Reżyser „M jak miłość” bierze rozwód?

W ostatnim czasie środowisko filmowe huczy o rozstaniu Mariusza Malca z Aleksandrą Prykowską-Malec! Wszystko wskazuje na to, że drugie małżeństwo amanta, również zakończy się medialnym skandalem!

Reżyser „M jak miłość” bierze rozwód?

Kilka dni temu w Muzeum Powstania Warszawskiego miała miejsce premiera książki „Zośka, moja wielka miłość”, drugiej żony reżysera – Mariusza Malca, którego aktorka jest współautorką. Na spotkaniu pojawił się Malec, który zakupił egzemplarz książki i ostentacyjnie wyszedł.

Para poznała się w 2010 r. na planie filmu: „Oni szli szarymi szeregami”, który reżyserował Malec. Po sześciu latach znajomości postanowili zawrzeć związek małżeński w parafii św. Trójcy w Warszawie. Huczne wesele odbyło się w barokowym pałacu w Zdunowie na Mazowszu. Aleksandra przyjęła nazwisko męża i nosi teraz podwójne. Wszystko wskazywało na to, że to początek stabilizacji w życiu prywatnym reżysera.

Jak udało nam się dowiedzieć, Malec kilka tygodni temu wyprowadził się z domu i przestał utrzymywać kontakt z żoną.

To nie pierwsza porażka w życiu prywatnym reżysera. O tym, że Malec związał się z Joanną Sydor (z którą łączy ich wspólne dziecko) pierwsza żona dowiedziała się z… tabloidów. Sprawa zakończyła się rozwodem i rozpadem rodziny, na którym ucierpiał również syn z pierwszego małżeństwa. Kolejną fascynacją reżysera była Dominika Ostałowska. Żadna z burzliwych relacji nie przetrwała jednak próby czasu.