Dzień ojca, taty czy tatusia?

Każde dziecko wie, że tata to ktoś ważny. Ile razy słyszeliśmy od mamy: „lepiej bądź grzeczny, bo jak nie to powiem tacie!”? Pewnie tyle samo ile: „nie znam się na tym, zapytaj taty”.

Dzień ojca, taty czy tatusia?

Tata w domu to czasem postrach, czasem ekspert, a czasem bohater. Nikt nie potrafi tak naprawiać, jak tata, nikt nie potrafi tyle zjeść co tata, nikt nie potrafi tak rozśmieszać, jak tata. 23 czerwca ojcowie mają swoje święto i bez względu na to, czy masz ojca, czy tatusia podziękuj mu! Podziękuj za pracę w pocie czoła, podziękuj za wspólnie spędzone miłe chwile, podziękuj za to, że jest.

Jaki wybrać prezent na Dzień Ojca

O ile obdarowywanie mam przychodzi nam łatwo, o tyle z naszymi ojcami często bywa trudniej. Bo tata niczego nie potrzebuje, bo tata wszystko już ma. Skrzynkę z narzędziami skompletował dwadzieścia lat temu, wód po goleniu ma całą szafkę, a od nigdy nienoszonych krawatów szuflada pęka już w szwach. Nie starajmy się uszczęśliwiać naszych ojców na siłę, kupując im wymyślne prezenty. Postawmy na klasykę- bukiet kwiatów, szlachetny trunek, czy kosz słodkości. Oryginalnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług kwiaciarni internetowej, wtedy zamówiony przez internet bukiet we wskazane miejsce doręczy kurier, a taka kwiatowa, kolorowa przesyłka będzie dla taty miłą niespodzianką tego dnia.

Kwiaty na dzień ojca?

W tym wyjątkowym dniu można zaskoczyć tatę pięknym klasycznym bukietem, aby poczuł się doceniony. Kwiaty to najpopularniejszy sposób na wyrażenie wdzięczności, a przecież to właśnie chcemy tacie przekazać w dniu jego święta. Aby prezent był bardziej osobisty, można dobrać do bukietu ulubione czekoladki taty, a dla amatorów – butelkę wina.

Dzień ojca, taty czy tatusia?

Kwiaciarnia internetowa e-kwiaty, z okazji mundialu do swojej oferty wprowadziła nawet zestaw dla piwoszy! Możesz więc zamówić dla taty specjalną przesyłkę, w której znajdzie nie tylko bukiet, czy słodki upominek, ale także ulubiony złocisty trunek. Taka poczta u drzwi z pewnością wywoła uśmiech taty, a kwiatowa niespodzianka będzie cieszyć oko przez wiele dni.

Najcenniejszy podarunek to twój czas

Aby sprawić tacie największą radość należy pamiętać o najważniejszym prezencie, jakim jest czas mu poświęcony. Nawet najbardziej wyszukany i przemyślany podarunek nie da tyle szczęścia ile dać może rozmowa, uwaga, czy kilka chwil przeznaczonych tylko dla taty. Dlatego, kiedy już zamówisz tacie prezent z dostawą do domu, nie czekaj aż zadzwoni z podziękowaniem, zrób mu jeszcze milszą niespodziankę i zapukaj do jego drzwi w dniu jego święta. Porozmawiajcie o wszystkim i o niczym, obejrzyjcie wspólnie mecz, na zmianę krzycząc na telewizor, pojedźcie na ryby, albo po prostu pomilczcie – byle razem.

Wpis znaleziono dzięki:

- Dzień ojca

- Kwiaty

- Prezenty