Queen znowu w Polsce!

Już 6 listopada na żywo zespół Queen wystąpi w Polsce. Artyści pojawią się w Łodzi, a niezapomniane hity usłyszeć będzie można w wykonaniu Adama Lamberta.

Queen znowu w Polsce!

Muzycy po świetnym koncercie na Live Festival Oświęcim 2016 odwiedzają Polskę ponownie. Występ odbędzie się w Łódzkiej Atlas Arenie.

Zostały ostatnie sztuki biletów, a ich ceny wahają się pomiędzy 266-699 zł. Pojawiła się również wyjątkowa pula o nazwie „Red Special”. Szczęśliwi posiadacze takiej wejściówki będą mogli obejrzeć cały koncert siedząc bardzo blisko swoich idoli.

Grupa w ramach tegorocznego touru pojawi się w niezwykle widowiskowej oprawie scenicznej.

„Aranżacje sceniczne, oprawa koncertu, jak również efekty specjalne zostaną przygotowane przez najlepszych specjalistów na świecie. Wszystko to w połączeniu z wielkimi przebojami grupy, jak również z licznymi niespodziankami w ramach setlisty, stworzy niepowtarzalne widowisko.” – napisał na swoim Facebooku Prestige MJM, organizator wydarzenia.

Queen znowu w Polsce!

Adam Lambert jest finalistą 8. edycji show „American Idol”. Po raz pierwszy spotkał się z zespołem Queen podczas finału muzycznego show, a od 2012 r. występuje z grupą podczas tras koncertowych na stałe.

Ktoś wybiera się na koncert?

Wpis znaleziono dzięki:

- Queen

- Adam Lambert

- koncert