Dwanaście życzeń. Karolina Głogowska, Katarzyna Troszczyńska

Czy jeden grudniowy dzień może odmienić życie kilku osób? Przeczytajcie, jeśli została w Was chociaż odrobina wiary w cuda!

Dwanaście życzeń. Karolina Głogowska, Katarzyna Troszczyńska

Magia świąt dosięga nawet tych, którzy w nią nie wierzą…

Dziennikarka z wielkiego miasta, fryzjerka z małej wsi, niedoszła panna młoda, pokłócona z ojcem córka, kobieta w obliczu przemijania i staruszka przeżywająca drugą młodość. Bohaterki tej książki są różne, tak jak ich życzenia. Zanim zabłyśnie pierwsza gwiazdka, ich życie wywróci się do góry nogami. Będzie dużo śmiechu i trochę łez, bez których nie da się odnaleźć właściwej drogi. Komu życzenia się spełnią, a kto dostanie w prezencie coś, czego się nie spodziewał?
Opowieść otula nas swoim ciepłem. Jest w niej dużo prawdy, mądrości, wzruszenia i tej świątecznej magii: zapachu pierników, świec i wiru przygotowań.
Na każdej ze stron poczujecie ten niepowtarzalny klimat, który nadaje świętom Bożego Narodzenia blasku. Dla wszystkich tych, którzy wierzą w bożonarodzeniowe cuda.
Kobieca, ciepła opowieść, idealna lektura na przedświąteczną gorączkę!

O autorkach

Karolina Głogowska – bardzo się napracowała, żeby nie zajmować się tym, co najbardziej lubi, czyli pisaniem. Sprzedawała reklamy, organizowała konferencje, negocjowała umowy handlowe. W końcu rzuciła wszystko i została dziennikarką. Poza tym wychowuje córkę, śpiewa w chórze i pisze kolejne książki.
Katarzyna Troszczyńska – dziennikarka, od lat pisze dla kobiet. Po czterdziestce postanowiła wreszcie przestać błądzić i zajmować się tylko tym, czego naprawdę chce. Matka nastolatka, żona, córka, właścicielka psa i kota, przyjaciółka wspaniałych kobiet, które nieustannie są jej zawodową inspiracją.