Ariana Grande oskarżona o plagiat

Niedawno ukazał się najnowszy utwór Ariany Grande pt.: "7 Rings". Niestety wokalistka tuż po premierze została oskarżona o plagiat!

Ariana Grande oskarżona o plagiat. Foto. Instagram arianagrande

Ariana Grande charakteryzuje się ponadprzeciętną urodą i stylem. Jej piosenki i klipy szybko stają się hitami i zajmują pierwsze miejsca na listach przebojów. Tak też było w przypadku „7 Rings”, gdyż teledysk w ciągu niecałych dwóch dni obejrzano 25 milionów razy.

Piosenka bardzo przypadła do gustu odbiorcom, ale pojawił się poważny zarzut pod adresem Grande. Raperka Princess Nokia uznała, że najnowszy utwór Ariany brzmi dokładnie tak samo jak jej własny pt.: „Mine”. Oskarżyła koleżankę z branży o plagiat. Na profilu na Instagramie zamieściła filmik, w którym słucha fragmentu „7 Rings”, po czym włącza autorski kawałek, pochodzący z mixtape’a o nazwie „1992”.

Raperka uważa, że hip-hopowe zwrotki w piosence Grande brzmią niemal identycznie jak w jej numerze. Grande nie skomentowała tych doniesień, nie wiadomo również jakie kroki podejmie Raperka Princess Nokia.