4 makijaże oka dominujące tej jesieni

Soczysta pomarańcz, fuksja i fiolet. Te kolory zdominowały większość wybiegów, a także zagościły na salonach.


W tym sezonie zapanowały ciepłe odcienie. Zmieniamy kolory nude na soczystą pomarańcz, fuksję i fiolet. Modne są również brokaty i srebra.

Stylizacja 1

Jednym z najbardziej wyrazistych trendów w makijażu oka jest fiolet w każdym odcieniu.
Powinnyśmy go raczej nakładać solo, bez zbędnego podkreślania ust. To kontrastowy kolor, który powinien być używany z wyczuciem. Idealnie będzie pasował do zielonych ubrań i dodatków.

Stylizacja 2

Kocia kreska która jest z nami od zawsze, można ją nazwać klasykiem. Zdecydowanie odnajdzie się w codziennym makijażu, wysmukla oko, dzięki czemu staje się bardziej ujmujące. Możemy też trochę zaszaleć i zmienić czarny eyeliner na kolorowy lub namalować nim geometryczne figury i esy-floresy.

Stylizacja 3

Kontrastowa żółć lub pomarańcz na powiekach wygląda niesamowicie, trochę lata jesienią. Jeżeli nie jesteśmy przekonane do tego odcieniu, na początku warto delikatnie pobawić się z jaśniejszymi kolorami i stopniowo zwiększać ich intensywność.

Stylizacja 4

Brokat, błysk i GLOW. Nie tylko policzki muszą się nam świecić, z błyszczącym okiem można chodzić zawsze i wszędzie. Najpopularniejszym odcieniem jest zdecydowanie srebro

Wpis znaleziono dzięki:

- Makijaż oka

- Trendy makijażowe

- Piękne oko