Nowy hit – szablony do włosów

Co jeśli chcemy mieć na głowie symetryczne wzory? Z pomocą przychodzą szablony!

Foto bradbaker.Instagram

Ostatnie pomysły na koloryzacje od topowych stylistów potrafią zadziwić. Oczywiście tak ostatnio popularny hair art jest przeznaczony głównie do zdjęć. Najlepiej do tego sprawdzają się kolorowe farby w sprayu, które znikają z głów po 24 godzinach!

Zaczęło się od tęczowych pasemek i jaskrawego ombre. Najczęściej wybierane kolory to róż, brzoskwinia i turkusowy. Sercami instagramowiczów zawładnęła rownież koloryzacja typu hollywood opal.

Foto multicultigirl. Instagram

Na tym jednak kreatywność fryzjerów się nie kończy – czas na szablony. Dzięki nim możemy stworzyć najróżniejsze geometryczne wzory na naszych włosach. Taka stylizacja świetnie nada się na festiwal, czy po prostu bal przebierańców, które w ostatnich latach stał się również modny wśród dorosłych.

Foto bradbaker.Instagram

Do wyboru mamy kilka opcji: tęczowe opaski, kolorowe kropki, kwadraty, trójkąty oraz kwiaty! Możemy stworzyć za pomocą szablonów dosłownie wszystko.

Oczywiście kolorowe fantazje są zmywalne i utrzymują się na głowie około doby. Zdają egzamin zarówno na włosach naturalnych jak i farbowanych. Dzięki takiej fryzurze na pewno zostaniecie zauważone na ulicy! Jak zdobyć takie szablony? To prostsze niż myślicie! Wystarczy wyciąć upragnioną figurę geometryczną, czy szlaczek i przyłożyć do głowy. Następnie używamy farby w sprayu do pokrycia środka naszego wzoru i gotowe!

Odważycie się?

80 Style Hair Stencil @janine_ker_hair @salmannsa #TaperUp

Post udostępniony przez Taper App (@taperhq)

 

Izabela Żyndul

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Szablony do włosów

- Wzory na głowie

- Farby w sprayu