Indyjski Festiwal Światła i Dobrobytu już 10 listopada

Kultura indyjska jest jeszcze w Polsce mało znana, choć coraz więcej pasjonatów wybiera się na wakacje w cudowne zakątki Indii w poszukiwaniu ukojenia i inspiracji. Naszym celem jest ukazanie niezwykłej kultury Indyjskiej, jej kolorytu, blasku oraz tradycji.

kiermasz-indyjski

Diwali Festiwal to wydarzenie kulturalne i biznesowe, które odbędzie się 10 listopada 2016 r. w salach Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie przy ul. Meksykańskiej 6. Celem festiwalu jest przybliżenie fascynującej kultury indyjskiej, pogłębienie wiedzy w zakresie współpracy gospodarczej z Indiami oraz analiza szans związanych z aktywnością polskich przedsiębiorstw na rynku indyjskim, ze szczególnym uwzględnieniem różnic kulturowych i etyki biznesowej w Indiach.

Ideą, która nam przyświeca, jest chęć przekazania tego, co w Festiwalu Światła i Dobrobytu jest najważniejsze, czyli radości i szczęścia. Nasz festiwal łączy w sobie wiele atrakcji, m.in.: wystawę fotograficzną, występy taneczne, pokaz jogi, spotkanie z filozofią ajurwedyjską, pokaz filmowy, sztukę malowania henną oraz przepowiednie astrologiczne. Mamy nadzieję, że tak różnorodne atrakcje, w połączeniu z degustacją kuchni indyjskiej, przypadną do gustu naszym gościom. Całość imprezy wzbogaci kiermasz towarów i usług prosto z Indii, w tym m.in.: herbat i ziół indyjskich, ubrań, szali, toreb, mebli indyjskich, szkół jogi i tańca indyjskiego, biżuterii, kosmetyków ajurwedyjskich. Jesteśmy przekonani, że bogactwo atrakcji pozwoli Państwu na poczucie namiastki indyjskiego, pozytywnego podejścia do życia i biznesu.

obcasy-logo1x-2

Więcej o festiwalu znajdziesz tu >>>

Patronat objęły nad wydarzeniem

Wpis znaleziono dzięki:

- Diwali Festiwal

- Anna Kalata

- Kultura indyjska