GRIT – czyli jak teraz będzie się gubiło zbędne kilogramy!

GRIT to nowy trend, który ma w 30 minut ćwiczeń rozwiązać nasze problemy z odstającymi boczkami. Wymodeluje i ujędrni nasze ciała w bardzo szybkim czasie!

GRIT – czyli jak teraz będzie się gubiło zbędne kilogramy! Foto Pixabay

Co ciekawe, te ćwiczenia stymulują hormon wzrostu! Ile razy miałeś/miałaś tak, że się najzwyczajniej w świecie zasiedziałeś i nie masz krzty motywacji by coś z tym zrobić? A nawet jak już się zmobilizowałeś to rutynowe bieganie i siłownia okazały się złym wyborem? To nic! Teraz jest alternatywa dla nudnych ćwiczeń, których efekty widać po roku.

GRIT to forma 30 minutowego treningu, który jest rodzajem interwału, czyli  krótkich ćwiczeń o zwiększonej intensywności. Pisaliśmy już o podobnym systemie ćwiczeniowym tutaj. Wymyślił i przygotował go  zespół Les Mills. Jego efekty pojawiają się szybko, co motywuje jeszcze bardziej. Najważniejsze jest to, że można go dostosować do swojej kondycji fizycznej, by nie zrazić się na samym początku.

Badania już dawno potwierdzają skuteczność ćwiczeń interwałowych i od tej pory także wiele planów treningowych opiera się na tej metodzie. Zazwyczaj ćwiczenia te nie trwają zbyt długo a kalorie są spalane jeszcze długo po zakończeniu ćwiczeń.

Tutaj przykład jednego takiego treningu:

Izabela Żyndul

 

 

Więcej w LIFESTYLE, SPORT
Jak budować więź z dzieckiem?

Rodzicielstwo bliskości to styl wychowania i filozofia, które sprzyjają społecznemu i emocjonalnemu rozwojowi dziecka oraz...

Zamknij