Nicky Hilton i James Rotschild zorganizowali przyjęcie!

Para sławnych miliarderów ogłosiła, że zostaną rodzicami po raz drugi. Właśnie z tej okazji zorganizowali przyjęcie, zwane w Ameryce 'baby shower'.

Foto kathyhilton.Instagram

Już wczesną jesienią w mediach roiło się od informacji o ciąży Nicky. Od tamtej pory paparazzi nie opuszczają jej na krok. Para ma już roczną córeczkę – Lily Grace Victorię Rothschild, a teraz spodziewają się drugiego potomka. Dziedziczka fortuny podzieliła się zdjęciami z ‚baby shower’ na Instagramie.
Zgodnie z amerykańskim zwyczajem przyjęcie zostało zorganizowane jeszcze przed rozwiązaniem. Pojawiła się na nim siostra przyszłej mamy – Nicky oraz przyszła babcia – Kathy. Obie prezentowały się przepięknie.

Foto nickyhilton.Instagram

Kolorami przewodnimi były pastele. W tych kolorach były nawet mini przekąski, tzw. finger foods. Na stole znalazły się także makaroniki, ciasteczka i tartinki, które wyglądały bardzo smacznie. Do picia zaś podano lemoniadę i szampana. W komentarzach pod zdjęciami można przeczytać, że fani nie byli zachwyceni babeczkami z nagim bobasem. Trochę przerażające, prawda?

Foto kathyhilton.Instagram