Redakcja testuje: Kremy Dermika Age&Spot Intelligence

Seria kosmetyków Age&Spot Intelligence przeznaczona jest dla kobiet z cerą skłonną do przebarwień, z widocznymi zmarszczkami. Czy kremy faktycznie mogą zdziałać cuda? Sprawdziliśmy to!

Redakcja testuje: Kremy Dermika Age&Spot Intelligence

Inteligentne składniki kremów sprawnie identyfikują zmiany na skórze – przebarwienia oraz
zmarszczki i efektywnie je wymazują, odmładzając wygląd skóry. Ograniczają nadprodukcję
melaniny. Chronią przed fotostarzeniem – dwa kremy na dzień zapewniają zaawansowaną ochronę przed szerokim spektrum szkodliwego promieniowania: UVA + UVB + IR + HEV.
Odbudowują mapę starzenia przywracając cerze młodość i jednolity koloryt.

Naszą szczególną uwagę zwróciły efekty, jakie przyniosły dwa kosmetyki z serii. Zastosowaliśmy kurację produktami „Metamorfoza cery z przebarwieniami”: kremem na dzień oraz kremem naprawczym na noc.

Redakcja testuje: Kremy Dermika Age&Spot Intelligence

Nawilżający krem na dzień z SPF 15 jest bardzo lekki i dobrze wchłania się w skórę. Widocznie wygładza cerę, sprawia, że staje się gładka i rozświetla ją od razu po nałożeniu. Stanowi świetną bazę pod makijaż, pozostawiając cerę odżywioną i gotową na przyjęcie podkładu i pudru. Nadaje się nawet dla osób z cerą mieszaną, nie powodując nadmiernej produkcji sebum i przetłuszczania skóry.

Formuła kremu pozwala na nałożenie go w większej ilości w miejscach, w których potrzebujemy dodatkowego nawilżenia – nie pozostawia lepkiej warstwy, nawet gdy użyjemy większej ilości produktu. Mimo całodziennego noszenia makijażu, czuć, że cera jest nawilżona i rozluźniona – nie powoduje uczucia ściągnięcia.

Redakcja testuje: Kremy Dermika Age&Spot Intelligence

Krem naprawczy na noc to skondensowana, bogata formuła do walki z suchością i przebarwieniami. Już po kilku dniach stosowania można zapomnieć o suchych skórkach, nawet tych najbardziej uporczywych przy nosie i ustach. Jest zdecydowanie gęstszy niż krem na dzień, jednak nie zapycha porów i nie wzmaga powstawania wyprysków.

Efekty po dwumiesięcznym stosowaniu

Po zastosowaniu pełnej kuracji równolegle dwoma kremami, dostrzegliśmy zauważalną różnicę w stanie skóry. Przebarwienia słoneczne i powstałe po niedoskonałościach zostały znacząco rozjaśnione. Skóra stała się rozświetlona i nabrała świeżego, młodszego wyglądu. Poziom nawilżenia jest zdecydowanie wyższy – skóra jest jędrniejsza, bardziej sprężysta i widocznie rozjaśniona.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Krem

- Skóra

- Pielęgnacja