Garden eyebrows – nowy hit w stylizacji brwi

Ostatnio na Instagramie królują rożne stylizacje brwi. Były już metalowe i falowane. Teraz czas na ogrodowe!

Foto lesliedaniela_.Instagram

Nowe trendy kreowane w serwisie Instagram przez influencerów w zakresie brwi rosną w siłę. Miano instagramowych brwi przypisuje się idealnie wyrysowanym kształtom z użyciem korektora, dla poprawienia ich wyrazistości. Kobiety dzielą się na te, które mają  bardzo cieniutkie brwi, albo na takie, które wolą krzaczaste feather brows. Wszystko zależy od kształtu twarzy i makijażu, jaki nosimy na co dzień. Do stylizacji powstaje coraz więcej produktów. Wśród nich możemy znaleźć kredkę, cień, czy pomadę, a dla utrwalenia żel.

Co jeśli chcemy zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie dedykowane wiośnie? Idealną propozycją będą garden eyebrows. Grube i trawiaste – te dwa przymiotniki idealnie opisują ogrodowy look. Do takiej stylizacji idealnie nadadzą się sztuczne włoski doczepiane do brwi, bo rzadko która kobieta ma je aż tak gęste, by móc stworzyć sobie nad oczami trawę.

Wystarczy zakupić pomadę w kolorze zielonym, bądź mokry cień do powiek w tym samym odcieniu i pomalować włoski, zaczesując w różne strony tak, by nabrały objętości. Doskonałym uwieńczeniem będą mini kwiatki w różnych kolorach. Tak wykonane brwi nie wzbudzają obrzydzenia, czy niepochlebnych komentarzy. Wiosenny nastrój sprzyja oglądaniu estetycznych zdjęć nawiązujących do pory roku, podczas której wszystko budzi się do życia.

Dla mniej odważnych proponujemy brwi w naturalnym kolorze. Jedynie ozdobione kwiatkami.

Foto makeup_by_darin.Instagram

Czy odważyłybyście się tak wyjść na ulicę?

 

Izabela Żyndul

Wpis znaleziono dzięki:

- Garden Eyebrows

- Nowe trendy

- Instagramowe brwi