Jak dobrze wyglądać podczas wielkiego wyjścia? Triki urodowe gwiazd!

Co prawda Sylwester już za nami, ale karnawał dopiero się rozkręca. Skutecznych i prostych trików urodowych nigdy za wiele. Jeśli nie macie jeszcze żadnych sprawdzonych, serwujemy wam te wykorzystywane przez gwiazdy.

makijaz rzes efekt motyla
Jak dobrze wyglądać podczas wielkiego wyjścia? Triki urodowe gwiazd!

Jakie triki urodowe mają gwiazdy?

Zadbana skóra i włosy to podstawa. Lubię mieć ładną buzię – zdradziła Edyta Herbuś. – Mój stały repertuar makijażowy, to dobry podkład, rozświetlony policzek, podkreślone rzęsy. Kiedy stroję się na wieczór, to stosuję mocniejszy makijaż, ale też nie zawsze. Czasami wystarczy czerwona pomadka.

Maja Ostaszewska zdradza, że na co dzień nie maluje się prawie wcale.

Podejrzewam, że na różnych uroczystościach widać po mnie, że nie eksperymentuję mocno z makijażem – komentuje aktorka. – Używam czerwonej szminki, mocno podkreślam oczy. Chyba nie mam żadnych konkretnych „myków”.

Dla aktorki najważniejsze jest, aby w makijażu, który stosujemy czuć się swobodnie i dobrze.

Najlepszym trikiem jest to, żeby się wyspać. – stwierdza z uśmiechem Dorota Williams.  Drugim jest nawilżanie skóry, to dla mnie szalenie ważne – dodała.

Dla Katarzyny Wołejnio mniej oznacza lepiej. Unika czerwonych szminek, ale chętnie podkreśla oczy m.in. przez doklejane rzęsy.

źródło: Agencja TVN

Wpis znaleziono dzięki:

- Triki urodowe

- Makijaż w karnawale

- Gwiazdy radzą