HOROSKOP

Kto z nas nie wierzy w świat magii i czarów? Astrologia jako dawna nauka, w którą wierzyli najwięksi z naukowców i mentorów dziś jest formą rozrywki czytanej w kolorowych czasopismach! A przecież to wpływ planet na naszą osobowość i cechy charakteru. Kogo nie zaciekawił fakt, jak będą wyglądały relacje z nowym partnerem, albo co przyniesie dany rok?

Horoskop od 22 do 28 października 2018

Świadomość, że zaraz za oknem, deszcz i plucha nie poprawia nam nastroju. A może mimo tego przydarzy nam się coś dobrego. Co mówią gwiazdy?

Horoskop od 8 do 15 października 2018

Barany rozpoczną tydzień niechętnie podchodząc do obowiązków, będzie im się zdarzało bujać w obłokach i mogą spotkać się z dezaprobatą w pracy. A co z resztą znaków?

Horoskop od 1 do 7 października 2018

Co nas spotka w tym tygodniu. Miejmy nadzieję, że same dobre zdarzenia!

Horoskop od 24 września do 1 października 2018

No i Waga zasiadła na tronie. Na początku tygodnia będzie czuła się przytłoczona, a pod koniec wzbudzi zazdrość!

Od 17 do 23 września 2018

Pannom początek tygodnia przyniesie dobry nastrój, chęć do pracy, sukcesy zawodowe, a także powiew świeżości w sferze uczuć. Pamiętajcie, że wszystko w waszych rękach!

Horoskop od 10 do 16 września

Pannom początek tygodnia przyniesie dobry nastrój, chęć do pracy, sukcesy zawodowe, a także powiew świeżości w sferze uczuć. A co się wydarzy u innych?

Od 3 do 10 września 2018

Wierzymy, że kolejny tydzień będzie dobry dla wszystkich. A pojawiające się problemy pokonamy dzielnie i skutecznie!

Horoskop od 27 sierpnia do 3 września 2018

Osobliwej Pannie początek tygodnia przyniesie dobre samopoczucie, zapał do pracy i namiętne chwile w związkach. A inne znaki również czeka taki namiętny tydzień?

Horoskop od 20 do 27 sierpnia

Czy wakacyjne prognozy na miłość sprawdziły się? Czy optymizm Baranów utrzyma się do następnego tygodnia? Wchodzimy w nowy znak. Od 21 sierpnia króluje nam Panna.

Od 13 do 20 sierpnia 2018

Na początku tygodnia Lwy będą rozmowne, towarzyskie, bardzo kreatywne, będą poznawać nowych, ciekawych ludzi. A co inne znaki na to?

Od 6 do 15 sierpnia 2017

Lwy w poniedziałek mogą mieć kiepskie samopoczucie, niełatwo będzie im się dogadać z innymi.

Horoskop od 30 lipca do 5 sierpnia 2018

Lew już od początku tygodnia będzie ambitny i zdeterminowany. Czekają go zmiany w życiu. Zarówno w towarzyskim jak i zawodowym!

Od 23 do 30 lipca 2018

Wszyscy chcemy myć szczęśliwi, ryby będą na początku tygodnia miały dobre relacje w pracy, nosa do interesów i mogą odczuć poprawę w finansach. A co się przydarzy innym?

Horoskop od 16 do 22 lipca 2018

Zapewne jesteście już na urlopie, bądź go skrzętnie planujecie. Czy będzie wam towarzyszyła dobra passa? Czy spełnią się oczekiwania w tym tygodniu. Przeczytajcie!

Nie daj się jesiennej chandrze i wróć do aktywności

Za oknem jest zimno i pada? Chętnie otuliłabyś się ciepłym miękkim kocem i przesiedziała tak do wiosny? Ostatnią rzeczą, na którą masz ochotę, jest wychodzenie na dwór? Nie daj się jesiennej chandrze i zacznij żyć aktywnie.

Wieniec drożdżowy z farszem łososiowo-serowym

Bez względu na to, gdzie w tym roku spędzisz wieczór sylwestrowy, z kim i w jaki sposób będziesz witać Nowy rok, zaskocz znajomych nowym pomysłem i spraw, żeby tegoroczny 31 grudnia zapamiętali na długo! Zachęcamy do wypróbowania naszego autorskiego przepisu na pyszny wieniec drożdżowy z farszem łososiowo - serowym!