Ewa Kasprzyk zdradza sekret na nienaganną figurę i samopoczucie

Znana aktorka pomimo, że skończyła 60 lat, zachwyca urodą i seksapilem. Zapytaliśmy jaki ma na to sposób!

 

Ewę Kasprzyk od zawsze uważa się za ikonę seksapilu. Znana jest z otwartego podejścia do niewygodnych tematów i nie boi się wyrażać swojego zdania. Aktorka odegrała wiele kluczowych ról w polskich filmach i serialach. Występuje również na scenach teatru. Wszyscy zastanawiają się co robi, że pomimo upływu lat  jest w sile wieku i co zapewnia jej tak spektakularny wdzięk i wygląd.
Nie każdy wie, że Kasprzyk jest wyznawczynią low wege. Polega to na ograniczaniu jedzenia mięsa do minimum i zdrowym odżywianiu się. Aktorka przyznała, że dla niej najważniejsza jest jakoś posiłków, dlatego gdy decyduje się zjeść mięso, musi być ono z dobrego, sprawdzonego źródła. Artystka sprzeciwia się masowej produkcji pożywienia, które ma niską jakoś i jest mało odżywcze, a co za tym idzie niezdrowe.
Nie da się ukryć, że mało kto nie docenia urody aktorki. Jak przyznaje, lubi się zdrowo odżywiać i dbać o siebie. Zapytaliśmy co je najczęściej: „bardzo lubię kaszę jaglaną z żurawiną; ale to na co dzień, jak pilnuję wagi. Kasza jaglana jest rewelacyjną potrawą, nie ma łusek, do tego trochę masła, soli – jest bardzo dobra”.
Aktorka śmiało przyznaje, że jak każdy czasami popełnia „grzeszki żywieniowe”. Trudno jest cały czas odmawiać sobie drobnych przyjemności. Byliśmy ciekawi jaka jest zatem ulubiona potrawa artystki. „Czy mam ulubioną potrawę? Tak! od czasu do czasu lubię zjeść tatara” – odpowiedziała.
Wiemy zatem, że pomimo dbania o jakoś pożywienia i kupowania go ze sprawdzonych źródeł, nawet gwiazdom zdarza się odejść od diety i oddać się kulinarnym przyjemnościom.