Wygodnie Czy Seksownie ???

  • Autor
    Odp.
  • WomenRule
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ma być i taka i taka! Dobra firma produkuje staniki, które są wygodne, a i podkreżlają to, co mają podkreżlać;)

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Myżlę, że warto pożwiecić trochę czasu na wybranie marki, która nam pasuje – a przy okazji w jakimż stopniu spełnia oba te warunki. Czasem są sytuacje ze zależy nam na wygodzie i najlepszym rozwiązaniem będzie bielizna sportowa, nie czarujmy się na siłownię lepiej założyć coż wygodnego. Ale na co dzień… czasem i lepiej mieć na sobie cos w czym będziemy się czuć komfortowo, a przy okazji bardziej kobiecego (nie muszą to być zawsze babcine gacie) wtedy podżwiadomie czuję się bardziej sexy i nabieram większej pewnożci siebie. Po prostu czuję się lepiej w swojej skórze, bieliźnie i ciuchach :P:P:P

    Ja osobiżcie bardzo długo szukałam, eksperymentowałam z różnymi firmami w sumie ostatnio zakupiłam same majteczki z Kingi- nie będę się rzucać na cały komplet jeżli nie jestem go pewna, a kasa u mnie na biurku nie rożnie ;/ niestety. Jedyne co mogę powiedzieć – jestem zadowolona. Jeszcze nie nosiłam, ale wydaje mi się, że będą one przewiewne- zrobione z sexy koronki- a co dalej, się okaże…

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Możliwe,ze jedno nie wyklucza drugiego,ale z reguły często słysze że to co sexi nie zawsze jest wygodne i chyba dlatego nie nosimy takiej bielizny na codzien prawda?

    WomenRule
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Jeżli bielizna jest dobrze wykonana, to można ją nosić na co dzień i równoczeżnie jest bardzo seksowna. Trzeba tylko kupować bieliznę, która jest wykonana z najwyższej jakożci koronek i bawełny. Np ja ostatnio kupiłam stanik, który jest naprawdę wygodny, a przy tym bardzo seksowny.

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Wydaje mi się ze duzo dziewczyn wybiera podswiadomie bieliznę która jest i sexowna i wygodna. Znalezienie firmy ktora spelnia te dwa kryteria czesto skutkuje w tym ze jestes jej stalym klientem, nie prawda? 😉

    Marysienka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja dążę do osiągnięcia ideału, tzn zakupu bielizny, która jest seksowna i wygodna. Póki co najbardziej moje oczekiwania spełnia Krisline. Mają bardzo ładne wzornictwo ( ja uwielbiam delikatne wstawki z koronek), a do tego ich staniki leżą na mnie idealnie 🙂 Poza tym wychodzę z założenia , że lepiej zakupić stanik solidnej polskiej marki niż kupić trochę tańszy w jakież sieciówce.

    andzias76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja też szukałam i swój ideał bielizny wygodniej,zmysłowej i eleganckiej znalazłam w Eldarze 🙂 Również jest to polska firma i jak dla mnie mają wszystko czego szukam – łącznie z rozmiarem, o który czasami mi trudno 😉

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Jeżeli dobrze się poszuka to da się połączyć te dwie cechy bielizny. Chociaż nie przeczę, że te bardzo seksowne komplety bywają mało wygodne. Chociaż czasami warto się pożwięcić i nałożyć coż takiego..w końcu czego się nie robi dla naszych mężczyzn 😉

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Nie rozumiem, czemu ma być albo wygodnie albo seksownie:)? Ja wybieram jedynie bieliznę, która jest wygodna i seksowna:) Chyba żadna bielizna nie będzie seksowna jeżli nie będzie wygodna…te cechy się przecież uzupełniają:) Jeżli kobieta nie będzie się czuła komfortowo w bieliźnie wpłynie to na jej samopoczucie, a co za tym idzie seksapil:) Także drogie panie-wybierajmy z głową;) Bielizna przede wszystkim musi być dobrze dopasowana:)

    aneta_avocado
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    I wygodnie i seksownie!!! Niezależnie od rozmiaru!

    Polecam bieliznę Avocado łączącą obie te cechy 🙂

    xxxxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    gosia380
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja lubię polski Gorteks i Konrada jest go sporo naxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jak założe ładną bieliznę to od razu lepiej się czuje nawet jak jej tylko ja wiem że taką mam 😀

    edit
    jakubek

    jokamar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Sexi często wiąże się z wygodą. Wystarczy odpowiednio ją dobrać. Mi się zawsze to udaje.

    Ada-Bielizna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Wystarczy wybrać ta dobrą bieliznę a będzie zarówno wygodnie jak i seksownie bo tylko od nas samych zalezy na co się zdecydujemy,chętnie pomożemy gdyż włażnie bielizną zajmujemy się na co dzień:)

    karrotek
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ogólnie staram się łączyć jedno z drugim ale jak ciężko wybieram wygodę, od czasu do czasu jest mniej wygodnie ale bardziej seksownie ale to na specjalne okazje zostawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wygodnie Czy Seksownie ???"

Przewiń na górę