TEMATY MIESIĄCA

Najgorętsze z artykułów publikowanych w serwisie Obcasy.pl w przeciągu całego miesiąca. Tematy, które spodobały się Wam najbardziej zebraliśmy w jednym miejscu, tworząc tym samym najciekawszą rubrykę. Nie zabraknie tu tematów ważnych i trudnych, ale również takich, które po prostu Was interesują.

Kampania Google Ads – podstawy i pierwsze kroki

W Internecie swoje towary i usługi można promować na bardzo wiele sposobów, ale najefektywniejsze i najszybsze wyniki mogą zaoferować jedynie kampanie Google Ads.

Globalna epidemia SMS-owej szyi dotyka także Polaków

Długotrwałe i systematyczne używanie urządzeń jak telefon czy tablet, prowadzi do zwyrodnienia kręgosłupa szyjnego. Co to jest text neck?

Odkurzacz workowy czy bezworkowy — jaki wybrać?

Ilość odkurzaczy dostępnych na rynku sprawia, że przy zakupie możesz mieć spory dylemat, jakie urządzenie wybrać.

Czego nie należy ukrywać przed partnerem?

Chociaż związek to relacja dwóch osób mało jest par, które są ze sobą szczere w każdej kwestii. Czego zatem nie powinniśmy ukrywać przed swoją drugą połówką?

Jak poradzić sobie z odrzuceniem?

Kiedy druga połówka postanawia odejść, przez długi czas nie możemy się pozbierać. Wciąż zastanawiamy się, co zrobiliśmy źle i czy nie jest to przypadkiem nasza wina. A gdyby tak popatrzeć na to z innej strony?

Magia Świąt Bożego Narodzenia

Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. W tym magicznym okresie czekamy na spotkania z naszą rodziną przy suto zastawionym stole.

Te kobiety opowiedziały, dlaczego zdradzały – prawdziwe historie!

Często mówi się, że to mężczyźni zdradzają. Zdarza im się to częściej niż kobietom. Jednak one nie pozostają dłużne. Sprawdź co spotkało naszych czytelników.

Kamienie zodiakalne, czyli amulety dla 12 znaków zodiaku

Kamienie szlachetne działają na nasze ciało astralne i mają silny wpływ na nasze samopoczucie, a także silnie oddziałują na wewnętrzne moce drzemiące w każdym z nas.

UMAMI – naturalnie pyszne kosmetyki!

Szukasz pomysłu na świąteczny prezent? UMAMI to naturalne kosmetyki robione ręcznie. Tworzy je rozkochana w składnikach pochodzących prosto z natury - dr Rutkowska. Zapoznaj się z prawdziwą ucztą dla skóry i podaruj różane skarby swoim bliskim!

Tutaj połknęłam bakcyla i czuję się jak ryba w wodzie. Zaczęło mnie to fascynować

Trenerka przyznaje, że bez wahania przyjęła propozycję, ponieważ dało jej to możliwość przedłużenia działań, które wcześniej prowadziła w sieci.

Piękna w ciąży – jakie zabiegi kosmetyczne są bezpieczne?

Każda z nas chce być piękna i zadbana, a czasy, kiedy prawa do pielęgnacji urody odmawiano kobietom w ciąży, dawno minęły.

Czy ubezpieczenie OC automatycznie się przedłuża?

Zmiany prawne już dawno zapobiegły pułapce podwójnego OC, jednak w niektórych przypadkach ubezpieczenie przedłuży się automatycznie, w innych nie. Kiedy polisa sama się nie odnawia, a kierowcy nie są tego świadomi?

Pochwica – cichy zabójca satysfakcji seksualnej

To schorzenie, którego objawy często nie budzą medycznych podejrzeń, a kobiety zmagające się z pochwicą mogą często być krzywdząco osądzane o oziębłość.

Żywa czy sztuczna – jaką choinkę wybrać

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a ty nie wiesz czy kupić żywą czy sztuczną choinkę? 

Trudne rozmowy z dzieckiem… o śmierci

Zbliża się pierwszy listopada, czas refleksji, zadumy i wspomnień. Mogą pojawić się pytania naszych pociech o przemijanie czy śmierć.

Sposoby na przetłuszczające się włosy

Jeśli nie jesteś w stanie obyć się bez codziennego mycia głowy, bo inaczej Twoje włosy wydają się nieświeże i oklapnięte, niestety znajdujesz się w grupie kobiet skarżących się na nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy.

Śliwkowa konfitura z dodatkiem rumu

Przetwory – są zawsze pod ręką, sycą, rozgrzewają, dostarczają witamin i przede wszystkim znakomicie smakują!