Selena Gomez w nowym związku? Zagraniczne media i internauci są w szoku!

Selena Gomez wyborem swojego nowego chłopaka zaszokowała wszystkich. Została sfotografowana tuż po romantycznej kolacji z... The Weeknd!

selena-gomez
Selena Gomez w nowym związku? Zagraniczne media i internauci są w szoku! Fot. Instagram

Selena Gomez postanowiła zainwestować swoje uczucia w nowy związek. Jej wybór padł na The Weeknd, a właściwie Abel Makkonen Tesfaye, który zaledwie dwa miesiące temu rozstał się ze swoja ukochaną Bellą Hadid.  Wygląda na to, że piosenkarz szybko znalazł pocieszenie.

Selena Gomez do niedawna przebywała  w klinice, gdzie wracała do psychicznej formy. Piosenkarka przeszła ciężkie chwile po rozstaniu z Justinem Bieberem. Całe szczęście zdjęcia z jej wtorkowej randki w restauracji pokazują, że gwiazda czuje się świetnie.

People donosi, że świadkowie, których pytano o zachowanie pary podczas kolacji twierdzą, że Selena wyglądała na bardzo szczęśliwą.

Zachowywali się jak para – mówi informator magazynu. – Zamówili makaron, karmili się nawzajem. Świetnie się ze sobą bawili. Ona wyglądała na szczęśliwą, dużo się śmiała.

Nie obyło się również bez pocałunków. Para po wyjściu tuliła się do siebie, nie mogąc przy tym oderwać od siebie wzroku. Byli bardzo skupieni na sobie.

Kontrowersyjny aspekt tej historii jest taki, że Selena przyjaźni się z siostrą Belli, Gigi. Dodatkowo Weekend jest kolegą Justina. Świat jest jednak mały, nawet ten celebrycki…

selena
Selena Gomez w nowym związku? Zagraniczne media i internauci są w szoku! Fot. Twitter @Complex
LOS ANGELES - FEB 28:  The Weeknd at the 88th Annual Academy Awards - Arrivals at the Dolby Theater on February 28, 2016 in Los Angeles, CA
The Weeknd. GA

Wpis znaleziono dzięki:

- Selena Gomez

- The Weeknd

- Bella Hadid