HOROSKOP

Kto z nas nie wierzy w świat magii i czarów? Astrologia jako dawna nauka, w którą wierzyli najwięksi z naukowców i mentorów dziś jest formą rozrywki czytanej w kolorowych czasopismach! A przecież to wpływ planet na naszą osobowość i cechy charakteru. Kogo nie zaciekawił fakt, jak będą wyglądały relacje z nowym partnerem, albo co przyniesie dany rok?

Od 3 do 10 września 2018

Wierzymy, że kolejny tydzień będzie dobry dla wszystkich. A pojawiające się problemy pokonamy dzielnie i skutecznie!

Horoskop od 27 sierpnia do 3 września 2018

Osobliwej Pannie początek tygodnia przyniesie dobre samopoczucie, zapał do pracy i namiętne chwile w związkach. A inne znaki również czeka taki namiętny tydzień?

Horoskop od 20 do 27 sierpnia

Czy wakacyjne prognozy na miłość sprawdziły się? Czy optymizm Baranów utrzyma się do następnego tygodnia? Wchodzimy w nowy znak. Od 21 sierpnia króluje nam Panna.

Od 13 do 20 sierpnia 2018

Na początku tygodnia Lwy będą rozmowne, towarzyskie, bardzo kreatywne, będą poznawać nowych, ciekawych ludzi. A co inne znaki na to?

Od 6 do 15 sierpnia 2017

Lwy w poniedziałek mogą mieć kiepskie samopoczucie, niełatwo będzie im się dogadać z innymi.

Horoskop od 30 lipca do 5 sierpnia 2018

Lew już od początku tygodnia będzie ambitny i zdeterminowany. Czekają go zmiany w życiu. Zarówno w towarzyskim jak i zawodowym!

Od 23 do 30 lipca 2018

Wszyscy chcemy myć szczęśliwi, ryby będą na początku tygodnia miały dobre relacje w pracy, nosa do interesów i mogą odczuć poprawę w finansach. A co się przydarzy innym?

Horoskop od 16 do 22 lipca 2018

Zapewne jesteście już na urlopie, bądź go skrzętnie planujecie. Czy będzie wam towarzyszyła dobra passa? Czy spełnią się oczekiwania w tym tygodniu. Przeczytajcie!

Horoskop od 9 do 15 lipca

Byki na początku tygodnia będą często poirytowane, ze wszystkiego niezadowolone i ciężko będzie im dogodzić.

Horoskop od 2 lipca do 9 lipca

Rozpoczął się miesiąc Raka - zatem Raki w pierwszych dniach tego tygodnia mogą oczekiwać wzmożonego życia towarzyskiego oraz wielu kontaktów w sprawach zawodowych.

Od 25 do 1 lipca 2018

Wakacje, w końcu wakacje i każdy z nas chce być szczęśliwy,a dla kogo okaże się wyjątkowy tydzień? Bliźnięta w pierwszej połowie tygodnia dostaną zastrzyk energii, będą twórcze, kreatywne i pełne optymizmu.

Horoskop od 18 do 24 czerwca

"Życie, życie jest nowelą, raz przyjazną, a raz wrogą... " jak śpiewał Ryszard Rynkowski. No właśnie co nas czeka w tym tygodniu? Pamiętajcie, że dobre nastawienie przyciąga dobre zdarzenia!

Horoskop od 21 do 27 maja

To będzie wyjątkowy i dynamiczny tydzień. Czy sprostacie biegowi wydarzeń?

Horoskop od 14 do 21 maja

Ryby na początku tygodnia będą niezdecydowane, niepewne siebie i swoich wyborów. Czy zmienne humory będą towarzyszyć Rakom?

Od 7 do 14 maja 2018

Na początku tygodnia Rybom będzie się wydawać, że praca je przerasta, wszystko toczy się zbyt szybko, stawia się przed nimi za duże wymagania. Wodniki zaś wraz z poniedziałkiem będą pełne energii i zapału, wezmą się za realizację swoich zadań, działania przyniosą im satysfakcję.

Co najbardziej zdradza nasz wiek?

Kiedy mówimy o procesie starzenia się, najczęściej myślimy o zmianach zachodzących na twarzy.