten sposób

    alicja18
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    wydaje mi sie ze znalazłam bardzo dobre (mam nadzieje ze efektywne) cwiczenia na odchudzenia dolnych czesci ciała (brzuch, biodra, tyłek i nogi) sa one w „Super lini” sprobujcie;))

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    xxxxxxxxxxxxxxxx tutaj też są ćwiczenia na różne partie ciała
    jeszcze sa takie 8 min ćwiczenia na różne partie ciała do sciagnięcia z neta[z takim facetem .. dosyc fajne te filmiki]

    Usunięty link
    Podaj prv jesli sokie ktos bedzie zyczyl
    Fi.

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja niestety mam ten sam problem 🙁 grube uda heh 🙁 tymbardziej to widac, gdyz mam chudziutkie lydki :/ i tez nie wiem jak z tym sobie poradzic… stosuje jakies cwiczenia, jezdze na roweze i nic 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co zrobic zeby miec ladne szczuple nogi ?"

Przewiń na górę