TEMATY MIESIĄCA

Najgorętsze z artykułów publikowanych w serwisie Obcasy.pl w przeciągu całego miesiąca. Tematy, które spodobały się Wam najbardziej zebraliśmy w jednym miejscu, tworząc tym samym najciekawszą rubrykę. Nie zabraknie tu tematów ważnych i trudnych, ale również takich, które po prostu Was interesują.

Męskim okiem: Teksty kobiet, które najbardziej irytują mężczyzn

Jakie słowa kobiet odpychają mężczyzn? Dotarłyśmy do źródła - przekonaj się, jak uchronić się przed dezaprobatą wybranka!

Czy kobiety też zdradzają – prawdziwe historie!

Często mówi się, że to mężczyźni zdradzają. Zdarza im się to częściej niż kobietom. Jednak one nie pozostają dłużne. Sprawdź co spotkało naszych czytelników.

Jakie dochody akceptują firmy pożyczkowe?

Zaświadczenie o dochodach to najważniejszy dokument jaki musimy dostarczyć starając się o kredyt gotówkowy w banku.

Bądź piękna – jak wpływa siła i fazy księżyca na urodę?

Wszyscy wiemy jak silnie Księżyc wpływa na morza i oceany, przypływy i odpływy. Tak samo mocno działa na rośliny, całą przyrodę ,a co za tym idzie – na człowieka.

Przypadek czy przeznaczenie?

„Jaki ten świat jest mały” – wielokrotnie powtarzał każdy z nas. Jedna z teorii brzmi, że od każdego człowieka na ziemi, dzieli nas siedem osób…

Najnowsza kolekcja ekskluzywnej bielizny prosto z Krainy Czarów!

Jest to kolekcja skierowana do pewnych siebie kobiet, dla których każda sekunda ma znaczenie. Obok koronkowych braletek, które stały się znakiem rozpoznawczym brandu, pojawiają się zupełnie nowe konstrukcje, w znacznie większych niż dotąd rozmiarach - wszystkie uszyte w Polsce z troską o każdy detal.

5 porad stylistki, jak zamaskować masywne uda

Posiadaczki masywnych ud powinny teraz odetchnąć z ulgą. Wystarczy bowiem kilka zasad, których będziecie przestrzegać, aby takie nogi stały się baaaardzo smukłe i niezwykle kuszące…

10 pytań o łuszczycę – wszystko, co trzeba o niej wiedzieć

Czy jest zaraźliwa, skąd się bierze, jak radzić sobie z nią samemu i jak żyć, by łuszczyca nie utrudniała codziennego funkcjonowania? Oto 10 najważniejszych faktów, dotyczących łuszczycy, które warto poznać.

Jak zaakceptować swoje ciało?

Wizerunek perfekcyjnego, wyidealizowanego ciała, które jest prezentowane w mediach sprawia, że spora część kobiet czuje się nieatrakcyjnie.

Tatuaż? Już go nie chcę!

Jeśli już nie możesz znieść zgryźliwych komentarzy, obsesyjnie oglądasz tatuaż w lustrze i zmieniasz garderobę tylko po to, aby ukryć niechcianą pamiątkę, może warto zastanowić się nad jej usunięciem? Metod jest kilka.

Petr Zelenka na 8. edycji Festiwalu Filmowego Hommage à Kieślowski

Gościem specjalnym 8. edycji Sokołowsko Festiwal Filmowy Hommage à Kieślowski, która w tym roku odbędzie się w dniach 14-16 września, będzie Petr Zelenka, jeden z najpopularniejszych reżyserów czeskich i europejskich.

KAZIK i ZDUNEK Ensemble wystąpią w Krakowie!

Ten niepowtarzalny duet już niedługo wystąpi na jednej scenie! W jakim mieście będzie można ich spotkać?

Czy twój związek zmierza w dobrym kierunku? 10 pytań na różnym etapie

Zastanawiasz się, czy twój związek zaowocuje wspólną przyszłością? Odpowiedz sobie na te pytania, zanim się zaangażujesz!

Tych rzeczy nigdy nie rób w łóżku! Czyli jakich zachowań mężczyzna nie zniesie w...

Z powodu nieznajomości potrzeb drugiej osoby, własnych kompleksów lub różnego rodzaju obaw, czasem zachowujemy się w sypialni co najmniej... dziwnie.

Liftingujące nici, czyli sposób na problemy skóry po 40-tce

Po 40. roku życia problemy związane ze starzeniem się skóry zaczynają się nawarstwiać. Okazuje się, że zmarszczki były jedynie wierzchołkiem góry lodowej. Teraz dochodzą jeszcze: bruzdy, utrata jędrności, wiotkość skóry.

15 minut z żurawiną amerykańską – przepisy

W weekend, każdy z nas marzy aby odpocząć. Szukamy wtedy rozwiązań, które do minimum zredukują czas, który musimy poświęcić na gotowanie.