Najbardziej kontrowersyjna para 2014?

Tomasz Jacyków i Joanna Horodyńska poprowadzą nowy sezon „Gwiazd na Dywaniku” – najostrzejszego programu modowego w polskiej telewizji .

Tomasz Jacyków i Joanna Horodyńska poprowadzą nowy sezon „Gwiazd na Dywaniku” – najostrzejszego programu modowego w polskiej telewizji .

Właśnie trwają nagrania do wiosennej ramówki Polsat Cafe. Przypomnijmy, że cały poprzedni sezon Joannie Horodyńskiej towarzyszyli zmieniający się goście, w tym m.in. właśnie Tomasz Jacyków, Michał Piróg, Anna Wendzikowska, Lidia Popiel, Viola Kołakowska czy Macademian Girl.

Odcinek z Tomaszem Jacykowem cieszył się wyjątkową popularnością, o wyborze prowadzącego na stałe zadecydowała też jego bezkompromisowość oraz to, że nie boi się mówić prawdy o gwiazdach (podobnie zresztą jak Joanna Horodyńska).

Program „Gwiazdy na dywaniku” jest obecnie jedynym programem poświęconym modzie w którym nie leje się wody, nie owija w bawełnę, za to beszta się gwiazdy na ostro. Producenci programu mają nadzieję, że będzie to miła odskocznia od programów modowych z nie mającymi nic do powiedzenia prowadzącymi i jury.

Oto mała próbka możliwośći Horodyńskiej i Jacykowa z poprzednich programów:

O Annie Popek:
To jest po prostu jakiś granitowy słup na który ktoś narzucił żółtą płachtę. Dużo się tu dzieje, coś strasznego: frędzle, krokodyle, żonkile (…)

O Korwin-Piotrowskiej:
„mutant okutany w skórę”..”rock’n’rollowy włóczykij”!

O Mai Sablewskiej:
Ścisk cekinów! Maja pokazała nam wszystkie swoje mankamenty. Twarz niezmiennie jest pod opieką „dobrej wróżki”!

O Łukaszu Płoszajskim
Wygląda jak polski robotnik w Paryżu (…) dżinsowy mundurek jest w modzie ale damskiej!

O Agnieszce Szulim
Wyglądała jak Kopiec Kościuszki!

O Klaudii Halejcio:
Wygląda jakby szykowała się na wybory Miss Stanu Minnessota. Jak dziewczynka z puderniczki, a puderniczka również na twarzy .

Mamy nadzieję, że Horodyńska i Jacyków dadzą czadu w marcu! (;)