Agata Kulesza bierze rozwód?

Odbyły się już dwie rozprawy. Wygląda na to, że sprawa nie zakończy się szybko i w zgodzie. Sytuację komentuje agentka aktorki

Agata Kulesza. Foto Instagram sylwiamajdan

Agata Kulesza i Marcin Figurski rozwodzą się. Wszystko wskazuje na to, że w sądzie czeka ją wojna.Aktorka słynie z tego, że unika blasku fleszy, a swoje życie prywatne skrzętnie ukrywa. Na salonach pojawia się tylko z powodu promocji nowych filmów. Przez 13 lat jej mężem był Marcin Figurski, operator filmowy. Owocem ich miłości jest córka Marianna. Jak twierdzi tygodnik „Na żywo”, kryzys w małżeństwie pojawił się wtedy, gdy kariera aktorki nabrała tempa. Nadmiar obowiązków sprawił, że para miała dla siebie coraz mniej czasu.

Według ich doniesień, Kulesza złożyła pozew rozwodowy z orzeczeniem winy Figurskiego. Ten odpowiedział jej dokładnie tym samym i wyprowadził się z ich mieszkania na Mokotowie, tym samym zrywając kontakt. Odbyły się już dwie rozprawy, a kolejna zaplanowana jest na początek kwietnia. Aktorka, by zająć czymś myśli, wpadła w wir pracy. Obecnie przebywa za granicą na planie zdjęciowym do międzynarodowej produkcji. Sama zainteresowana do tej pory nie odniosła się do sytuacji. Komentarza udzieliła jedynie jej agentka prosząc, by uszanować prywatność Kuleszy.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Agata Kulesza

- Rozwód

- Małżeństwo