Społeczna kampania #SEXEDPL Anji Rubik trwa!

Anja Rubik to polska modelka światowej sławy. Od kiedy rząd zaczął zmieniać praca kobiet bardzo zaangażowała się w czarne protesty. Wspierała Polki będąc na drugim końcu Świata. Teraz postanowiła utworzyć kampanię uświadamiającą o seksie.

Foto. anja_rubik. Instagram

Kampania składać się będzie z krótkich odcinków zamieszczanych na Youtube. Hasło przewodnie to: „Cała Polska będzie rozmawiać o seksie”. Będzie poruszać tematy, o których zwykło się w Polsce nie rozmawiać, czyli o antykoncepcji, pigułce „dzień po”, czy wizycie u ginekologa.

W projekt zaangażowały się znani ludzie ze świata artystycznego, czy politycznego. Na pewno zobaczymy: Dorotę Masłowską, Magdalenę Cielecką, Radzimira Dębskiego, Maffashion czy Roberta Biedronia. Maciej Stuhr już swój pierwszy odcinek odsłonił wczoraj, a mówi on o tym jak należy rozmawiać z córką o seksie:

Każdy odcinek poprzedza fotografia z tematem wiodącym, o którym będzie mówić dana osoba. Dziś startuje odcinek z udziałem Moniki Brodki i jak widzimy, będzie mowa o świadomej zgodzie na seks. Po wpisaniu #sexedpl będą pojawiały się kolejne filmiki.

Foto. Facebook

My będziemy śledzić, a Wy?

Wpis znaleziono dzięki:

- Anja Rubik

- #sexedpl

- Kampania społeczna