Skandal po meczu Real Bayern: Co naprawdę się stało?!

Piłkarze Bayernu, w tym Robert Lewandowski, mieli wparować do pokoju arbitrów i obrazić sędziego! Wyprowadzili ich hiszpańscy policjanci?!

7 - Kopia
Skandal po meczu Real Bayern: Co naprawdę się stało, Instagram@_rl9.

Rewanżowy ćwierćfinał Ligi Mistrzów, mecz Real Bayern, zakończył się skandalem! Udział w nim miał brać także polski napastnik! Według doniesień hiszpańskiej prasy, Robert Lewandowski miał wraz z kolegami wtargnąć do szatni sędziego. Z pokoju arbitra piłkarzy wyprowadziła podobno hiszpańska policja!

Real Madryt pokonał Bayern Monachium w 1/4 finału LM z wynikiem 4:2 i tym samym drużyna Roberta Lewandowskiego odpadła z UEFA Champions League. Mecz Real Bayern zakończył się w dodatku skandalem, bo zdaniem hiszpańskiej prasy, oburzeni pracą sędziego piłkarze, w tym także polak, mieli wtargnąć do jego pokoju i zwyzywać go, używając mocnych słów.

O sprawie donoszą hiszpańskie media i Eurosport. Według relacji prasy, po meczu Real Bayern Robert Lewandowski, Arturo Vidal i Thiago Alcantara poszli do pokoju sędziego głównego, gdzie w niecenzuralnych słowach wyrazili swoje niezadowolenie z – ich zdaniem – niesłusznego uznania strzelonych ze spalonego bramek Cristiano Ronaldo.

„Ciężko było awansować, jeżeli ktoś przeszkadzał nam w kluczowych sytuacjach” – tłumaczył po meczu w rozmowie z Canal+ Robert Lewandowski. Niestety, jeśli wierzyć w doniesienia hiszpańskiego dziennikarza, Jose Luisa Sancheza, w szatni sędziego piłkarze Bayernu używali mniej dyplomatycznego języka.

„Robert Lewandowski, Thiago i Arturo Vidal mieli wparować do pokoju Viktora Kassaiego i jego asystentów i oskarżać ich o wypaczenie wyniku dwumeczu, używając przy okazji mocno niecenzuralnych słów. Trzech zawodników Bayernu Monachium z szatni arbitrów wyprowadzać miała hiszpańska policja, a Sanchez zapewnia, że informacje te potwierdził mu sam Kassai” – donosi Eurosport.

Nie wiadomo, czy skandal, jaki wybuchł po meczu Real Bayern, nie skończy się dla piłkarzy poważnymi konsekwencjami. Z pewnością sprawą zajmie się UEFA.

3 - Kopia
Skandal po meczu Real Bayern: Co naprawdę się stało, Instagram@_rl9.
88 - Kopia
Skandal po meczu Real Bayern: Co naprawdę się stało, Instagram@_rl9.
12 - Kopia
Skandal po meczu Real Bayern: Co naprawdę się stało, Instagram@_rl9.

Wpis znaleziono dzięki:

- Robert Lewandowski

- Real Bayern

- Skandal