Co zrobić w przypadku, gdy łupież atakuje skórę głowy? Domowe sposoby bywają skuteczne, ale nie zawsze – wtedy najlepiej skorzystać ze sprawdzonych produktów! Dowiedz się jak usunąć łupież

Wiosenna kanapka – smak zawarty w prostocie

Gdy na straganach pojawiają się tak upragnione i długo wyczekiwane młode warzywa, od razu ochoczo trafiają na nasze talerze w postaci kolorowych sałatek lub pysznych, lekkich kanapek.

Przygotuj stopy na przyjście wiosny!

Wiosna to piękny czas, gdy dni stają się coraz dłuższe, nasze ubrania coraz cieńsze, a buty coraz bardziej odkryte. Z przerażeniem odkryłaś jednak, że Twoje stopy nie są jeszcze na to gotowe? Nie będzie Cię to dłużej trapić, jeśli zastosujesz się do naszej zasady „4P”.

Beata jest mym słońcem, powietrzem i wodą…

Jak ważną rolę odgrywa wzajemna inspiracja i to wszystko, co dzieje się między dwojgiem ludzi na scenie i jak wiele cudownych rzeczy można z tego wydobyć – o tym rozmawiamy z Aleksandrem Anisimovem, gwiazdą światowych scen operowych, który od kilku lat współpracuje z pianistką Beatą Szałwińską.

Superfoods prosto z Polski! 10 propozycji, które warto uwzględnić w codziennej...

Superfoods to produkty nieocenione względem swoich dobrodziejstw dla naszego zdrowia. Wśród nich często wymienianych jest wiele egzotycznych, zagranicznych i kosztownych propozycji. Czy wiedziała/eś, że Polska również obfituje w taką żywność?

Nowy sezon w nowym stylu

W sezonie letnim królują pastele. Jeśli w Twojej szafie nadal trwa zima - koniecznie zaopatrz się w te przyciągające wzrok kolory.

Jakie są kolory wiosny 2020

W tym roku wiosna będzie wyjątkowo kolorowa. Przedstawiamy kolory, które szczególnie upodobali sobie projektanci mody.

Koronawirus nie zatrzymał transplantologii – szpik będzie ratował chorych!

Epidemia, koronawirus, wzrastająca liczba zakażeń – świat zamyka granice i wstrzymuje oddech. Chorzy na nowotwory krwi czekają na woreczek z życiem – krwiotwórczymi komórkami macierzystymi – pochodzącymi często od Dawcy, mieszkającego w innym zakątku świata.

Koronawirus a choroby serca

Choroby sercowo-naczyniowe były obecne w prawie 50 proc.  przypadków pacjentów, którzy zachorowali na COVID-19, a aż w 70 proc. u tych, którzy zmarli. Obserwacje wskazują również, że wirus może nieodwracalnie uszkadzać serce u osób wcześniej zdrowych.

Koronawirus a cukrzyca – najważniejsze informacje

W obliczu zagrożenia związanego z epidemią COVID-19 w przestrzeni społecznej pojawia się wiele sprzecznych informacji. Aby dostarczyć rzetelnych i sprawdzonych informacji Polskie Towarzystwo Diabetologiczne opublikowało zalecenia dla pacjentów z cukrzycą.

„Odkażanie” koronawirusa po polsku

Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości.

Badania w ciąży – za które trzeba zapłacić, a za które nie?

Ciąża to czas, kiedy regularne stają się wizyty u lekarza, w tym przypadku u ginekologa-położnika, a także badania wykonywane na jego zlecenie. W Polsce ciążę można prowadzić zarówno korzystając ze świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i z prywatnej opieki medycznej.

Od 30 marca do 6 kwietnia 2020

Co przytrafi się nam w tak słonecznym tygodniu! Pamiętajcie, że w tym tygodniu rządzi Baran, ale każdy ze znaków mimo trudnego czasu niech postara się patrzeć pozytywnie na obecne zdarzenia! Wszyscy bądźmy dobrej myśli!

Koronawirus nie zatrzymał transplantologii – szpik będzie ratował chorych!

Epidemia, koronawirus, wzrastająca liczba zakażeń – świat zamyka granice i wstrzymuje oddech. Chorzy na nowotwory krwi czekają na woreczek z życiem – krwiotwórczymi komórkami macierzystymi – pochodzącymi często od Dawcy, mieszkającego w innym zakątku świata.

Panseksualizm, czyli niczym nie skrępowana wolność

Poza trzema podstawowymi orientacjami seksualnymi istnieją jeszcze tożsamości seksualne. Jedną z nich jest panseksualizm. Na czym polega?

Jak okazać miłość w związku na odległość?

Miłość często utożsamiana jest z czułością i fizycznością. Co zrobić jeśli nasz partner jest daleko od nas, a zależy nam, aby czuł naszą miłość i zaangażowanie? Jak poradzić sobie z okazywaniem uczuć drugiej połówce kiedy dzielą Was kilometry?

Różnica wieku w związku – na co należy się przygotować?

Dojrzali mężczyźni potrafią oczarować niejedną kobietę, jednak relacja ze starszym od siebie partnerem czasami bywa trudna.

Jak utrzymać związek na odległość?

Utrzymanie relacji na odległość to wyzwanie, któremu potrafi sprostać niewiele par. W taki związek trzeba włożyć bardzo dużo pracy.