JOGA

Modę na jogę zapoczątkowały gwiazdy takie jak Madonna, Sting, czy Gwyneth Paltrow i wielu z nas kojarzy się ona właśnie z ekskluzywną rozrywką wyższych sfer. Czy to jednak prawda? Studia jogi można znaleźć już w każdym polskim mieście, a udział w samych zajęciach wcale nie kosztuje dużo. A po co uprawiać jogę? Te specyficzne ćwiczenia pomogą nam się wyciszyć, zrelaksować, podczas zajęć nauczymy się poprawnie oddychać. Jednym słowem zbawienie dla ciała i duszy :)

Medytacja – wewnętrzna podróż

Medytacja to wewnętrzna podróż. Jej celem nie jest zaspokojenie zwykłej ciekawości, ale wewnętrzna przemiana. Medytując poznajemy zależności pomiędzy umysłem i zaczynamy lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Podążając w głąb siebie ciało jest narzędziem pracy....x11

Usta idealne

Scarlett Johansson, Angelina Jolie, Jessica Alba, Liv Tyler, Monica Belucci – to te gwiazdy często uznajemy za posiadaczki najładniejszych ust. Pełne wargi o idealnym kształcie są marzeniem wielu z nas.

Krewetki z jarmużem, pomidorami i dzikim ryżem

Krewetki z jarmużem, pomidorami i dzikim ryżem to wykwintne, a zaraz proste w przygotowaniu danie, które zachwyci każde podniebienie.