Nowy program Filipa Chajzera!

Najbliższa wiosna będzie niosła za sobą kilka premier telewizyjnych. Wśród nich znalazła się "Hipnoza". I to ten program poprowadzi Filip Chajzer.

Foto filip_chajzer.Instagram

Reguły gry są proste: zahipnotyzowani uczestnicy będą walczyć o pieniądze. W stan hipnozy, uczestników będzie wprowadzał Artur Makieła.

To pierwszy taki program w Polsce i doskonała zabawa dla całej rodziny. „Hipnoza” to wyjątkowa rozrywka, o której przebiegu decydują sami uczestnicy. I to jest to, co wyróżnia te produkcję. Już teraz jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zgłaszających się na castingi osób – powiedział portalowi wirtualnemedia.pl Wojciech Iwańsk

Uczestnicy castingów naprawdę przeżywają niesamowite doznania i wędrują poza granice swoich dotychczasowych możliwości. Odkrywają, że potrafią dużo więcej niż do tej pory przypuszczali. Wszystkie elementy show są całkowicie bezpieczne i opatrzone sporą dawką poczucia humoru – dodał Artur Makieła.

W każdym odcinku uczestnicy będą w 4 – 5 osobowych grupach. Grupowo będą hipnotyzowani, a następnie będą wcielać się w różne role, takie jak piosenkarz, czy tancerz. Zadania będą zarówno zbiorowe jak i indywidualne.

Nie możemy się doczekać! A Wy?

 

 

 

 

Wpis znaleziono dzięki:

- "Hipnoza"

- Filip Chajzer

- Nowe wyzwania