Aktor Disneya zatrzymany pod zarzutem próby współżycia z dzieckiem!

Wygląda na to, że Disney będzie miał w najbliższym czasie problemy. Jeden z aktorów występujący w serialu dla dzieci, został zatrzymany w sprawie domniemanego seksu z osobą nieletnią.

Aktor Disneya zatrzymany pod zarzutem próby współżycia z dzieckiem! Foto. Instagram stonesoupla

Stoney Westmoreland to aktor znany z serialu Disney Channel „Andi Mack”. Grał tam dziadka głównego bohatera. Pojawia się w filmach i serialach od dwudziestu lat. Niestety, to najprawdopodobniej koniec jego kariery ze względu na postawione mu zarzuty.

Aktor Disneya zatrzymany pod zarzutem próby współżycia z dzieckiem! Foto. Instagram stonesoupla

Stoney został aresztowany w miniony piątek w Salt Lake City w stanie Utah. Jechał samochodem na spotkanie z dzieckiem, z którym myślał, że jest umówiony. Miał je zaprowadzić do hotelu. W trakcie jazdy zatrzymał go Departament Policji i oddział FBI wyspecjalizowany w walce z pedofilią. Według osób zajmujących się bezpośrednio tą sprawą, na komórce aktora widniały wiadomości do nieletniego. Znalazły się tam także pornograficzne zdjęcia, które wysyłał niedoszłej ofierze. Nakłaniał również dziecko do nagich aktów. Disney natychmiastowo odsunął aktora od serialu. Zerwał z nim współpracę tłumacząc, że zależy im na dobru dzieci, z którymi regularnie pracował na planie.