Horoskop od 22 do 28 października 2018

Świadomość, że zaraz za oknem, deszcz i plucha nie poprawia nam nastroju. A może mimo tego przydarzy nam się coś dobrego. Co mówią gwiazdy?

Zodiac signs - Scorpio

Na początku tygodnia Barany będą musiały zająć się sprawami prozaicznymi, wagi będą chwiejne emocjonalnie zaś lwy zajęte pracą!

Baran

Na początku tygodnia Barany będą musiały zająć się sprawami prozaicznymi, codziennymi i będą znużone pracą i rutyną. Humor poprawiać im będzie życie towarzyskie. Od środy pogrążą się w romansowaniu i flirtowaniu, wolne Barany mogą się zakochać lub podjąć decyzję o ślubie. W weekend będą w doskonałym nastroju, wyjadą gdzieś i z przyjemnością zajmą się sportem.

Byk

Byki na początku tygodnia będą spokojne, z łatwością będą wykonywać swoje obowiązki. Mogą mieć duże osiągnięcia zawodowe. Od środy będą nastawione bardzo romantycznie i uczuciowo, będą w dobrych relacjach z innymi ludźmi, komunikacja z innymi będzie przebiegała świetnie. W weekend będą mieć czas dla ukochanej osoby, będą bardzo namiętne i zmysłowe. W niedzielę mogą mieć chęć na wycieczkę.

Bliźnięta

Bliźnięta od poniedziałku poczują się przytłoczone nawałem obowiązków i prac do wykonania, nudzić je będzie praca i czynności rutynowe. Od środy ożywią się, znajdą czas na spotkania z przyjaciółmi i kontakt ze sztuką, samotne Bliźnięta mogą się zakochać. Od czwartku mogą mieć wrażenie, że za dużo jest do zrobienia, ale w weekend uda im się wyjechać i odreagować stres.

Rak

Raki na początku tygodnia będą bardzo zapracowane, ale usatysfakcjonowane wynikami pracy i zadowolone. Od wtorku natomiast mogą poczuć się zmęczone, a nawet chore, powinny zadbać o swoje zdrowie. Nie najlepiej też będą się dogadywać z partnerem. Od czwartkowego popołudnia ich samopoczucie się poprawi, będą miały szczęście w miłości. W weekend mogą zająć się sportem.

Lew

Lwy od poniedziałku będą zajęte pracą, zadania będą bardzo praktyczne i prozaiczne, co może je nudzić. Wtorek zmieni aurę wokół nich, będą nastawione na współpracę z ludźmi, mogą podpisać korzystną umowę, będą nastawione romansowo i romantycznie. Od czwartku mogą mieć poczucie, że nic nie układa się po ich myśli, ale w weekend będą się dobrze bawić i zapomną o niepowodzeniach.

Panna

Panny na początku tygodnia będą zajęte pracą, która wprawi je w dobry nastrój i przyniesie satysfakcję materialną. Od wtorku będą miały dobre relacje z ludźmi, dobrze będzie im się współpracować z innymi, ale mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji. Od czwartku poczują się silne, pewne siebie i stanowcze, za to w weekend mogą czuć się zmęczone i mogą mieć problemy ze zdrowiem.

Waga

Wagi na początku tygodnia będą chwiejne emocjonalnie, mogą mieć problemy z koncentracją i podejmowaniem decyzji. Praca będzie wydawała im się nudna i rutynowa. Od wtorku zdecydowanie poczują się lepiej, będą bardzo uczuciowe i romantyczne, dyplomatyczne podejście pozwoli im rozwiązać każdą sprawę. Na weekend zaplanują mnóstwo rozrywek, wycieczki i zajęcia rekreacyjne.

Skorpion

Skorpiony na początku tygodnia będą mocno zaangażowane w pracę, poświęcą dużo czasu na załatwianie spraw biurowych, mogą mieć nowe zadania i obowiązki. Od wtorku będą bardziej niż zwykle towarzyskie, mogą spotkać się z przyjaciółmi, a w pracy mogą liczyć na dobrą współpracę. Od czwartku będą miały dobry czas dla miłości, a w weekend będzie ciągnąć je do sportu i włóczęgi.

Strzelec

Strzelce będą na początku tygodnia niebyt pewne siebie, praca i rutyna mogą wytrącać je z równowagi, mogą mieć pewne wątpliwości, co do sensu pracy. Od wtorku nastrój zdecydowanie im się poprawi, będą bardzo pobudzone erotycznie, nastawione na zdobywanie serc płci przeciwnej. Od czwartku będą podejmować się trudnych spraw, a w weekend zrobią wszystko, żeby się dobrze bawić.

Koziorożec

Początek tygodnia dla Koziorożców zapowiada się dobrze, będą miały dużo zwykłej, codziennej pracy, która da im poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Od wtorku mogą mieć gorsze samopoczucie, kłopoty w kontaktach z bliskimi. Od czwartku staną się mocno zdeterminowane i nic nie będzie w stanie stanąć im na przeszkodzie. W weekend będą miały chęć na rozrywkę.

Wodnik

Wodniki czeka bardzo udany tydzień pod względem towarzyskim, choć początek tygodnia może tego nie zapowiadać. Praca i nudne obowiązki będą im się dawać we znaki. Od wtorku jednakże życie stanie się bardzo urozmaicone, pełne ciekawych wydarzeń i romantycznych spotkań we dwoje. Czwartek przyniesie im pogorszenie nastroju i dopiero w weekend będą znowu dobrze się bawić.

Ryby

Ryby na początku tygodnia mogą mieć dużo obowiązków do wykonania i mnóstwo pracy. Od wtorku lepiej będzie im się dogadywać z otoczeniem, łatwiej przyjdzie im zrozumieć  innych ludzi i mniej będą skupione na sobie. Od czwartku będą miały ogromną intuicję, szczęście w sprawach uczuciowych, mogą przeżyć naprawdę namiętne chwile. W weekend mogą mieć chandrę, mogą czuć się chore i przybite.

Wpis znaleziono dzięki:

- Horoskop tygodniowy

- Znaki zodiaku

- Przepowiednie