Zaskakujące żądania polskiej Barbie

Anella An swój medialny debiut zaliczyła bardzo niedawno, a już „robi się na diwę.” Żądania finansowe nowej gwiazdy okazały się lekkim zaskoczeniem, podobnie jak jej nagła sława.

 

Foto anella_an_.Instagram

Wiele małych dziewczynek marzyło o tym, by wyglądać jak lalka Barbie. Anella najwyraźniej nigdy z tego nie wyrosła i swoje marzenia postanowiła urzeczywistnić. Nieproporcjonalna sylwetka, absurdalnie duże usta i długie blond włosy. To najbardziej charakterystyczne cechy Barbie. Anella przeszła szereg operacji plastycznych, o których otwarcie mówi, co więcej zapowiada, że to jeszcze nie koniec.

Kiedy pojawiła się w programie śniadaniowym telewizji TVN niemal od razu zaczeły pisać o niej wszystkie media, również te zagraniczne, czym główna zainteresowana „jara się” na swoim Instagramie.

Foto anella_an_.Instagram

Po szeroko komentowanym występie Anelli w TVN-ie, również dziennikarze Wirtualnej Polski chcieli zrobić z nią wywiad. Zniechęciła ich jednak suma, którą gwiazda sobie zażyczyła. 3500 zł za rozmowę to faktycznie trochę wygórowana stawka.

Foto anella_an_.Instagram

Wpis znaleziono dzięki:

- Barbie

- Kariera

- Anella