OPALANIE

Promienie słoneczne dostarczają nam ważnej dla funkcjonowania organizmu - witaminy D. U małych dzieci na przykład, niedobór tej witaminy przyczynia się do rozwoju krzywicy, a u dorosłych przyczynia się do powstawania osteoporozy czy osteomolacji. Jednak zbyt długie przebywanie na słońcu może prowadzić do chorób skóry, w tym raka. Tak jak ze wszystkim na tym świecie, ze słońca również należy korzystać z umiarem. A co zrobić, gdy się poparzymy i jak poparzeń uniknąć?

NIE – Bezpieczne słońce!

Zdrowe opalanie - jak to zrobić ? Jak chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem!? Do czego służą aktywatory ? Czy samoopalacz to dobre rozwiązanie ? W jakich godzinach się opalać. Ryzyko chorób - uwaga czerniak...x11

LiftPico, czyli dwudniowy lifting twarzy

Pierwsze objawy utraty jędrności skóry i zmiany owalu twarzy pojawiają się około 30 roku życia. Czas ten jest oczywiście indywidualny i zależy od skłonności rodzinnych oraz trybu życia (odżywianie, nawodnienie, ekspozycja na UV).

Galeria

Upalny dzień? Propozycje sałatek na obiad!

Podczas upalnych dni, których tego lata nie brakuje, niechętnie spędzamy czas w kuchni, nie planujemy gotowania złożonych dań. Mamy za to ochotę na lżejsze sałatki, które wspaniale smakują dzięki świeżym sezonowym produktom. Dodając do nich mięso, rybę, ryż, makaron czy sery, przygotujemy idealny letni obiad.