Intymny teledysk Marysi Sadowskiej

Najnowsza piosenka zespołu No Logo – “Serce na Sygnale” z gościnnym udziałem Marii Sadowskiej, wprowadza nas w melancholijny klimat samotności w wielkim mieście. Artystka wystąpiła w odważnym teledysku ze swoim mężem - Adrianem Łabanowskim.

Marysia Sadowska Foto. Facebook @sadowskamaria

Marysia Sadowska podzieliła się z fanami osobistym klipem na Facebooku. Teledysk do piosenki powstał spontanicznie, tuż przed ślubem muzyków, z udziałem ich przyjaciół. „Niech to wspomnienie lata ociepli wam jesienne wieczory!” – pisze artystka.

 No Logo to alternatywna kapela reggae pochodząca z Sejn, grająca muzykę prosto z serca. Ich teksty opisują świat z perspektywy wolnych ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i odnajdują się – bądź nie – w dzisiejszej rzeczywistości. Liderem zespołu jest Adrian Łabanowski – wokalista, gitarzysta, autor tekstów i muzyki – od niedawna również mąż wokalistki jazzowej oraz reżyserki, Marii Sadowskiej. W skład zespołu wchodzi prawdopodobnie najlepszy muzyk grający na didgeridoo, najstarszym instrumencie dętym na świecie, Namiot, który gra również na djembee.

W teledysku do najnowszego utworu grupy „Serce na sygnale” z gościnnym udziałem Marii, możemy zobaczyć romantyczne i bardzo intymne kadry zakochanej pary. Obraz wyreżyserowała Joanna Krochmalska, a w jednym z krótkich epizodów pojawia się jej mąż – Piotr „Liroy” Marzec. Za wyjątkowe zdjęcia odpowiada Michał Gościk (który, tak jak Maria, jest absolwentem łódzkiej „filmówki”), a za ich montaż – Malwina Niedzielska.

Oficjalna premiera teledysku miała miejsce w zeszły piątek w Warszawie, gdzie artyści wspólnie z przyjaciółmi świętowali swój sukces. Teledysk promuje trasę „Symfonia Miasta”, która jest muzyczno-filmowym projektem i pierwszą pełną kooperacją Marii Sadowskiej z zespołem No Logo.

 „Lepsze niż wszystkie piosenki na topie.”, „Chyba 10 raz klikam replay. Extra!”, „Bardzo fajna, klimatyczna piosenka!”, „coś pięknego dla uszu i oczu :)” – czytamy w komentarzach.

Zobaczcie same!

Zuzanna Niedzielska/Obcasy.pl

Wpis znaleziono dzięki:

- Maria Sadowska

- No Logo

- Serce na sygnale