HOROSKOP

Kto z nas nie wierzy w świat magii i czarów? Astrologia jako dawna nauka, w którą wierzyli najwięksi z naukowców i mentorów dziś jest formą rozrywki czytanej w kolorowych czasopismach! A przecież to wpływ planet na naszą osobowość i cechy charakteru. Kogo nie zaciekawił fakt, jak będą wyglądały relacje z nowym partnerem, albo co przyniesie dany rok?

Horoskop tygodniowy od 11 do 18 marca 2019

Wiosennie choć wietrznie i chłodno. Z jednej strony otwieramy się na nowe, a z drugiej tkwimy w zimowej melancholii. Co nam przyniesie nowy tydzień?

Horoskop od 4 do 11 marca 2019

Panny rozpoczną tydzień od energicznych działań, wypełnią czas obowiązkami, a te, które mają teraz ferie będą uprawiać sport dla zdrowia.

Horoskop od 25 lutego do 4 marca

Na tronie zasiadły Ryby, które rozpoczną tydzień w doskonałym nastroju i spędzą dużo czasu w gronie przyjaciół, mogą też wyjechać na urlop zimowy.

Horoskop od 18 do 25 lutego

I kolejny tydzień za nami. Czy był wystarczająco dobry? Bliźnięta w poniedziałek mogą mieć chandrę, przytłaczać je będą codzienne obowiązki, nuda i rutyna. Nie pozwólcie na to, aby złe nastawienie zepsuło kolejne dni!

Horoskop od 11 do 18 lutego 2019

I znów przed nami nowy tydzień. Czy będzie on dla nas nowym wyzwaniem?

Horoskop od 31 grudnia do 8 stycznia 2019

Nowy Rok, nowe nadzieje, nowe plany, i być może nowe szczęście. Wejdźmy w ten rok z dobrym nastawieniem,a wszystko nam się uda!

Horoskop od 21 stycznia do 28 stycznia 2019

Na tronie zasiadł Wodnik, ceniący sobie wolność i równość, a także przekraczanie granic i niezależność. Jak sobie poradzi w związku? Jaki to będzie tydzień dla niego?

Horoskop od 14 do 21 stycznia

Na gwiezdnym tronie siedzi Koziorożec. To król rozrywki i zabawy, często szybko się nudzi, ogólnie bez problemów i emocjonalnych dylematów.

Od 7 do 15 stycznia 2019

I kolejny tydzień przed nami. Rozleniwieni po świętach zapewne niechętnie wracacie do pracy. Czy to będzie spokojny tydzień?

Horoskop od 24 grudnia do 31 grudnia 2018

To wyjątkowy czas. Spędzany w gronie najbliższych. Czy ten rok będzie spokojny i szczęśliwy dla nas wszystkich?

Horoskop od 17 do 23 grudnia 2018

Skorpiony na początku tygodnia będą rozproszone, trudno będzie się im skupić, o świętach jeszcze nie będą myśleć, choć najwyższa już pora.

Horoskop od 10 do 17 grudnia 2018

Czy już odczuwacie przedświąteczny chaos? Ryby na początku tygodnia będą obdarzone ogromną intuicją, będą empatyczne i nastawione na pomaganie innym. Nie dajmy się ponieść emocjom!

Horoskop od 19 do 25 listopada

Wierzymy, że kolejny tydzień będzie spokojniejszy, lepszy bądź odwrotnie, szalony i zwariowany. Czy nie jest w dużej mierze tak, że to zależy od naszego nastawienia?

Horoskop od 14 do 21 listopada

Lwy w poniedziałek będą prowadzić ożywione życie towarzyskie, będą miały dobre pomysły na rozwiązanie problemów w pracy oraz dużo kontaktów z ludźmi.

Horoskop od 5 do 12 listopada 2018

Wagi na początku tygodnia mogą mieć problemy z decyzyjnością, praca będzie im szła opornie. Ryby będą rozmarzone, a pozostałe znaki jakie będą miały nastawienie do świata?

Ceikawe tematy

Uroda

Powiększanie piersi własnym tłuszczem!

Dzięki lipofilingowi można powiększyć i ujędrnić biust, za pomocą własnej tkanki tłuszczowej, bez wprowadzania do piersi „ciała obcego” jakim są implanty. Dodatkowo pozbywamy się tłuszczu z brzucha lub bioder. Lepsze efekty zabiegu uzyskać można dzięki zastosowaniu komórek macierzystych.

Przepisy

Dom