Kto wygrał pierwszą edycję programu „Top Modelka Plus Size”?

Od września na antenie Polsatu mogliśmy oglądać zmagania uczestniczek o tytuł pierwszej polskiej Top Modelki Plus Size. W finale wyłoniono trzy kandydatki – Joannę, Zuzę i Kasię. Która z nich wygrała?


Program mający na celu zmianę w świecie modelingu i „obalenie dyktatury rozmiaru 36” miał swój finał w ostatnią środę tj. 15 listopada. Spośród 15 uczestniczek wyłoniono trzy finalistki – 22-letnią Joannę Cesarz, 28-letnią Zuzannę Zakrzewską i 20-letnią Katarzynę Bochenkiewicz.

W pierwszej części odcinka odpadła rudowłosa Kasia, a pierwszą polską Top Modelką Plus Size została przepiękna Joanna Cesarz. Porównywana do Moniki Bellucci, od samego początku dziewczyna była faworytką jurorów. Posiadająca pełne kształty i piękną buzię studentka psychologii z Łodzi idealnie wpasowuje się w wyobrażenie o modelce Plus Size. Joanna jest nie tylko bardzo pewna siebie, ale ma też trzy letnie doświadczenie w modelingu.

 


Dzięki zwycięstwu Joanna weźmie udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge oraz pojawi się na okładce magazynu „Claudia”. W czasie gali finałowej modelka otrzymała także 50 tysięcy złotych i nagrodę dodatkową w postaci udziału w kampanii promującej pozytywny wizerunek kobiecego ciała.

Wpis znaleziono dzięki:

- Top Modelka Plus Size

- finalistka

- Joanna Cesarz