HOROSKOP

Kto z nas nie wierzy w świat magii i czarów? Astrologia jako dawna nauka, w którą wierzyli najwięksi z naukowców i mentorów dziś jest formą rozrywki czytanej w kolorowych czasopismach! A przecież to wpływ planet na naszą osobowość i cechy charakteru. Kogo nie zaciekawił fakt, jak będą wyglądały relacje z nowym partnerem, albo co przyniesie dany rok?

Horoskop tygodniowy od 8 do 15 lipca

W tym tygodniu czeka Cię konflikt z kimś z najbliższego otoczenia. Chociaż to Ty będziesz miała rację – bądź mądrzejsza i przymknij oko na niedociągnięcia drugiej strony.

Horoskop od 1 lipca do 8 lipca

Rozpoczął się miesiąc Raka - zatem Raki w pierwszych dniach tego tygodnia mogą oczekiwać wzmożonego życia towarzyskiego oraz wielu kontaktów w sprawach zawodowych.

Horoskop od 24 czerwca do 1 lipca 2019

Wakacje, w końcu wakacje i każdy z nas chce być szczęśliwy,a dla kogo okaże się wyjątkowy tydzień? Bliźnięta w pierwszej połowie tygodnia dostaną zastrzyk energii, będą twórcze, kreatywne i pełne optymizmu.

Horoskop od 17 do 25 czerwca

Zawsze chcielibyśmy, aby gwiazdy nam sprzyjały. Marzymy o wielkich rzeczach, ale los płata nam figle. Czy w tym tygodniu spełnią się nasze oczekiwania?

Horoskop od 10 do 17 czerwca

"Życie, życie jest nowelą, raz przyjazną, a raz wrogą... " jak śpiewał Ryszard Rynkowski. No właśnie co nas czeka w tym tygodniu? Pamiętajcie, że dobre nastawienie przyciąga dobre zdarzenia!

Horoskop od 3 do 10 czerwca

To będzie wyjątkowy i dynamiczny tydzień. Czy sprostacie biegowi wydarzeń?

Od 20 do 27 maja 2019

Czy to będzie dobry tydzień dla naszych zodiakalnych królów. Na piedestale zasiadły Bliźnięta. Oby był to dobry tydzień!

Horoskop od 13 do 20 maja

Ryby na początku tygodnia będą niezdecydowane, niepewne siebie i swoich wyborów. Czy zmienne humory będą towarzyszyć Rakom?

Horoskop od 6 do 13 maja

W poniedziałek Ryby będą w kiepskim humorze, sprawy będą się układać nie po ich myśli!

Horoskop od 22 do 28 kwietnia 2019

Mamy nadzieję na wyjątkowy tydzień. Wam tak i sobie życzymy dobrej przepowiedni!

Od 15 do 22 kwietnia 2019

Wodniki zaś wraz z poniedziałkiem będą pełne energii i zapału, wezmą się za realizację swoich zadań, działania przyniosą im satysfakcję.

Od 1 do 7 kwietnia 2019

Co przytrafi się nam w tak słonecznym tygodniu! Pamiętajcie, że w tym tygodniu rządzi Baran

Od 25 marca do 1 kwietnia 2019

Byki w najbliższym tygodniu czas spędzą najchętniej z rodziną, już myślą o wypadzie na majówkę.

Horoskop tygodniowy od 18 do 24 marca

Czy w tym tygodniu będzie nam sprzyjało szczęście? Dobre nastawienie skutkuje dobrymi wydarzeniami!

Horoskop tygodniowy od 11 do 18 marca 2019

Wiosennie choć wietrznie i chłodno. Z jednej strony otwieramy się na nowe, a z drugiej tkwimy w zimowej melancholii. Co nam przyniesie nowy tydzień?

Ceikawe tematy

Uroda

Jak dbać o skórę w okresie menopauzy – kilka ważnych rad!

Menopauza to dla każdej kobiety bardzo trudny okres, który często wiąże się z poczuciem utraty atrakcyjności i kobiecości.

Przepisy

Szparagi z serem gouda i boczkiem na cieście drożdżowym

Szparagi są jednym ze zdrowszych i smaczniejszych warzyw dostępnych w porze letniej. Można je nabyć na targu lub sklepie, a ich przygotowanie nie zajmuje dużo czasu.

Dom