HOROSKOP

Kto z nas nie wierzy w świat magii i czarów? Astrologia jako dawna nauka, w którą wierzyli najwięksi z naukowców i mentorów dziś jest formą rozrywki czytanej w kolorowych czasopismach! A przecież to wpływ planet na naszą osobowość i cechy charakteru. Kogo nie zaciekawił fakt, jak będą wyglądały relacje z nowym partnerem, albo co przyniesie dany rok?

Horoskop od 6 do 13 maja

W poniedziałek Ryby będą w kiepskim humorze, sprawy będą się układać nie po ich myśli!

Horoskop od 22 do 28 kwietnia 2019

Mamy nadzieję na wyjątkowy tydzień. Wam tak i sobie życzymy dobrej przepowiedni!

Od 15 do 22 kwietnia 2019

Wodniki zaś wraz z poniedziałkiem będą pełne energii i zapału, wezmą się za realizację swoich zadań, działania przyniosą im satysfakcję.

Od 1 do 7 kwietnia 2019

Co przytrafi się nam w tak słonecznym tygodniu! Pamiętajcie, że w tym tygodniu rządzi Baran

Od 25 marca do 1 kwietnia 2019

Byki w najbliższym tygodniu czas spędzą najchętniej z rodziną, już myślą o wypadzie na majówkę.

Horoskop tygodniowy od 18 do 24 marca

Czy w tym tygodniu będzie nam sprzyjało szczęście? Dobre nastawienie skutkuje dobrymi wydarzeniami!

Horoskop tygodniowy od 11 do 18 marca 2019

Wiosennie choć wietrznie i chłodno. Z jednej strony otwieramy się na nowe, a z drugiej tkwimy w zimowej melancholii. Co nam przyniesie nowy tydzień?

Horoskop od 4 do 11 marca 2019

Panny rozpoczną tydzień od energicznych działań, wypełnią czas obowiązkami, a te, które mają teraz ferie będą uprawiać sport dla zdrowia.

Horoskop od 25 lutego do 4 marca

Na tronie zasiadły Ryby, które rozpoczną tydzień w doskonałym nastroju i spędzą dużo czasu w gronie przyjaciół, mogą też wyjechać na urlop zimowy.

Horoskop od 18 do 25 lutego

I kolejny tydzień za nami. Czy był wystarczająco dobry? Bliźnięta w poniedziałek mogą mieć chandrę, przytłaczać je będą codzienne obowiązki, nuda i rutyna. Nie pozwólcie na to, aby złe nastawienie zepsuło kolejne dni!

Horoskop od 11 do 18 lutego 2019

I znów przed nami nowy tydzień. Czy będzie on dla nas nowym wyzwaniem?

Horoskop od 31 grudnia do 8 stycznia 2019

Nowy Rok, nowe nadzieje, nowe plany, i być może nowe szczęście. Wejdźmy w ten rok z dobrym nastawieniem,a wszystko nam się uda!

Horoskop od 21 stycznia do 28 stycznia 2019

Na tronie zasiadł Wodnik, ceniący sobie wolność i równość, a także przekraczanie granic i niezależność. Jak sobie poradzi w związku? Jaki to będzie tydzień dla niego?

Horoskop od 14 do 21 stycznia

Na gwiezdnym tronie siedzi Koziorożec. To król rozrywki i zabawy, często szybko się nudzi, ogólnie bez problemów i emocjonalnych dylematów.

Od 7 do 15 stycznia 2019

I kolejny tydzień przed nami. Rozleniwieni po świętach zapewne niechętnie wracacie do pracy. Czy to będzie spokojny tydzień?

Ceikawe tematy

Uroda

Rozkwitaj na wiosnę – 5 sposobów na niedoskonałości natury

Jak spłycić zmarszczki, odjąć lat i rozprawić się z cellulitem przed sezonem bikini? Ekspert zdradza pięć rozwiązań najczęstszych niedoskonałości natury. Skorzystaj z nich teraz i rozkwitaj na wiosnę.

Przepisy

Hiszpańska zapiekanka z kurczaka z ryżem

Łatwa i szybka w przygotowaniu, a do tego niesamowicie smaczna. Hiszpańska zapiekanka z kurczaka z ryżem stanowi przykład pełnowartościowego posiłku.

Dom