Gwiazdy pokazują choinki i świąteczne dekoracje!

Święta zbliżają się wielkimi krokami... z tej okazji gwiazdy dzielą się z fanami wyjątkowymi dekoracjami we wnętrzach swoich domów. Kto najpiękniej ubrał choinkę?

Gwiazdy pokazują choinki i świąteczne dekoracje! Foto. Instagram @m_rozenek

Cały Instagram zalała fala zdjęć z przygotowań świątecznych, również tych w domach znanych osób. To okazja do stylowych inspiracji, a także wspólnego uczestniczenia w życiu prywatnym lubianych gwiazd. Jak prezentują się ich wnętrza przed wigilią?

Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się choinką i uroczymi śpioszkami dla swojego synka. To będą pierwsze wspólne święta wokalistki oraz jej męża Wojciecha Szczęsnego z synem Liamem.

Kasia Tusk świątecznie pozuje z naszykowaną dla Świętego Mikołaja skarpetą. Przy okazji zdradza sposób na to, jak poczuć bożonarodzeniowy klimat… „Chcecie poczuć się tak, jakby już były święta? To kupcie 5 kilogramów mandarynek i spróbujcie zjeść wszystkie – uczucie wypełnienia porównywalne tylko z tym w Bożonarodzeniowy poranek!”

Rodzina Majdanów bardzo postarała się o atmosferę w tym roku. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała serię zdjęć z choinką, złotymi reniferami i swoimi domowymi pupilami. Nie wyobraża sobie świąt bez czerwieni, dlatego w tle dodatkowo znalazły się czerwone poduszki, ale też światełka i świąteczne stroiki. Przy wieszaniu bombek ochoczo pomaga Radosław Majdan!

Modelka Karolina Malinowska z kolei… oswaja się z Rudolfem. Oprócz ogromnego renifera cały dom wypełniła świątecznymi figurkami, małymi choinkami, mikołajami i śnieżnymi kulami. Fani piszą, że chyba naprawdę ma bzika na punkcie świąt!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Oswajamy się z Rudolfem! A jak Wam idzie? #photooftheday #christmas #live #love #instagram #winter #merryandbright #northpole #rudolf

Post udostępniony przez Karolina Malinowska (@karolamalina)

Katarzyna Zielińska chwali się ubraną razem z synkami choinką: – Nie ma nic piękniejszego. To najwspanialsze chwile w moim życiu. – wyznaje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ubraliśmy choinkę. Wzruszające, piękne chwile. Rok temu z Heniusiem a w tym roku dołączył Aleś. ⭐️ Nasza najbardziej uśmiechnięta w domu istotka. Nie ma nic piękniejszego. ⭐️ To najwspanialsze chwile w moim życiu. Pamiętam jak z moją siostrą przeżywałyśmy ubieranie choinki, gdzie wszystkim dowodził mój Tata. Dziś te same chwile powtarzam z moimi synkami. I widzę tę samą radość w ich oczach. Jesteśmy gotowi na jutrzejsze przyjście w nocy Świętego Mikołaja. Jeszcze tylko trzeba zagnieść ciasto na kruche ciasteczka dla naszego gościa, przygotować mleko i być grzecznym przez cały jutrzejszy dzień. Cieszę się, że moje dzieciaki mają to szczęście, że mogą cieszyć się z takich chwil. Że ich serduszka biją mocno w oczekiwaniu na Gościa w wozie z reniferami. U nas ląduje na dachu i wchodzi przez okno do ich pokoików. Wiem, że nie każde dziecko w Polsce może przeżywać takie chwile. Ale na szczęście jest fundacja, @fundacjaoneday, która sprawia, że dzieci z Domów Dziecka w takie mikołajowe wieczory się uśmiechają. Każdy z nas może być częścią tej radości. Wystarczy, że wejdziecie na strone https://oneday.com.pl/tabelka-marzen i wybierzecie jedno marzenie dzieciaczka z domu dziecka. My wspólnie z moimi synkami już to zrobiliśmy. Zrobicie też jakiemuś samotnemu krasnalowi niespodziankę? ❤️❤️❤️ Bardzo Wasz proszę❤️ I trzymajcie kciuki, żeby Mikołaj nie zapomniał o żadnym dziecku. Ściskam Was. Idę patrzeć na naszą choinkę #surprise #christmastree #christmasdecor #oneday #orphanage #santaclaus #children #elf #goodvibes #mylittlesons #loveislove

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Magdalena Steczkowska opublikowała zdjęcie, na którym piecze świąteczne pierniczki wraz ze swoimi pociechami. – Ktoś musi pierniczyć, żeby podjadać mógł ktoś. – dodała z dystansem.

A Wam jak idą przygotowania do Wigilii?

Wpis znaleziono dzięki:

- Święta

- Boże Narodzenie

- dekoracje gwiazd