TEMATY MIESIĄCA

Najgorętsze z artykułów publikowanych w serwisie Obcasy.pl w przeciągu całego miesiąca. Tematy, które spodobały się Wam najbardziej zebraliśmy w jednym miejscu, tworząc tym samym najciekawszą rubrykę. Nie zabraknie tu tematów ważnych i trudnych, ale również takich, które po prostu Was interesują.

Jak spełnić obietnice w związku – kilka ważnych rad!

Ona i On, ja i ty– zakochani, z maślanymi oczami zapatrzonymi w siebie. Bez tchu goniący za sobą nawzajem… Takie rzeczy tylko w bajkach – myślisz. Zakochanie prędzej czy później mija i przychodzi życie – powie ktoś. A czy bajki nie zdarzają się naprawdę?

Wymarzony ślub Ilony i Paula nie odbędzie się w Polsce!

Modelkę czeka lato wypełnione podróżami. Zamierza się wybrać nad polskie morze, jej narzeczony i synowie są bowiem fanami kitesurfingu.

Dlaczego Meghan Markle i książę Harry muszą zwrócić prezenty ślubne?

Ślub Meghan Markle i księcia Haryy'ego to wydarzenie na ustach dziennikarzy z całego świata. Uwadze nie umknął żaden szczegół - od strojów i gości ceremonii po wydatki związane z jej organizacją.

„Nigdy się nie dowiesz” S.R. Masters

Zabiję troje nieznajomych. A wy będziecie wiedzieli, że to ja. Tym sposobem wszyscy będziemy połączeni. Na zawsze. Trzymający w napięciu thriller psychologiczny, idealny dla fanów Ruth Ware i Alex Marwood.

Jak urządzić wąską i długą kuchnię?

Optymalizacja przestrzeni w nieustawnym pomieszczeniu wymaga odpowiedniej gry kształtów, kolorów i przede wszystkim światła. Jak sobie z nimi poradzić, by osiągnąć najlepsze efekty?

Sposób na stres zapisany w genach

Stres to nieodłączny element dzisiejszych czasów. Żyjemy intensywnie i co za tym idzie mamy mniej czasu na przyjemności i odpoczynek.

Jak słomka i lakier do paznokci mogą ochronić przed pigułką gwałtu?

GHB, pigułka gwałtu to narkotyk podawany najczęściej na imprezach przez gwałcicieli lub dla dowcipu. Niezależnie od powodu jest to bardzo niebezpieczne. Dlatego naukowcy podsuwają nam nowe rozwiązania, by zapobiec tragediom.

Mama na etacie, czyli czego może oczekiwać kobieta od swojego pracodawcy?

Mamy są pożądanymi pracownikami ze względu na cechującą je lojalność, wielozadaniowość oraz odpowiedzialność. Te zalety nabierają szczególnego znaczenia w obecnej bardzo dynamicznej sytuacji na rynku pracy.
Ćwiczenia na jędrny biust

Pięć minut dla biustu

Biust jest dla kobiet jedną z najważniejszych części ciała. Każda z nas marzy o tym, aby kształt i rozmiar był idealny. Zwłaszcza w obliczu „idealnych biustów” widzianych niemal codziennie w reklamach i filmach.

Inteligencja w spadku po… dziadku? O tym, jak dieta babci wpływa na zdrowie

Do niedawna uważano, że o cechach człowieka decyduje wyłącznie DNA. Ostatnie doniesienia ze świata nauki dostarczają coraz nowszych dowodów na to, że istnieje „dziedziczenie ponad genami”, a czynniki zewnętrzne, jak np. sposób odżywiania, mogą wpływać na to, kim jesteśmy i być przekazywane kolejnemu pokoleniu.

Moczenie nocne może być dziedziczne! Geny pod lupą ekspertów

Naukowcy odkryli czynnik genetyczny, dzięki któremu będzie można przewidzieć wystąpienie zjawiska moczenia nocnego u dzieci i wcześniej wdrożyć skuteczniejsze rozwiązania terapeutyczne.

Czy Lovvi.pl wprowadzi doradcę on-line ds. prezentów?

Nie wiesz, co kupić ukochanej osobie? Nie jesteś jedyny. Mimo miłością, jaką darzymy krewnych i przyjaciół, młodemu mężczyźnie może być trudno dobrać prezent idealny dla starszej kobiety, podobnie jak dziadek zwykle nie do końca potrafi dobrać coś dla nastoletniego wnuczka.

5 porad stylistki, jak zamaskować masywne uda

Posiadaczki masywnych ud powinny teraz odetchnąć z ulgą. Wystarczy bowiem kilka zasad, których będziecie przestrzegać, aby takie nogi stały się baaaardzo smukłe i niezwykle kuszące…

Czy fetysz stóp może zniszczyć związek?

Fetyszyzm jest zjawiskiem, które pozwala uzyskać satysfakcję seksualną pod wpływem kontaktu z wybranym obiektem. Bodźcem pobudzającym może być określona sytuacja, przedmiot nieożywiony lub część ciała partnera. Poznaj opinię eksperta-psychoseksuologa Bianci- Beaty Kotoro.

Bierzesz auto w leasing? Kalkulator leasingowy wskaże optymalną ratę

Najatrakcyjniejszą formą finansowania auta dla przedsiębiorców jest leasing. Kalkulator leasingowy to świetne rozwiązanie, które znacznie ułatwia podjęcie decyzji.

Regeneracja skóry po opalaniu – podstawą jest nawilżenie

Słońce w odpowiednich „dawkach” pozwala na wytwarzanie w skórze człowieka cennej witaminy D. Warto więc wystawiać się na słońce, ale z odpowiednim zabezpieczeniem przed promieniami UVA i UVB.

Sałatka z krewetkami

Krewetki to doskonałe źródło dobrze przyswajalnego białka, w 100 g wynosi aż 18,1 g. Ze względu na niską kaloryczność są ulubioną potrawą, będących na diecie pań - w 100 gramach produktu jest zaledwie 86 kcal.