Gwiazdy na 10. urodzinach Polsat Cafe!

Najbardziej kobieca telewizja – Polsat Cafe – obchodzi tej jesieni swój jubileusz. 10 lat temu kanał rozpoczął nadawanie – od tego momentu Polsat Cafe wzrusza, inspiruje, rozśmiesza i bawi. Było uroczyście i czerwono. Zbieg okoliczności czy zamierzony image?

Gwiazdy na 10. urodzinach Polsat Cafe. Foto Polsat/WBF

Wśród gości pojawili się m.in. Agnieszka Hyży, Katarzyna Cichopek, Rafał Maślak, Joanna Horodyńska, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Ibisz, Paulina Drażba, Beata Kawka, Lidia Popiel, Beata Sadowska, Bilguun Ariunbaatar, Ewa Wachowicz, Joanna Lazer, Magdalena Wójcik, Magdalena Modra oraz Tomasz Jacyków.

W Polsat Cafe utożsamiamy się z kobietami i znamy ich wszystkie oblicza, dlatego nasze propozycje są rozmaite i dotykają tak różnych sfer życia. Dziesięcioletnia historia kanału.  Niezmiennie od 10 lat Polsat Cafe ma jedną szefową, którą jest Jolanta Borowiec.
Tworząc kanał o kobietach i dla kobiet nie bała i nie boi się stawiać na nowe twarze, jak w przypadku Edyty Pazury (wówczas jeszcze Zając), której zaproponowała współprowadzenie razem z Lidią Popiel program „Looksus”.

Gwiazdy na 10. urodzinach Polsat Cafe. Foto Polsat/WBF

Nie sposób wymienić wszystkich produkcji, które przez 10 lat gościły na antenie. Nie sposób też wymienić wszystkich osób, które zapraszaliśmy do współpracy. Z każdym programem wiąże się jakaś historia, za każdą osobą stoi ogrom emocji, sympatii, czasem anegdot. Dekada, to w telewizji i mało i dużo zarazem, ale każdy dzień w ciągu tych 10 lat był wyzwaniem, przygodą, ciężką pracą, czasem ryzykiem, ale wszystkie składają się na jedno – satysfakcję, że kobiety i nie tylko wciąż spośród wielu dostępnych kanałów wybierają Polsat Cafe. I za to dziękuję – Jolanta Borowiec, dyrektor Polsat Cafe.
Dyrektor Jolanta Borowiec i kanał Polsat Cafe byli niejednokrotnie nagradzani za tworzoną ofertę programową, poruszanie istotnych zagadnień społecznych i zaangażowanie w kwestie światopoglądowe dotyczące kobiet. Zostali uhonorowani m.in. statuetką w kategorii „Kreatywność na rzecz polskiego biznesu” podczas III Koktajlu Kobiet Sukcesu organizowanego przez redakcję obcasy.pl, statuetką „Osobowość Roku 2018” przyznawaną przez magazyn „Osobowości i Sukcesy”, nagrodą w plebiscycie Kobieca Marka Roku 2018, statuetką „SUPER WIKTORIA 2016”, statuetką „Luksusowa Marka Roku 2018”, czy nagrodą magazynu Fashion TV. Kanał został również nagrodzony przed fundację „Pomaganie Jest Trendy” za wkład w promocję działań charytatywnych i pomoc potrzebującym.

W ciągu tych 10 lat ze stacją związanych było wiele wspaniałych osobowości. To były cudowne spotkania, duże emocje, poznawaliśmy rodziny z ich prawdziwej, dotąd nieznanej strony. Odkrywali się przed Nami i pokazywali drugą twarz. Miło to wspominam! – Agnieszka Hyży.
Chwilę przed trzydziestymi urodzinami postanowiłam zmienić swoje życie, także zawodowe. i tak minęło siedem lat – wspomina Paulina Drażba.
Polsat Cafe to osobowości: Grzegorz Łapanowski gotował w szkolnych stołówkach, Rafał Maślak zapraszał na nietypowe randki, Tomek Jacyków przeprowadzał rewolucje w damskich szafach i doradzał kobietom, jak się ubierać, Marek Bukowski rozmawiał ze znanymi mężczyznami na temat kobiet i damsko-męskich relacji, a Krzysztof Ibisz na kanapach wciąż gości topowe aktorki polskiego kina i teatru.
Dziś Polsat Cafe jest receptą jak być spełnioną we wszystkich aspektach życia, nowoczesną, szczęśliwą kobietą. Za nami 10 lat pełnych emocji, które chcemy przekazywać widzom przez kolejne długie lata. Być zawsze blisko kobiet. I dla kobiet. Doradzać, pomagać, inspirować.

Wpis znaleziono dzięki:

- 10 lecie Polsat Cafe

- Krzysztof Ibisz

- Jolanta Borowiec