Jesienna szafa – w co inwestować, żeby zawsze mieć się w co ubrać

To projekt skierowany do wszystkich kobiet, które kochają modę i chcą kupować ubrania świadomie. Spotykamy się w gronie zaprzyjaźnionych klientek i miłośniczek dobrego stylu oraz najlepszej jakości. Każdy znajdzie coś dla siebie. Spotkanie ma za zadanie zainspirować, zmotywować i rozpieścić Panie.

yaya_fw16_dw3_50561-1

Zapraszamy w czwartek  22 września 2016 w godzinach 18:00-21:00 do Butiku Liya mieszczącego się w MODO przy ul. Łopuszańskiej 22 lok. I 01.

W witrynach sklepów zagościły już kolekcje jesienne. Manekiny ubrane w płaszcze i swetry żadnej z nas nie dziwią. Warto skorzystać z okazji, kiedy asortyment nie jest jeszcze przebrany i mamy pełną swobodę wyboru jesiennych ubrań.

Dlatego tuż przed nadejściem jesieni obowiązkowo przeglądamy zawartość swojej szafy i sprawdzamy, czego w niej brakuje, abyśmy dobrze wyglądały, kiedy przyjdą chłody. To te rzeczy warto kupić w pierwszej kolejności. Na co warto zwrócić uwagę tej jesieni? Na pewno na klasyki – nie bójmy się w nie inwestować, będą nam służyć latami. A dobrze skompletowana garderoba to podstawa dobrego samopoczucia. Jakie dokładnie rzeczy powinny znaleźć się  w szafie tej jesieni opowie Iwona Ryszkowska.

liya_zaproszenie_2209

O Liya:

Butik Liya – to miejsce dla świadomych siebie i aktywnych kobiet. W kolekcji butiku znajdziesz kobiecy casual z lekką nutą nonszalancji. To propozycja dla kobiet ceniących indywidualny styl, które ubiorem chcą podkreślić swoją wyjątkową osobowość i charakter.

Stąd slogan Liya: „Ubierz swoją osobowość”. Ubierz, ale nie przebierz. W butiku Liya nie proponujemy przerysowanych stylizacji, ale ponadczasowy look, nasza filozofia to „zero ostentacyjnych propozycji”, w zamian za 100% dobrego stylu. Inspiruje nas styl skandynawski, czyli minimalizm, proste formy i naturalna kolorystyka oraz wysoka jakość i komfort noszenia.

Przy wyborze kolekcji kierujemy się dbałością o detal, świetnym krojem oraz materiałami najwyższej jakości. Nowości w butiku są utrzymane w klasycznym, surowym stylu, które poprzez szlachetną prostotę wyeksponują walory Twojej kobiecości.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Jesienna szafa

- Butik Liya

- MODO