Horoskop 2016

Horoskop od 13 do 19 lutego

I znów przed nami nowy tydzień. Czy będzie on dla nas nowym wyzwaniem?

Horoskop od 6 do 12 lutego

Panny rozpoczną tydzień od energicznych działań, wypełnią czas obowiązkami, a te, które mają teraz ferie będą uprawiać sport dla zdrowia.

Od 9 do 16 stycznia 2017

I kolejny tydzień przed nami. Rozleniwieni po wydłużonym weekendzie zapewne niechętnie wracacie do pracy. Czy to będzie spokojny tydzień?

Horoskop od 2 do 8 stycznia 2017

Nowy Rok, nowe nadzieje, nowe plany, i być może nowe szczęście. Wejdźmy w ten rok z dobrym nastawieniem,a wszystko nam się uda!

Horoskop od 26 grudnia do 1 stycznia 2017

To wyjątkowy czas. Spędzany w gronie najbliższych. Czy ten rok będzie spokojny i szczęśliwy dla nas wszystkich?

Horoskop od 19 do 25 grudnia 2016

Skorpiony na początku tygodnia będą rozproszone, trudno będzie się im skupić, o świętach jeszcze nie będą myśleć, choć najwyższa już pora.

Horoskop od 5 do 13 grudnia 2016

Byki na początku tygodnia będą miały niezłą intuicję, która może im pomóc w podejmowaniu decyzji oraz w relacjach z bliskimi. A reszta znaków?

Horoskop od 28 listopada do 4 grudnia 2016

Na gwiezdnym tronie zasiadł Strzelec. To król rozrywki i zabawy, często szybko się nudzi, ogólnie bez problemów i emocjonalnych dylematów.

Horoskop od 21 do 28 listopada

Wierzymy, że kolejny tydzień będzie spokojniejszy, lepszy bądź odwrotnie, szalony i zwariowany. Czy nie jest w dużej mierze tak, że to zależy od naszego nastawienia?

Horoskop od 7 do 13 listopada 2016

Wagi na początku tygodnia mogą mieć problemy z decyzyjnością, praca będzie im szła opornie. Ryby będą rozmarzone, a pozostałe znaki jakie będą miały nastawienie do świata?

Horoskop od 24 do 31 października 2016

Marna pogoda za oknem, deszcz i plucha nie poprawia nam nastroju. A może mimo tego przydarzy nam się coś dobrego. Co mówią gwiazdy?

Od 12 do 19 września 2016

Co przytrafi się nam w tak słonecznym tygodniu!

Od 1 do 7 sierpnia 2016

Kolejny tydzień wakacyjny za nami i kolejny przed nami. Wojownicze nastawienie Byków może utrudnić kontakty w pracy. A jak reszta zodiakalnych przyjaciół? Przeczytajcie sami!

10 rad dla zdrowej skóry na chłodniejsze dni

Jesień może być piękna, ciepła i słoneczna, albo mroźna, z deszczem i roztopionym śniegiem. Kiedy rano wychodzisz z domu jest przymrozek, a kiedy wracasz, temperatura sięga kilkunastu stopni i świeci słońce

Sałatka z bobem i ziemniakami

Bób nadal nie jest doceniany w Polsce, mimo że jest źródłem białka o wysokiej zawartości biologicznej. Nie zawiera też tłuszczu.