Gala „Luksusowa Marka Roku” już

Po raz pierwszy Gala „Luksusowa Marka Roku 2016” odbędzie się poza Warszawą, w dniach 4–6 listopada br. w luksusowym i prestiżowym hotelu „Zamek Biskupi” w Janowie Podlaskim.

luksusowa-marka-roku

Również po raz pierwszy przez cały weekend odbywać się będą Targi Luksusu, których zwieńczeniem będzie przyznanie statuetek podczas uroczystej Gali.

Przez te kilka dni partnerzy wydarzenia oraz laureaci prestiżowej nagrody, będą mogli prezentować swoją firmę, usługi i produkty. Będą mieli możliwość nawiązania cennych kontaktów z pozostałymi uczestnikami Gali oraz gośćmi wydarzenia – ludźmi ze świata biznesu, show-biznesu i mediów.

Takie spotkanie to idealne miejsce na pozyskanie nowych możliwości sprzedażowych.
Prawdziwy sukces marketingowy wykracza poza sam produkt i polega na kształtowaniu więzi łączących klienta z firmą. Do rozwoju każdej firmy niezbędne są działania reklamowe i marketingowe. Często bywa, że tego typu zabiegi wymagają ogromnych nakładów finansowych. Co jednak począć żeby jak najtaniej i jak najszybciej wypromować swoją firmę no i dotrzeć do odpowiedniego klienta? Idealnym miejscem okazuje się Gala „Luksusowa Marka Roku”!

Nasi laureaci chętnie promują produkty wykorzystując wizerunek i emblemat „Luksusowej Marki Roku” uznając go za wiarygodną rekomendację, ważną w procesie budowania marki i zaufania do jakości oferowanych wyrobów.
Emblemat „Luksusowa Marka Roku” pojawia się na reklamach, ulotkach, stronach internetowych, newsletterach, a także na opakowaniach produktów firmy. Jest znakiem widocznym, który w znacznym stopniu przyczynia się do wzrostu sprzedaży i rozpoznawalności danego produktu czy usługi.

 

Po raz pierwszy w tym roku nagrodzimy nie tylko luksusowe firmy, ale również osoby, które tworzyły i tworzą w Polsce rynek dóbr luksusowych.
Statuetki „Luksusowej Marki Roku” przyznawane są od kilku lat. Wśród dotychczasowych laureatów znajdują się m.in.: Ghelamco, DQ Vodka, Deutsche Bank, Hawker Beechcraft, CH Promenada, Braun, Dr Irena Eris, Eva Minge, Cisowianka, Clarena, Volvo, Roncato, Radio Kolor, Stone Master, Stowarzyszenie Hoteli Historycznych, Ferrari, Wittchen, EkaMedica, Gosia Baczyńska, Batycki itd.

Gale „Luksusowa Marka Roku” mają charakter nie tylko biznesowy, ale i towarzyski. Co roku owe Gale odbywają się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Oprócz specjalnie przygotowanej na ten wieczór wyśmienitej i luksusowej kuchni oraz najlepszych trunków, zapewniamy wiele atrakcji. Odbędą się wernisaże, koncerty, pokazy mody. Odbędą się występy gwiazd polskiej sceny i estrady. Zostanie również w Warszawie udostępniony specjalny autobus, który zawiezie gości do hotelu „Zamek Biskupi” w Janowie Podlaskim w piątek i odwiezie z powrotem do Warszawy w niedzielę….jak luksus to luksus!

Na Gali „Luksusowa Marka Roku 2016” spodziewamy się przeszło 50. właścicieli i prezesów wiodących firm w Polsce. Ponadto pojawi się duża grupa firm zagranicznych, które mają swoje przedstawicielstwa w naszym kraju.

Nie zabraknie także prezesów firm, którzy tworzyli i tworzą rynek dóbr luksusowych. Przewidujemy sympozjum dotyczące rozwoju dóbr luksusowych i jego perspektyw. Na koniec uroczystości wielkie widowisko sztucznych ogni!

Patronat nad tą prestiżową imprezą objęły

grupa-obcasy

Wpis znaleziono dzięki:

- Gala „Luksusowa Marka Roku”

- Partnerzy „Luksusowa Marka Roku”

- Wydarzenie biznesowe